Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekkoatletyka
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
Lekkoatletyka
Jak zapewne wiecie w Goteborgu w Szwecji rozgrywane sa mistrzostwa Europy. Mamy pierwszy medal. Braz Kamili Skolimoskiej w rzucie mlotem. Brawo. Na zloto licze w stafecie panow 4x100m oraz 4x400m Wink Uwielbiam sztafety :twisted:

amor patriae nostra lex
08-08-2006 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja tez lubie bardzo sztafety,ale moim zdaniem w 4x400 bedzie ciezko wygrac z Francuzami,bo oni maja 2 bardzo dobry biegaczy(nie pamietam jak sie nazywaja), my mamy Dabrowskiego ktory jest chyba w dobrej formie(w 1/2 finalu na 400m pobil rekord zyciowy),ale mowiac szczerze licze na srebro.
09-08-2006 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Mamy pewien sukces po dzisiejszym dniu. Po raz pierwszu od 32 lat w finale na 100m kobiet. Dokonala tego Daria Onyśko. 25. letnie sprinterka z Kołobrzegu. Gratulcje Smile

amor patriae nostra lex
09-08-2006 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Marek Plawgo w biegu na 400m przez plotki zdobyl srebrny medal.To duzy sukces naszego biegacza.Gdyby nie kontuzje to mysle ze Marek moglby byc jednym z najlepszych biegaczy na swiecie na tym dystansie.

PS. Odnosnie MArka Plawgi to byl jedynym bialym w finale Igrzysk Olimpijskich w Atenach na 400m przez plotki i zajal tam chyba 6 albo 7 miejsce.Licze na wiecej w Pekinie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2006 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Ziółkowski zawiodl! Mial byc meda na 100% procent, walka o zloto, a tu nawet nie dorzucil do 80metrow.

Nasze reprezentacje 4x400m kobiet oraz mezczyzn awansowaly do finalow. U pan na duzo nie licze. Dobry bied, ale u mezczyzn medal powinien byc!

W niedziele final 4x100 - eliminacji chyba jeszcze nie bylo, ale takze licze na mdela wsrod mezczyzn.

amor patriae nostra lex
12-08-2006 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Także jestem zawiedziony postawą Ziółkowskiego. Nie wymagałem od niego złota, ale liczyłem na jakikolwiek medal. Nie udało się, trudno. Czasem tak bywa.

Sztafeta mężczyzn 4x400 będzie musiała się mocno wysilić, żeby zdobyć medal. Trzeci czas półfinałów nic nie znaczy. W przypadku sztafety 4x100 mężczyzn nie jestem takim optymistą jak ty i uważam, że raczej nie ma co liczyć na medal.

P.S. Mamy kolejny medal, którego zdobycia nie odnotowano, a mianowicie brąz Wioletty Janowskiej.
12-08-2006 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Polska zdobyla pierwszy medal na lekkoatletycznych mistrzostwach Swiata w Osace. Zdobywca Marek Plawgo w biegu na 400m ppł zajal 3 miejsce. Gdyby nie minimalny blad w polowie dystatnsu Polak powalczylby o srebro, a i tak osiagnal bardzo dobry rezultat 48.12, co jest nowym rekordem Polski. Niewiele do medalu zabraklo Monice Pyrek, ktora zajela 4 miejsce. Do konca mistrzostw jeszcze troche czasu i mo9zna miec nadzieje na kolejne medale Polakow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-08-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
no zawsze jakiś to medal na mistrzostwach Smile ale myślę że polaków stać na więcej :o

MANCHESTER FOREVER!!!
28-08-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Grzeho napisał(a):Marek Plawgo w biegu na 400m przez plotki zdobyl srebrny medal

Tak jak już inni napisali,zdobył brązowy medal :wink:.

Bardzo cieszą te medale zdobyte pzrez naszych reprezentantów.Bardzo zawiodłem się na moim imienniku(na imię mi Szymon,tak jak Ziółkowskiemu).Według mnie,Ziółkowski zalicza się do czołówki w konkurencji rzutu młotem.

Licze na więcej medali na tych Mistrzostwach,oby złotych!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
28-08-2007 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
ziomo napisał(a):Tak jak już inni napisali,zdobył brązowy medal .


ziomo popatrz sie na date tamtego posta. To byly Mistrzostwa Europy w Getoborgu. Nastepnym razem czytaj uwazniej :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-08-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Grzeho napisał(a):Licze na więcej medali na tych Mistrzostwach,oby złotych!

No to powiedz mi, kto ma na nie szanse...
28-08-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cytat:No to powiedz mi, kto ma na nie szanse...

Szanse na medal ma jutro Anna Jesien i Kamila Skolimowska. Licze tez na medal ktorejs ze sztafet. Moze uda sie tez Lidii Chojeckiej. I to tyle jezeli chodzi o Polskie szanse na medale i to zadnych zlotych. Ewentualnie srebrny i brazowy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-08-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
zaga92 napisał(a):Szanse na medal ma jutro Anna Jesien i Kamila Skolimowska. Licze tez na medal ktorejs ze sztafet. Moze uda sie tez Lidii Chojeckiej.

Ziółkowski i Pyrek mieli być naszym niemal "pewniakami", więc jeśli chociaż jedna z wymienionych przez ciebie osób zdobędzie medal to będę zadowolony.
28-08-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Pejter napisał(a):Grzeho napisał:
Licze na więcej medali na tych Mistrzostwach,oby złotych!
:shock:

Chyba Ci sie pomylilo Pejter, to slowa zioma, nie moje. Ja juz raczej nie widze szans na medal.

Pejter->Czasami podczas cytowania selektywnego "bierze" złą nazwę użytkownika :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-08-2007 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:więc jeśli chociaż jedna z wymienionych przez ciebie osób zdobędzie medal to będę zadowolony.

Widzisz Pejter trzeba wierzyc Smile Dzisiaj brazowy medal zdobyla Anna Jesien. Przegrala tylko z Yulia Pechonkina i Jana Rawlinson, ktore byly dzisiaj poza zasiegiem. W konkursie rzutu mlotem 4 miejsce zajela Kamila Skolimowska, choc prowadzila po pierwszej kolejce to w zadnym z nastepnych rzytow nie udalo jej sie zblizyc do tego rezultatu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-08-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości