Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taktyka United
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #136
 
Skull napisał(a):Mi sie zdaje jednak że wtedy to chyba Scholes grał jakos cofniety napastnik???? Czy nie mam racji? Również nie za czesto widzialem Giggsa w ataku,a jesli już to grał kaszane, jego pozycją jest skrzydło i nie ma co pekulowac,a jesli chodzi o Oshea to mial kilka przebłysków jesli chodzi o ofensywe - chociazby mecz z Arsenalem wygrany 4:2 Wink

Scholes gral jako cofniety napastnik bodajze w 2002 roku, strzelil wtedy m.in gola Evertonowi na Old Trafford kiedy to UNITED wygrali 3-0 i strzeleli wtedy 3 gole w koncowce, jednak to byl krotki epizodzik, pamietam kiedy po odejsciu Sheringhama i kontuzji Yorke'a, ktory zaraz po tym odszedl, Giggs'y gral pare meczy w ataku, w tym kilka razem z Ruudem...

Jesli chodzi o O'Shea to ja przestane toczyc dyskusje na jego temat, jego gol z Arsenalem i Liverpoolem i wejscie na bramke ze Spurs wszyscy beda wychwalac na wieki, owszem, ale na pewno nie mozna robic z niego klasowego zawodnika, a juz na pewno nie napastnika :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
22-08-2007 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Nieciekawie robi się w środku pomocy, Hargreaves nie pogra przez miesiąc, a tymczasem kontuzji nabawił się Carrick i na boisko wróci dopiero za 6 tygodni :shock: Z pewnością Ferguson w miejsce def. pomocnika wstawi O'Shea, no chyba, że jeszcze Brown się nie wyleczył... Jeśli Wes jeszcze będzie pauzował to nie wiem kto wystąpi w środku pomocy obok Scholesa :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-10-2007 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Jest to teraz nasz najwiekszy problem.Moze SAF zdecyduje sie na kogos z mlodych,ktorzy zagrali z Coventry.Rywal nie jest az tak wymagajacy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-10-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Ja myślę, że opcje są trzy - O'Shea, Giggs lub Anderson. Myślę, że Ferguson zdecyduje się na Ryana po bardzo dobrym występie Naniego w meczu LM. Jeśli Brown nie będzie zdrowy to O'Shea automatycznie będzie grał na prawej obronie (chyba, że Fergie postanowi dać szansę chociażby Simpsonowi, którego gra bardzo mi się podoba). Anderson to chyba najmniej prawdopodobna opcja, bo z tego co możemy zauważyć, boss wystawia go na razie tylko w ataku, co moim zdaniem nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Dużo lepiej radziłby chyba sobie w środku pomocy i warto pod nieobecność Carricka i Hargreavesa taką opcję wypróbować.
04-10-2007 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Pejter napisał(a):Myślę, że Ferguson zdecyduje się na Ryana po bardzo dobrym występie Naniego w meczu LM.

Rowniez jestem tego zdania. Giggsy potrafi grac na srodku, a Nani zaczyna chyba powoli dochodzic do dobrej formy, wiec trzeba z tego skorzystac.

Cytat:Anderson to chyba najmniej prawdopodobna opcja, bo z tego co możemy zauważyć, boss wystawia go na razie tylko w ataku, co moim zdaniem nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Dużo lepiej radziłby chyba sobie w środku pomocy i warto pod nieobecność Carricka i Hargreavesa taką opcję wypróbować.

Anderson to przeciez pomocnik, lub conajwyzej ofensywny pomocnik, wiec rowniez jestem zdziwiony faktem, iz Fergie wystawia go jak narazie tylko w ataku. Mam nadzieje, ze w najblizszym czasie sie to zmieni.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-10-2007 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
HUBERT7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #141
 
ja sądze że jeśli nie ma drugiego środkowego pomocnika to można wypróbować wariant z trzema pomocnikami i trzema napastnikami. pomocnicy to Nani, Scholes i Giggs a napastnicy to Rooney, Tevez i Ronaldo
24-10-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
HUBERT7 napisał(a):pomocnicy to Nani, Scholes i Giggs

No jasne, tylko Scholes jest kontuzjowany i nie wiadomo, ile będzie musiał pauzować...

Poza tym, jak nie ma drugiego środkowego pomocnika, jak mamy Andersona i Fletchera. Są jeszcze ewentualnie O'Shea i Giggs. Para Anderson-Fletcher wcale nie jest taka zła, tylko Brazylijczyk powinien bardziej skupiać się na ataku, jeśli gra w parze z Darrenem. Dobrą informacją jest to, że Owen niedługo wraca.

I żadne 4-3-3 nie wchodzi w rachubę. Kiedy Ferguson w końcówkach ostatnich meczów próbuje innych ustawień to gramy bardzo nieskładnie. Ale z drugiej strony musi czegoś próbować, bo jak nie daj Boże Roo albo Tevez złapią kontuzję to znowu trzeba będzie sobie jakoś radzić.
24-10-2007 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #143
 
Jakis czas temu czesto wygrywalismy po 1-0, teraz aplikujemy przeciwnikom po 4 bramki. To juz czwarty raz z rzedu. Wole druga wersje. Oby nikt nie strzelał 5-ciu bramek. :wink:

amor patriae nostra lex
27-10-2007 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
A ja dzisiaj w drugiej połowie zauważyłem ciekawy manewr taktyczny. Często, gdy akcje miało Boro Tevez zajmował miejsce na prawej pomocy, a Ronaldo z przodu. Gdy atakowaliśmy było raczej odwrotnie, choć wiadomo, że jakaś rotacja występuje. Moim zdaniem, manewr godny był wypróbowania. Wiadomo, że Tevez jest lepszy w odbiorze niż Ronaldo, nawet dzisiaj popisał się kilkoma świetnymi przejęciami. Ronaldo natomiast jest szybszy i przy kontrze może się okazać efektywniejszy, jeśli jest już wysunięty. Moim zdaniem, godny pochwały manewr.
27-10-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #145
 
Jak Ferguson skonczy swoja dluga, piekna i owiana sukcesami kariere na Old Trafford nie wybacze mu tylko jednego, tego smiesznego 4-5-1...

Under The Boardwalk - United Warriors
11-02-2008 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości