Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United - Fulham | 20.08.06
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
Manchester United - Fulham | 20.08.06
Nasz pierwszy mecz w sezonie. Oczywiscie wszyscy liczymy na wygrana. Jest kilka niewiadomych co do skladu. Jaka waszym zdaniem bedzie obrona? Ja stawiam, ze bedzie na pewno grał Rio oraz Heinze. A wy?

amor patriae nostra lex
09-08-2006 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wcześniej jest jeszcze mecz z Sevillą (12.08 ), więc ten temat chyba trochę za szybko założony.
10-08-2006 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja się już chyba mogę wypowiedzieć na temat nadchodzącego meczu Tongue A więc oczywiście liczę na udany początek sezonu, bo to najważniejsze, żeby dobrze rozpocząć sezon. W meczach sparingowych nasza drużyna spisywała się dobrze, ale to tylko mecze towarzyskie, więc nie można już mówić o świetnej dyspozycji. Stawiam na 2:0, oczywiście dla United.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-08-2006 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Również stawiam na United. Teoretycznie Fulham to słaby przeciwnik, ale Diabły często miały problemy z ligowymi średniakami. Nie wiem, czym to spowodowane - może problemy z motywacją - trudno powiedzieć, w każdym razie liczę na dobry początek sezonu w wykonaniu naszych ulubieńców. 2-0, 3-0 to jak najbardziej realne wyniki.
16-08-2006 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Nie uwazam aby na poczatku sezonu byl brak motywacji. Polowa skladu to doscy mlodzi pilkarze i sa glodni sukcesow. Martwa mnie tylko kontuzje, oby nie przeszkodzily nam w wygraniu tego meczu.

amor patriae nostra lex
16-08-2006 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Warto byłoby dobrze rozpoczać zbliżajacy sie sezon, w meczech przedsezonowych spisywalismy sie przyzwoicie a co najwazniejsze wygralismy Amsterdam Tournament i spotkanie ze zdobywcą pucharu UEFA Sevillą 3:0. Mecz z Fulham nie powinien być dla nas jakiś specjalnie trudny, ale nie mozemy być pewni zwycięstwa, dobrze wiemy że piłkarze Coleman'a będą w tym spotkaniu bardzo zmotywowani a nie raz juz nam odebrali punkty wygrywajać nawet na Old Trafford.
Mimo wszystko jestem dobrej myśli, w składzie będa pewne braki ale mój typ to 3:1 dla MUFC.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
16-08-2006 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Roo i Scholes nie mogą grać ?? W takim razie Fergie postawi pewnie na Sahę i Rossiego...nie wiem czy wygrana będzie wtedy taka łatwa.
16-08-2006 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
mi się wydaje, że obok Louisa zagra Ole, jednak Fergie zdecyduje sie postawic na doswiadczenie (taka jest moja opinia)

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
16-08-2006 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Rooney i Scholes będą mogli zagrać, bo zawieszenie liczy się dopiero od kolejnego meczu. Jednak Wayne i tak pewnie nie wybiegnie w pierwszym składzie, bo jak wiemy, zmaga się z kontuzją pachwiny i Fergie raczej nie będzie chciał ryzykować. A między dwójką Ole/Rossi Ferguson na 90% wybierze Solskjaera. Jest bardziej doświadczony, a poza tym lepiej spisywał się w meczach przedsezonowych.

W spotkaniu z Fulham liczę na dość łatwe zwycięstwo 2-0 lub 3-0. Szkoda, że Carrick nie będzie mógł zagrać, ale mam nadzieję, że do tego czasu sprowadzimy jeszcze jednego środkowego pomocnika (Hargreaves lub Senna) i ta formacja będzie się nieźle prezentować na rozpoczęcie sezonu.
16-08-2006 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ramone napisał(a):Roo i Scholes nie mogą grać ?? W takim razie Fergie postawi pewnie na Sahę i Rossiego...nie wiem czy wygrana będzie wtedy taka łatwa.

Nie wiem czy niektórzy nie potrafią czytać czy jak to jest ?

Z Fulham musimy pokazać i tak znacznie więcej niż w meczach towarzyskich bo tu już gra sie zupełnie inaczej tym bardziej ze to liga angielska, więc ja taki pewny łatwego zwycięstwa nie jestem ale jak pisałem kilka postow wyżej, powinniśmy wygrać, szkoda ze nie będzie Carrick'a ale w tym meczu Fergie ma jeszcze do dyspozycji Scholes'a.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-08-2006 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Oczywiscie ze wygraja diably Smile mam nadzieje ze wysoko :wink: No a gdyby przegrali... Booze Tongue

ja obstawiam taki sklad : VDS, Neville, Rio, Silvestre, O'shea-Ronaldo,Scholes,????,Giggs - Rooney,Saha

nie wiem jak z nevillem i sylvkiem ale Wayne jest zdrowy i moze grac

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-08-2006 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Dlaczego Oszej na prawej? Przecież Gaby jest zdrowy. Neville grał już w reprezentacji z Grecją, także nie wiem skąd takie wątpliwości Wink Imo na środku obrony zagra Brown z Rio, nie Sylvek. No a tak w ogóle to podałeś tylko 10 nazwisk Tongue Zabrakło kogoś do środka, pewnie zagra Fletcher albo Giggs przejdzie do środka pola, a na skrzydło wskoczy Park. Mecz już jutro, nie mogę się doczekać. Czekam na zwycięstwa Manchesterów w meczach z londyńczykami - nasze i City (:?)
19-08-2006 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Lepszego początku sezonu sobie wymarzyć chyba nie można było. Słuchałem trochę realcji radiowej, oczywiście nie jest to samo co mecz, ale ciarki przechodzą, jak wszyscy kibice cieszą sie ze zdobytej bramki, a to było słychać wręcz idealnie. Szkoda tylko straconego gola, na dodatek musiał być samobójczy. Dobrze, że napastnicy są w formie, tego byłem głównie ciekaw. Brawa dla zawodników, oby tak dalej :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-08-2006 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Meczyk mialem okazje zobaczyc w jednym z dublinskich pubow na telebimie. Takiego United jeszcze nie widzialem na start sezonu. Radosc z gry, swierzosc, naprawde fanatstyczna gra. Niby ubytki w skladzie, ale gra jakbysmy mieli podstawe na boisku. Mecz zaczal sie od ataku Fulham i juz w 53 sek moglismy stracic gola, potem juz super z gorki. W 19 min 4 gole i wspaniala gra Scholes'a, Roo, Cris'a i Sahy. Trofe w farciarski sposob gola strzelil Fulham, ale zdarza sie. Potem ladna akcja Wes - Ronaldo w drugeij polowie i 5-1. Wspanialy poczatek sezonu. Oby tak dalej.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2006 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Zawsze wierzylem w Saha`e. trzeba tylko bylo dac mu szanse. Cieszy to ze Ronaldo nie ulegl presji i pieknie dolaczyl sie do zwycieztwa United. Bravo!

amor patriae nostra lex
20-08-2006 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości