Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Stojkovic napisał(a):My jesteśmy kibicami MU, a nie zulami spod sklepu. Pozdrawiam

Kibice MU jak i innych angielskich ekip piją zawsze kiedy jest okazja, a my mamy okazje zawsze.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
15-08-2006 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
no tak, picie to co innego, niż chlanie na umór. Nie chce żeby ktoś uwazał ten meeting za zwykłą popijawę.
16-08-2006 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Pomysł rzecz jasna bardzo dobry, lecz ja bym osobiście raczej nie mógł pojechać sam do Katowic w razie spotkania. Zresztą z pewnością rodzice by mnie nie puścili, chyba, że to by byłło gdzieś w okolicach Bydgoszczy albo gdyby spotkanie byłoby w Łodzi, może miałbym większe szanse.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-08-2006 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja osobisćie bardziej pisałbym sie na takie spotkanie po wakacjach, bo teraz cały czas mam jakieś zajęcie, zresztą trzeba więcej czasu żeby zebrać odpowiednią ekipe i wszystko zaplanować jak należy, tak więc krótka piłka z mojej strony:

KTO W OGÓLE PISAŁBY SIE NA TAKIE SPOTKANIE A NIE LECIAŁ W CHU** :?:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-08-2006 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
JA I SEKI Big Grin

Under The Boardwalk - United Warriors
18-08-2006 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Wojtek3 napisał(a):JA I SEKI Big Grin

Zadałem konkretne pytanie i tak jak sie spodziewałem - Ty i Ja... 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
19-08-2006 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja będe na 100% i Blejd tez będzie więc nie cykorzyć tyłka i się zgłaszać. Tylko konkrety, a nie wykręty. Jedziesz albo nie.. proste.
21-08-2006 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ja chetnie przyjade ale musze duzo wczesniej wiedziec o terminie spotkania, zeby zalatwic sobie wolne w robocie.
Katowice sa okej, ale jakiś "tubylec" musi znalesc pub ze SkySport! Najlepiej spotkac sie na meczu Premiership.
Aha, jesli ma to byc oficjalne spotkanie to tylko dla osob pełnoletnich, bo nikt nie bedzie odpowiadal za osoby niepelnoletnie w razie jakiego "nieszczesliwego zdarzenia"...
23-08-2006 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
EricRyan napisał(a):Aha, jesli ma to byc oficjalne spotkanie to tylko dla osob pełnoletnich, bo nikt nie bedzie odpowiadal za osoby niepelnoletnie w razie jakiego "nieszczesliwego zdarzenia"...

No chyba ze nieoficjalne... Wink Ale jak juz coś organiizować to żeby to było "na papierze" Tongue a tak faktycznie jakieś niepełno letni sie najeb** wpadnie policja i co wtedy ? Tongue :lol:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
23-08-2006 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Meeting odbędzie się w niedzielę 3 wrzesnia 2006. Spotykamy się w Katowicach pod pomnikiem zabki o 14:00 w centrum Katowic na ul. Stawowej.
29-08-2006 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Stojkovic napisał(a):Meeting odbędzie się w niedzielę 3 wrzesnia 2006. Spotykamy się w Katowicach pod pomnikiem zabki o 14:00 w centrum Katowic na ul. Stawowej.

No to ja odpadam tego dnia na pewno nie dam rady i myśle ze sporo osób również, gdyż 2 jest zakończenie wakacji a wiecie czym to sie kończy... Wink Mi bardziej pasowałoby tydzień później no ale może będzie jakaś ekipa to wstępie coś sie uda.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
30-08-2006 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
No to zbieraj ekipę, kuźwa, bo czasu mało. Pozatyum trzeba być, raz na rok Tongue
30-08-2006 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
No i co z tym spotkaniem ? Eric pisał wyżej, że chetnie by wpadł do Katowic, może jakoś po meczu w Kopenhadze w końcu sie zbierzemy, Eric, Seki, Ja, Stojko i ktoś jeszcze na meczu Premiership w pubie. Stojko znasz jakis pub z Sky Sports albo Canal + ? Trzeba w koncu to zorganizowac Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
24-10-2006 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Wojtek3 napisał(a):No i co z tym spotkaniem ? Eric pisał wyżej, że chetnie by wpadł do Katowic, może jakoś po meczu w Kopenhadze w końcu sie zbierzemy, Eric, Seki, Ja, Stojko i ktoś jeszcze na meczu Premiership w pubie. Stojko znasz jakis pub z Sky Sports albo Canal + ? Trzeba w koncu to zorganizowac Wink

O tym bedziemy myślec po powrocie z Kopenhagi bo juz przed nami tylko jeden weekend na którym bede na 18-tce kumpeli od dziewczyny Wink a w przysżły ponedziałek 31 jedziemy do W-wy a potem lecimy na meczyk do Kopenhagi Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-10-2006 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Puby z Canal + napewno się znajdą... Masa tego jest w Katosach. Smile Więc spoko oko! ALe musimy konkretny termin ustalić... najlepiej sobota lub niedziela...
25-10-2006 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości