Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Katowice to poprostu najlepsze miejsce na meetingi, bo dojazd pewny, wystarczy dotrzeć do Katowic na dworzec PKP bądź PKS i stamtąd to kilka kroków. Kolejny plus to kilka kroczków i już jesteś w naszym lokalu, który już chyba pozostanie lokalem "MUFC Supporters from Poland". Sprawdzony pub i browar nie taki drogi jak na miejscówkę w centrum samym. Telebimy i ogólnie wszystko przemawia za Katowicami moim zdaniem.

Ja nie wyobrażam sobie meetingu na którym by nie było mnie. Sek(s)i i Wojcieszek (buźka) tez są nieodzowni. Będziemy się rozrastać a to poczatek prawdziwej ekipy która będzie supportowac nasz ukochany klub.

Forever UNITED!!!

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-03-2007 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Seki napisał(a):Do Katowic nie masz tak daleko, mogłes i teraz być. Wink

Aj no nie mam nic przeciwko, bo ja mam dojazd prosty Smile. Tak jak mówi seki już moglem być na L'poolu ale remont w domu miałem i to skompplikowało sprawę :twisted: .

Fajnie, że rozrasta się nasze RED ARMY FORM POLAND :twisted:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-03-2007 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Hhehe takie spotkania zajebista sprawa. Zreszta Ci co juz byli 2x albo 1x sami wiedzą o co cho. Alkohol, doping, radość, kibice UNITED, i przede wszystkim bania i różne śmieszne sytaucje. Czego chcieć więcej ?

KanT napisał(a):Tak jak mówi seki już moglem być na L'poolu ale remont w domu miałem i to skompplikowało sprawę .

Daj spokoj, mysle, że jakbys urwał sie na 3-4 godz z domu nic by sie nie stało Wink

A ja was zasmuce, na Chelsea 15 kwietnia mnie nie bedzie, bo bede przebywał w Rennes we Francji tego czasu, ehh co za pech. Jeśli wypali spotkanie na Manchester City także odpadam, bo tego dnia mam mature.

A 13 maja na West Ham jak najbardziej Wink

Buźka Stojkoooo

Under The Boardwalk - United Warriors
06-03-2007 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
No ja musze się z Wojtusiem zgodzić (buźka, buźka) bo takie wyjazdy to na poczatku 100% niepewności a potem 100% satysfakcji.

ja byłem od poczatku (na wszystkich 2) jak do tej pory i zamierzam być na kazdym zlocie. Warto tłuc się pociągiem te 3 h żeby poczuć to co się czuje jak nasi strzelą i jak jest z tobą większe grono.

Skoro jesteśmy "United" to jak sama nazwa wskazuje musimy się jednoczyc!

A alkohol pija ci co chcą, przymusu nie ma, nikt nie rzyga i nie ma problemów...

To jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych imprez. Sama obsługa musiała przyznac, że jesteśmy bardzo spokojni i jak narazie to, że możemy rezerwowac w CP spotkania jest tego dowodem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-03-2007 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Stojkovic napisał(a):Sek(s)i i Wojcieszek (buźka) tez są nieodzowni. Będziemy się rozrastać a to poczatek prawdziwej ekipy która będzie supportowac nasz ukochany klub.

Hehe jestem zaszczycony :mrgreen:

Szkoda że Cie Wojtek nie będzie na spotkaniu z Chelsea, bo na pwno takie sie odbędzie i oczywiscie liczymy na sporo grono przybyszow Tongue

RED ARMY FROM POLAND sie rozwija, organizowane sąspotkania, wyjazdy na mecz, coraz wiecej ludzi jezdzi i interesuje sie wyjazdami z UNITED Wink W produkcji jest tez kilka innych rzeczy takich jak oficjalna flaga MUSC PL Wink

pozdrawiam

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-03-2007 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Napiszcie co to za szynk w tych Katowicach i po ile tam piwo leją, a jako, że daleko nie mam to może też się kiedyś zjawię.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
08-03-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Lokal jest bardzo bardzo porządny, nie podam dokładnego adresu na forum, ze względu na to, że powinni znac go tylko ci, którzy potwierdzają swoją obecnośc jednemu z organizatorów (chociażby mnie).

Piwko lane jest po naprawdę atrakcyjnej jak na centrum Katowic cenie 5 zeta. Można zamówić dzbana o pojemności 2,5 litra za 22 złote (piwa).

Frytaszki po 4 zeta. Wódka po chyba 8 lub 10 zł...

Ogólnie meta wspaniała i fajnie by było, gdyby została już na zawsze nasza, tzn. żebyśmy mieli swój pub do którego byśmy na mecze zawsze się zjawiali. Z tego co wiem, to nmikt inny nie pojawia się tam więc byłoby fajnie i moze uda się zniżki grupowe załatwić dla kiboli MU.

Każdy na meczu i meetingu jest mile widziany, więc jeśli ktoś się zastanawia, to śmiało przyjeżdżjcie, bo jak możecie po opiniach poczytać, jest naprawde super atmosfera!

Kolejny zlot to oczywiście mecz z Niebieskimi...

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-03-2007 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
I tym bardziej ze spotykaja sie tam ludzie nie tylko z tego forum. Tak jak pisze Stojko ceny sa przystępne, są rzutniki, sporo TV, duzo miejsca wiec zajebiscie sie ogląda i kibicuje Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-03-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Warto naprawdę w akcji obejrzeć naszych "internacjonałów" (lol) we wspólnym gronie. Ja uważam że każdy choć raz w życiu może przyjechac na meeting... jak sie nie spodoba (w co wątpie) to już będzie miał wyrobioną opinię...

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-03-2007 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #55
 
Tak czytam wasze opisy i zaluje ze Krotoszyn od Katowic dzieli jakies 200km. Chetnie zjawił bym sie np. na meczu Chelsea - ManUtd. Koszty przejazdy to oczywiscie nic, ale starsza strasznie by sie martwila i nie przegadasz jej, ze mam juz 16 lat. Starszy by mi jeszcze dorzucil z 2 dychy na cos...ehh..

amor patriae nostra lex
11-03-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Niestety nie bedzie naszego spotkania na meczu z Chelsea, ponieważ tego dnia bedą rozgrywane mecze FA Cup, dokładnie UNITED gra chyba dzien wczesniej z " Szerszeniam ".

Mecz jest przełożony na 9 maja, środa, na 21:00 czyli wtedy kiedy są matury, szkoła i środek tygodnia wiec raczej na tym meczu sie nie spotkamy :cry:

Under The Boardwalk - United Warriors
21-03-2007 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ehh a miałem nadzieję, że nareszcie przyjade na meeting do Katowic Sad . Głupi pomysł, żeby taki mecz na taką godzine i taki dzień dawać...no cóż, czekam na wiadomości dotyczące najbliższych spotkań.

UNITED

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-03-2007 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
No niestety awans do 1/2 finału FA CUP popsuł nam trochę plany, ale przecież nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Na początku maja jest jeszcze jedna ciekawa konfrontacja - przed środową potyczką z Chelsea mamy derby i myślę, że też fajnie byłoby spotkać się podczas tego - jak by nie patrzeć - wyjątkowego meczu Wink

Więc jeśli ktoś byłby chętny na meeting w okolicach Bydgoszczy, serdecznie zapraszamy. Póki co, oprócz Kuby, będziemy raczej też Valverde i ja. Może nie liczę na przyjazdy z drugiego końca Polski, ale okoliczni forumowiczowe na pewno się skuszą (o ile ktoś kryje swoje miejsce zamieszkania, a jest z pobliskich miast) Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
22-03-2007 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
W Katowicach prawdopodobnie będzie organizowany zjazd na mecz derbowy z City Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-03-2007 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
wspaniale Seki, na Derby trzeba iść... bo... no to sa w końcu derby. Święta wojna itp. Ja oczywiście zrobię wszystko by być i zachęcam po raz niewiem już który do przyłączenia się. To naprawdę niezwykłe meetingi. UNITED!!!

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-03-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości