Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Ja, Ciampel i Valverde raczej też spotkamy się w Bydgoszczy na derbach, bo to chyba najlepszy mecz oprócz Chelsea, który jest niestety w środku tygodnia. Tak więc jeśli ktoś jest blisko niech pisze Tongue Jeszcze i tak musimy omówić wszelkie szczegóły.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-03-2007 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Na manusite.pl próbujemy rozkręcić temat zjazdu wakacyjnego. Mówi się o Borach Tucholskich - stosunkowo małe koszty, jeziorka i tak dalej. Oczywiście miejsce może jeszcze ulec zmianie, ale Bory to chyba najbardziej odpowiednie miejsce. Czy ktoś z Was byłby chętny? Fajnie byłoby pobalować i pograć w piłkę z innymi fanami UNITED.
11-04-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Szczegóły tutaj (Pejter, nie denerwuj się 8)): http://www.forum.manusite.pl/viewtopic.p...&start=120

ale oczywiście jakąś dyskusję możemy nawiązać też tutaj. Kuba, Gracek, może Pejter? Marcelo? Ciampel?

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
11-04-2007 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
No ja jestem za, tylko fajnie by było, gdybyśmy ustalili termin i organizator by napisał jak z Katosów najlepiej dotrzec do miejsca docelowego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-04-2007 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Hmm... ciekawe, zwłaszcza, że to wsumie niedaleko ode mnie 8) Tylko musiałbym oczwyiście więcej szczegółów wiedzieć, bo to trzeba pogadać z rodzicami i takie tam formalności. Choć nie ulega wątpliwości, że pomysł dobry Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-04-2007 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
Szkoda, że za miesiąc moje życie całkowicie ulega zmianie i nie bede mógł z wami zorganizować zjazdu na ktory bym sie pewnie 100 % pisał ...

ehhh no cóż, szkoda, mam nadzieje, że na następne wakacje bedzie podobna organizacja i wtedy dam rade. Dodam, że jest kilka osób chętnych z manusite. Moze niektórzy ich nie znają, ale ja ich znam z tamego forum i zapewniam was, że są to w 100% zajebist* osoby, z ktorymi warto przymelanżowac.

Także życze udanej organizacji i już nie nabijam ELO 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
12-04-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Wojtek3 napisał(a):Szczegóły tutaj (Pejter, nie denerwuj się Cool): http://www.forum.manusite.pl/viewtopic. ... &start=120

Czemu miałbym się denerwować? Tongue

W moim przypadku raczej taki wyjazd nie wchodzi w grę. Będę musiał poczekać do przyszłego roku, wtedy już będzie po 18-tce. Wcześniej nie ma szans, żeby rodzice mi pozwolili na taki wyjazd. I koniec tematu (z mojej strony oczywiście).
12-04-2007 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Pejter napisał(a):W moim przypadku raczej taki wyjazd nie wchodzi w grę. Będę musiał poczekać do przyszłego roku, wtedy już będzie po 18-tce. Wcześniej nie ma szans, żeby rodzice mi pozwolili na taki wyjazd. I koniec tematu (z mojej strony oczywiście).

Nie wiem jak daleko mieszkasz od miejsca docelowego, ale zapewniam Cię, że dobra bajera i rodzice powinni się zgodzić Wink

Co do mnie, sam jestem jednym z tych tzw. "organizatorów", a może lepiej jak określę siebie jako jednego z pomysłodawców? Mniejsza z tym, w każdym bądź razie trzeba pokazać, że da się coś zrobić między dwoma - niejako konkurującymi - serwisami Wink Poza tym zdąrzyłem poznać już kilka osób z tąd i wiem, że będzie miło poznać nowych kibiców UNITED! Smile

Osobiście proponowałbym pierwsze dwa weeknedy lipca, czyli 6,7,8,9 lipca... Tu trzy noclegi i albo tak, albo w niedzielę się rozjeżdżamy do domów.
13,14,15,16 lipca... Tak jak wyżej

Oczywiście jest też opcja, że dwa noclegi i 3 dni, ale jakoś nie uśmiecha mi się w nocy jechać pociągiem...

Stojkovic napisał(a):organizator by napisał jak z Katosów najlepiej dotrzec do miejsca docelowego.

Stojko, my się jakoś dogadamy, jeśli nie uda nam się znaleźć bezpośredniego pociągu do miejsca docelowego, to możemy chyba pojechać sobie do BDG lub Torunia... jeśli nie to prosiłbym żeby ktoś mnie wyprowadził z błędu Wink Jest również opcja PKSem... W każdym bądź razie Stojko... Powinniśmy trafić ^^

Pozdrawiam!
WE ARE UNITED!
13-04-2007 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Mates napisał(a):Nie wiem jak daleko mieszkasz od miejsca docelowego, ale zapewniam Cię, że dobra bajera i rodzice powinni się zgodzić

Mieszkam dość daleko, bo w okolicach Opola, więc odległość od Borów Tucholskich jest pokaźna. Poza tym nie wypowiadaj się na temat tego bajeru jak nie znasz moich rodziców Tongue Nie zgodzą się i już.
13-04-2007 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Cytat:Mieszkam dość daleko, bo w okolicach Opola, więc odległość od Borów Tucholskich jest pokaźna. Poza tym nie wypowiadaj się na temat tego bajeru jak nie znasz moich rodziców Razz Nie zgodzą się i już.

Ok, Ok... Rozumiem Cię doskonale, bo mam może nie podobnych, ale na pewno nadopiekuńczych rodziców... :/ Moi się wstępnie zgodzili, ale muszą znać terminy, dokładne miejsce itp. A i również nie mieszkam blisko, bo w Katowicach Wink

Mam nadzieję, że jednak parę osób się z tego forum zjawi. Planuję dać jeszcze ogłoszenie na mufc.pl. ale na pewno nie dam na DP. "Robili swój" zjazd, to nigdzie się nie reklamowali, a wraz z Valverde doszliśmy do wniosku, ze manutd.pl i ms to tak jakby rodzina ^^ Może kogoś jeszcze do tej rodziny uda się zwerbować Wink

Pozdrawiam.
13-04-2007 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Co byście powiedzieli na 2-3 dniowy wyjazd nad Sosinę?
Domki do wynajęcia zaraz nad samym zalewem: http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... C08718.jpg

Można wypożyczyć zawsze rowerek lub jeśli ktoś umie to żaglówkę http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... C08696.jpg

Bardzo blisko są słynne tereny do nurkowania i wypasione kamieniołomy: http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... C05959.jpg

http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... mmie-1.jpg

Dogodny dojazd czy autobusem/samochodem lub pociągiem nawet.
Choć ja proponowałbym by był full - wypas to wybranie się pod namioty nad Sosinę. Darmowe miejsca namiotowe 1 - 3 metrów od samego jeziorka. Blisko meta i tanie browce Big Grin
No a o zachodzie słońca: http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... C08725.jpg

http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... C08703.jpg <--- byłem tam wczoraj i jest naprawdę sporo miejsca na niezapomniany wyjazd. Tymbardziej, że pod namiotami ma to swój klimat, no i cena drastycznie się zmniejsza. Zamiast płacić złodzieją polskim dycydentom to można kase przeznaczyć na coś innego (wodeczka, browarek) nie musze chyba wspominać, że grilla można sobie urządzić czy w piłkę pograć...

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2007 08:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
Stojko... Miejscówka w miarę, ale dojazd... Chodzi o to, że dla niektórych jest to po prostu za daleko. Myślę, że dobrym miejscem będą Bory Tucholskie i na tym się skoncentrujmy... Na razie mamy 15 osób, z czego 11 na 100%.

Mates
Keziu
PawlaQ
Maciek7 i jego brat
Lulek
Miętus ???
Redziu
Valverde
Ciampel
Stojkovic
Wosek07
Sailes ???
Piklas ???
Gandalf68 ???

Jak kogoś pominąłem - pisać, jak ktoś chce - pisać.

Z tego co kojarzę, z tąd mógł być jeszcze Kuba ^^. Hmm... Sam nie wiem, mam nadzieję, że wypali i, że osoby z tego forum, które są na tej liście nie mają nic przeciwko.

Pozdrawiam.
UNITED!
17-04-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Ja napisałem w perspektywie ogólnego rozkminienia warunków. Myślę, że dojazd nie byłby gorszy niż do Borów. Ale jednak racja ze skupmy się na 1 przedwsięwzięciu bo potem to wiadomo jak jest, każdy będzie chciał gdzie indziej i nic nie wyjdie z tego. Ja jeszcze dam znać, ale myślę, że pewnie się skusze na wyjazd Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2007 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Mates napisał(a):Z tego co kojażę, z tąd mógł być jeszcze Kuba ^^

Tak, tak, tylko jak już wcześniej pisałem bym musiał wszystko wiedzieć dokładniej, zresztą obgadać z rodzicami trzeba wszystko, bo pełnoletni jeszcze nie jestem no i mam ten mały problem Smile Daleko nie mam, więc mam nadzieję, że jeśli to wszystko wypali to może ja też pojadę.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-04-2007 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Dokładnie? Chodzi Ci o datę. Myślę, że bliższa realizacji jest data od 6 lipca, przy czym nie wiem jak wygląda sprawa ze studentami, dlatego jeśli chodzi o ostateczny termin sprawa jest jeszcze otwarta...

Mam nadzieję, że się uda i będziemy mogli się poznać Wink

Pozdrawiam.
18-04-2007 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości