Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
Kuszczak coś w Anglii ma szczęście do parad kolejki, :mrgreen: sezonu, roku. Wszyscy pamiętamy paradę jeszcze za czasów jego gry w WBA gdy w ostatnich sekundach meczu, który wygrywali 1:0 obronił strzał... można powiedzieć na pustą bramkę.

GLORY GLORY MAN UNITED
11-02-2007 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Seki napisał(a):A czy ktoś tutaj sie dziwi ? :]

Nikt się nie dziwi, tak mi się jakoś napisało Tongue

Interwencję Kuszczaka, gdy grał jeszcze w WBA również pamiętam i to bardzo. Powinien być gol, jednak Polak zrobił swoje Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-02-2007 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Tomkowi wlasnie ubył konkurent w skladzie.Tim Howard zostal sprzedany do Evertonu, w ktorym obecnie jest na wypozyczeniu.Amerykanin podpisze 5 letni kontrakt w czerwcu tego roku.Moim zdaniem Tim dobrze zrobil, bo i tak nie mial by w United szans nawer na lawke.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-02-2007 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Grzeho napisał(a):Moim zdaniem Tim dobrze zrobil, bo i tak nie mial by w United szans nawer na lawke.

Tak uważasz? Był dobrym bramkarzem. Teraz też jest. Pokazuje klase. Jeden przeciwnik dla Kuszczaka mniej. :]

GLORY GLORY MAN UNITED
14-02-2007 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Wsumie to, że Howard w najbliższym czasie odejdzie z klubu było raczej pewne. Tim'owi trudno byłoby w obecnej sytuacji przebić się do wyjściowego składu, jest Van der Sar, Kuszczak, który ostatnio dostaje więcej szansy, a także Foster, którego Ferguson bardzo lubi i z pewnością po tym, jak z wypożyczenia wróci (?) będzie na niego stawiał.

Maly OT, więc wracamy do tematu, a o Howard'zie piszemy już w topicu "Ex-Diabły" Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-02-2007 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Ja wolałbym by Foster został w Watford. Mamy lepszych bramkarzy. VdS, Kuszczak i ... no właśnie Tom Heaton. Jeszcze ani razu nie wystąpił w MU.

GLORY GLORY MAN UNITED
15-02-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Andre770 napisał(a):Ja wolałbym by Foster został w Watford. Mamy lepszych bramkarzy. VdS, Kuszczak i ... no właśnie Tom Heaton. Jeszcze ani razu nie wystąpił w MU.

Ben Foster jest lepszy od Tomasza Kuszczaka, może nie ma takiego stażu w rep. co Tomek, ale w Premiership wystepuje regurlanie, a ostatnio potwierdził to w meczu z Hiszpanią. Na dzien dzisiejszy jesli władze UNITED zostawią Bena w UNITED, Tomek jest na wylocie.

Nie ma to jak porównać bramkarza rezerw z podstawowym bramkarzem Premiership :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Wojtek3 napisał(a):
Andre770 napisał(a):Na dzien dzisiejszy jesli władze UNITED zostawią Bena w UNITED, Tomek jest na wylocie.

Nie sądzę, Tomek jest młody i nigdzie mu się nie spieszy."A to odejdę a zaraz Fostera złapie kontuzja?", też typuje Bena bo gra on częściej ale nie wydaje mi się(i nie chce) żeby Quszak miał odchodzić.
15-02-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
KanT napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):
Andre770 napisał(a):Na dzien dzisiejszy jesli władze UNITED zostawią Bena w UNITED, Tomek jest na wylocie.

Nie sądzę, Tomek jest młody i nigdzie mu się nie spieszy."A to odejdę a zaraz Fostera złapie kontuzja?", też typuje Bena bo gra on częściej ale nie wydaje mi się(i nie chce) żeby Quszak miał odchodzić.

Na wylocie, czyli albo jest 3 bramkarzem albo odchodzi.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Nieważne czy się wali, czy się pali - Andre zawsze będzie za Tomkiem - choćby nawet grał w A klasie z samymi ogórkami Wink Według mnie Fergie nie wyznaczy w przyszłości "ot tak sobie" Fostera ze względu na to, że jest Anglikiem. Kuszczak też wywiera na nim dobre wrażenie, te ostatnie występy naprawdę napawają optymizmem. Jeśli ma przegrać walkę o pierwszy plac, to niech zrobi to z honorem. A wiem, iż go stać na to. Teraz tylko trening i łapanie doświadczenia.

Kogo sam wolałbym widzieć za kilka lat pomiędzy słupkami?
Ciężko wyrzucić kogoś z tej dwójki - obu z różnych powodów.

Najlepiej byłoby odmłodzić Schmeichela ...

capo di tutti capi

MUSC PL
15-02-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ciampel napisał(a):Najlepiej byłoby odmłodzić Schmeichela ...

Się nie da Sad

Gdy mieliśmy problemy z bramkarzami trudno było jakiegokolwiek znaleźć, a teraz mamy doświadczeonego Edwina i dobrze spisujących się, przyszłościowych bramkarzy Fostera i Kuszczaka. Edwin odejdzie i wtedy się zacznie walka na bramce. Większość chciała by widzieć w przyszłości Tomka na bramce, bo wiadomo - Polak. Mi trudno narazie wybrać kogo ja chciałbym widzieć jako pierwszego golkipera. Narazie wiadomo, że Van der Sar jest numerem jeden.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-02-2007 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ciampel napisał(a):Nieważne czy się wali, czy się pali - Andre zawsze będzie za Tomkiem - choćby nawet grał w A klasie z samymi ogórkami Wink

A żebyś wiedział! Czy burza, czy deszcz, czy kapuśniak, czy mżawka ja zawsze będę za Tomkiem. Nie tylko dlatego, że go lubię, gdyby tak było byłbym idiotą. Bramkarzem to on jest bardzo dobry, mimo tego, że nie zawsze nie gra. Dlaczego? W jakimś wywiadzie powiedział, że na każdym treningu haruje jak wół i zostaje dłużej by poćwiczyć niektóre elementy gry. Dlatego jet taki dobry. Nie musi koniecznie grać, nawet jak ławę grzeje jest w formie.
Idea

Cytat:Najlepiej byłoby odmłodzić Schmeichela ...

Piszesz to tak jakby schmeichel był jedynym dobry brakarzem na świecie, a reszta to cieniaki.

GLORY GLORY MAN UNITED
16-02-2007 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Andre770 napisał(a):Piszesz to tak jakby schmeichel był jedynym dobry brakarzem na świecie, a reszta to cieniaki.

Bo to był najlepszy bramkarz na świecie i robił takie niewiarygodne rzeczy......... diabelski bramkarz :twisted:.

A jak sie nazywał ten bramkarz, chyba paragwajczyk co wolne zawsze strzelał Tongue :?:
16-02-2007 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
KanT napisał(a):A jak sie nazywał ten bramkarz, chyba paragwajczyk co wolne zawsze strzelał

Chilavert, to był dopiero "bramkostrzelny" bramkarz Tongue


Andre770 napisał(a):Piszesz to tak jakby schmeichel był jedynym dobry brakarzem na świecie, a reszta to cieniaki.

Nie reszta to cieniaki, ale Schmeichel był jednym z tych najlepszych bramkarzy w historii United, o ile nie najlepszym. Robił w bramce, co chciał, świetne parady, czasami piłki praktycznie nie do wybronienia, a jednak Peter potrafił takową wybronić. Czemu ja byłem taki młody jak on grał w Czerwonych Diabłach ? Sad


Andre770 napisał(a):Nie musi koniecznie grać, nawet jak ławę grzeje jest w formie.

Skąd wiesz, że jest w formie nawet, jeśli nie gra ? :roll: Bo stara się na treningach ?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-02-2007 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Andre770 napisał(a):Nie musi koniecznie grać, nawet jak ławę grzeje jest w formie.

Posłużę się może przykładem innego Polaka w Premiership, a mianowicie Jerzym Dudkiem. Przecież nikt chyba mi nie powie, że bronił bardzo źle, bo nadal jest jednym z najlepszych polskich goalkeeperów. Jednak, kiedy w bramce The Reds stanął Reina, a Jurek nie grał, no to chyba sami wiecie co się stało z jego formą, kiedy wyszedł na mecz z Arsenalem. Zawodnik grać musi, aby byc w wysokiej formie. Choćby systemem rotacyjnym, ale jednak musi.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-02-2007 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości