Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Gutek15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
W kadrze zabraklo miejsca dla Tomka co mysle,ze jest olbrzymim bledem selekcjonera.Wszyscy wiemy ze Kuszczak jest swietnym bramkarzem a do tego broni przeciez w tak znakomitej firmie jaka jest United.Osobiscie dziwie sie ze Leo znajduje miejsce w reprezenatcji dla Pawelka,ktory (z calym szacunkiem) nie zasluzyl jeszcze na reprezentowanie bialo-czerwonych barw i Dudka ktory w Liverpoolu notorycznie siedzi na lawce a gdy broni popelnia katstrofalne bledy.
25-09-2006 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Tomasz Kuszczak ma otrzymać powołanie do kadry po tym jak Wojtek Kowalewski otrzymał żółtą kartkę z Portugalią. Powołany zostanie także Artur Boruc, trzeciego bramkarza ma nie być ...

Źrodło : wiadomości sportowe TVP 1 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
24-10-2006 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
cioko99 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #18
Tomasz Kuszczak
Bardzo sie ciesze, że Tomek po bardzo dobrej grze w WBA trafił do Manchester United.Zadebiutowal w meczu z Arsenalem niestety przegrywając 0-1,ale broniąc karnego GILBERTO.Za dwa sezony myśle ,że Tomek będzie numerem 1 w bramce Manchesteru. Big Grin
25-10-2006 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Oglądam sobie mecz z Crewe na Polsacie Sport Ekstra i co widzę ? Kuszczak ma na plecach napisane "Zuszczak" :roll: Tak jak kiedyś Boruc miał napisane "Buroc" to teraz naszemu bramkarzowi zrobili figla. Czy to jakiś układ na polskich goalkeeperów, czy po prostu katastrofalny błąd ? Ja nie mam już pojęcią Big Grin
26-10-2006 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Nawet panowie z Gettyimages to zauważyli Wink

[Obrazek: 72265380wq1.th.jpg]

Ja to nie wiem czy to takie miłe jest, specjlanie oni tak to robią, sam nie wiem, kiedys zamiast O'Shea było S'Ohea...

Under The Boardwalk - United Warriors
26-10-2006 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
LOL :o Szczerze mówiąc to pierwszy raz bodajżę widzę coś takiego. :? Jak można zrobić taki błąd? Sam nie wiem, wy pewnie też nie... Co do spotkania z Crewe to mimo kilku bardzo dobrych interwencji wydaje mi się, że przy odrobinie szczęścia powinien wyciągnąć ten strzał, który doprowadził do wyrównania.
27-10-2006 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #22
Re: Tomasz Kuszczak
Na przedzie witam
Jestem jedynym fanem MU w mojej klasie (32 osoby) i wśrod trzech w całej szkole. Znaczna większość jest za Chelsea (fuj) i Arsenalem (tfu) oraz Monaco (któego też nie lubię).

cioko99 napisał(a):Za dwa sezony myśle ,że Tomek będzie numerem 1 w bramce Manchesteru.

O ile wiem Edwin van der Sar kończy po tym sezonie karierę i to Tomek będzie bramkarzem nr 1. Jednak zawsze może być inaczej.
08-12-2006 16:25
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Tomasz Kuszczak
Nemesis napisał(a):O ile wiem Edwin van der Sar kończy po tym sezonie karierę i to Tomek będzie bramkarzem nr 1. Jednak zawsze może być inaczej.

Mi sie jednak wydaje,ze mial podobno przedluzyc kontrakt z MU na 2 lata chyba,wiec Kuszczak bedzie musial jeszcze troche poczekac.Nie zapominaj o tym ze oprocz Tomka mamy jeszcze co najmniej 2 dobrych bramkarzy, ktorzy sa obecnie na wypozyczeniach(Howard-Everton i Foster-Watford) i ktorzy rowniez beda walczyc o miejsce w bramce.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2006 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #24
Re: Tomasz Kuszczak
Nemesis napisał(a):Jednak zawsze może być inaczej.
09-12-2006 19:22
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Bez jaj :!: moze bys sie postaral i napisal troche wiecej niz tylko jedno linijkowy cytat.To chyba troche za malo, co nie :?: Nastepnym razem bardziej sie postaraj.Wiem,ze nie jestem modem zeby cie pouczac,ale kazdy wie o tym,ze lepiej nic nie pisac niz napisac jedno zdanie.



By nie offtopowac.
Mysle, ze Edwin ma pewe miejsce w skladzie MU do kiedy bedzie zwiazany kontraktem z nami.Wedlug mnie to jeden z najlepszych bramkarzy swiata ktory nie tylko dysponuje wspanialymi warunkami fizczynymi,ale rowniez swietnie gra obiema nogami,co jest bardzo wazne w lidz angielskiej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-12-2006 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #26
 
drogi Grzesiu, czepiasz się tak głupiej rzeczy, że post jest za krótki???

napisałem co wiedziałem, następnie Ty wypowiedziałeś własne zdanie, kolejno ja zwróciłem Ci uwagę na to co pisałem wcześniej: "Jednak zawsze może być inaczej."

i o to właśnie chodziło w całym poscie

po prostu opierałem się na mojej wiedzy (nie musi być wcale aktualna Tongue )

za krótki post... bez komentarza... tego nikt się czepiać nie powinien [nie wiem jak Wy uważacie (za wyjątkiem Grzesia)]

mam nadzieję że ten post za krótki nie był 8)
11-12-2006 13:26
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:Nie zapominaj o tym ze oprocz Tomka mamy jeszcze co najmniej 2 dobrych bramkarzy, ktorzy sa obecnie na wypozyczeniach
No. Nawet sir A. Ferguson w jakiejśtam wypowiedzi nie tak dawno temu mówił, że po zakończeniu kariery przez Edwina, Howard będzie najpoważniejszym kandydatem na pierwszego bramkarza MU, a Kuszczak będzie musiał się nieźle wykazać, żeby go wygryźć.

EDIT: Van der Sar ma nowy kontrakt... To se jeszcze dłużej Tomek poczeka...
12-12-2006 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Prawdobodobnie Tomasz zaliczy kolejne 90minut w Premiership. Polak może zagrać całe spotkanie przeciwko Chartlonowi. Moim zdaniem powinnien zagrać bo ryzykowac groźniejszy uraz Edwina to była by głupota, za którą moglibyśmy słono zapłacić. Także czekam na kolejny występ Tomka między słupkami Big Grin

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
08-02-2007 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Również oczekuje tego meczu. Mam nadzieję, że Kuszczak się popisze i będzie miał first miejsce w składzie. Jego szanse przez Ten przykry incydent powinny się powiększyć, jeżeli żeczywiście zagra dobrze. :wink:

GLORY GLORY MAN UNITED
08-02-2007 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
 
VdS sam powiedzial, ze na bank nie bedzie bronil w najblizszych meczach - tj. z Charlton w Premiership oraz z Reading w Pucharze Anglii. Chce odpoczac. Nie wiadomo takze czy bedzie bronil z Lille w LM.

Wiec szansa przed Kuszczakiem. Zagra sobie troche - ale to nadal bedzie zamalo, aby np. załapac sie do reprezentacji.

amor patriae nostra lex
08-02-2007 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości