Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ole Gunnar Solskjaer
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ja też jestem totalnie zaskoczony, mimo iż się przygotowywałem na to, to tak naprawdę na odejście takich graczy nie da się przygotować. Kolejny etam w historii MU się zakończył, bo kolejna wielka legenda odchodzi. Myślę, że zobaczymy 20 Legend w jeszcze jednym meczu - pożegnalnym, tak jak Keano z tym, że Ole musi się wykurować by zagrać choć 45 minut.

Nie zamierzam tak jak wy pisać o tym co Ole zrobił dla nas kibiców i dla naszego klubu, ale jedno trzeba podkreslić, mianowicie to, że Ole nigdy się nie poddawał.

Co do teraźniejszej sytuacji to dopiero teraz żal nam d**y ściśnie bo nie ma kto grać w ataku. Będziemy szukali teraz na siłę jakiegoś zastępstwa, ale juz widać że kazdy kto mówił, że Rossi nie miałby u nas szans grać mówił bzdury! Teraz niespodziewanie mamy wielką lukę. Nie ma Roo, nie ma Sahy, nie ma Ole i pozostał jedynie Tevez, który jeszcze nic nie strzelił. Rossi byłby wybawieniem teraz, grałby w duecie z Tevezem, a gdy Roo by się wykurował i Saha, byłby 4 napastnikiem w składzie, co przy jakiejkolwiek kontuzji jego kolegów z ataku oznaczałoby jego grę.

"Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur..."

Dziękujemy OLE!!! Za to co zrobiłeś i chciałeś zrobić dla MU.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-08-2007 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Szkoda, ze tak wielki zawodnik odchodzi. Ale widac na niego tez przyszedl czas. Ole mial pecha, gdyby nie kontuzje gral by jeszcze na dobrym poziomie. Byl on zawodnikiem z charakterem bo potrafil wrocic po 2 letniej kontuzji do footballu. Zapamietamy go glownie z bramki strzelonej Bayernowi na Camp Nou , ktora dala nam pierwszy tryumf w Champions League.

Teraz w Manchester United robi sie jeden problem zostalo nam 3 napastnikow. Tevez zdolny do gry, Saha wraca po kontuzji i jego dyspozycja jest niewiadoma. Zreszta to kruchy zawodnik i nie wiadomo kiedy mu sie cos przydarzy, a Rooney wroci w Listopadzie. Uwazam, ze SAF powinien sie rozejrzec za jakims napastnikiem i zabezpieczyc ta pozycje przed(odpukac) ewentualnymi kontuzjami.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-08-2007 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
OLE GUNNAR SOLSKJAER!

Zawodnik, dzięki któremu w dużej mierze zacząłem kibicować United. Wielki zawodnik, Wielki człowiek.

Dla mnie Ole Gunnar Solskjaer jest jednym z największych piłkarzy ostatniej dekady na Old Trafford. Nie tylko ze względu na grę, ale na ten jego upór. Nie było poddania się po tym, co powiedzieli mu lekarze. Trenował i w poprzednim sezonie kilkakrotnie ratował nam dupe.

Ole Gunnar Solskjaer... LEGENDA, OSOBOWOŚĆ... Ukończył kursy trenerskie i myślę, że zostanie trenerem w niedługim czasie. Może podobnie jak Keano przebojem wejdzie do Premier League.

TOU ARE MY SOLSKJAER, MY OLE SOLSKJAER!
You makes mi happy, when skies are grey,
And Alan Sheraer was fuckin' dearer,
SO PLEASE DON'T TAKE, MY SOLSKJAER AWAY!

Dziękujemy!
28-08-2007 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Mates napisał(a):Może podobnie jak Keano przebojem wejdzie do Premier League.

No raczej nie, bo będzie tylko współpracownikiem Fergusona w United. Może w przyszłości, ale to już nie będzie "przebojem".
28-08-2007 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Cytat:No raczej nie, bo będzie tylko współpracownikiem Fergusona w United. Może w przyszłości, ale to już nie będzie "przebojem".

A skąd masz pewność, że nie obejmie jakiegoś zespołu z The Championship i nie dokona tego, co dokonał Keano? :>
28-08-2007 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Powiedzieliscie juz wlasciwie wszystko na temat kariery Solskjaera i na temat ilosci napastnikow... Szkoda że musi konczyc kariere jakby z przymusu,przez kontuzje ,akurat w takim momencie kiedy bardzo by sie przydał. Ale takie życie i trzeba cos kombinowac :roll:

Co do dalszej przygody z piłką i trenerką to ja jakos nie widze Ole w roli szkoleniowca :? brak mu ikry,może jakis asystent lub praca z młodymi,ale nic wiecej.
28-08-2007 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Mates napisał(a):A skąd masz pewność, że nie obejmie jakiegoś zespołu z The Championship i nie dokona tego, co dokonał Keano? :>

No tak, ale to byłoby po pracy w United, więc nie będzie to w przebojowym stylu, tak jak w przypadku Keano, bo Ole będzie dochodził powoli do takiego stanu.
28-08-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
player Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Smutno się robi na wieść że taki świetny zawodnik kończy karierę wbrew swojej woli. Legenda, wspaniały człowiek, świetny piłkarz i wieczny chłopiec. Tak pamiętam Ole.

Heh walnąłem mowę jakbym był na pogrzebie. Ale naprawdę jak tylko to przeczytałem to coś mnie zabolało, jakieś takie wzruszenie, aż sie płakać zachciało...ahh, jestem za miękki. Mam nadzieję że Ole jeszcze przez wiele lat będzie znany w United nie tylko jako piłkarz ale także trener który wychowa wielu wspaniałych piłkarzy jego formatu.

Legenda o nim będzie żyła wiecznie.
28-08-2007 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
SO PLEASE DON'T TAKE MY SOLSKJAER AWAY !! ;(

[Obrazek: 1913018kx4.jpg]

[Obrazek: 1936244wm2.jpg]

[Obrazek: 1990696uw2.jpg]

[Obrazek: 3149223nm6.jpg]

[Obrazek: 50887606ls7.jpg]

[Obrazek: 56495885if7.jpg]

[Obrazek: 74139072el1.jpg]

TO DZIEKI TOBIE POKOCHALEM UNITED !! JESTES WIELKI!

Under The Boardwalk - United Warriors
30-08-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Troszkę łza się oku kręci jak Wojtek dał te fotki. No ale cóż taka kolej rzeczy, że każdy w końcu na emeryturę przejść musi. Szkoda, że w tym przypadku nastąpiło to dość wcześnie, bo spokojnie jeszcze z 2-3 lata mógłby pograć, gdyby nie ta kontuzja.

!20LEGEND!

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #56
 
Ole zostaje w klubie. Zostanie trenerem napastników Smile Posade zaoferował mu SAF. Z tego co wyczytalem, to dostal juz plyty DVD i wszystkimi ofensywnymi graczami United i juz dazyl je przejzec. Swoja droga, ciekawie moze wyglada jak Ole o twarzy dziecko rozkazuje Scholsowi, ktory ma raczej stare rysy :wink:

amor patriae nostra lex
31-08-2007 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Spóźniłem, ale jak tutaj się nie wypowiedzieć?

Ole był, a właściwie jest wzorem do naśladowania. Wkładał tyle zaangażowania w grę dla klubu, że KAŻDY powinien złożyć mu hołd... Pomyśleć, że 20LEGEND przybył do klubu z przypadku, bo Alan Sheraer was fuckin' dearer.

Chciałbym prosić was o obejrzenie tego krótkiego filmu. Niewielu jest takich piłkarzy, którzy są skłonni tak się poświęcić dla klubu...

http://www.youtube.com/watch?v=QBrFlDpQudY

...JEDYNY TAKI NORWEG !
02-09-2007 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości