Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerard Pique
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: Gerard Pique
Cytat:Według hiszpańskiej prasy Gerard Pique jest już w Barcelonie. Obrońca Manchesteru United został wczoraj zauważony w jednej z klinik, gdzie miał przechodzić rutynowe badania związane z transferem na Camp Nou.

Wszystko wskazuje na to, że kończy się czteroletnia przygoda młodego Hiszpana z Manchesterem United. Jak wiadomo Pique jest wychowankiem Barcelony, więc 21-latek nie będzie miał raczej problemów z zaaklimatyzowaniem się w drużynie z Katalonii.


Fan United od 1992 roku
18-05-2008 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Gerard Pique
Smutna to wieść :cry: ale ja jednak poczekam do oficjalnej wiadomości, nie wiem jak wy...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
18-05-2008 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Gerard Pique
lmp2 napisał(a):Smutna to wieść :cry: ale ja jednak poczekam do oficjalnej wiadomości, nie wiem jak wy...
No tak, przecież media już kilka razy w tym sezonie sprzedawały go do Barcy.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
18-05-2008 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #34
Re: Gerard Pique
Cytat:To znaczy że jak obrońca jest młody to nie może grać w utytułowanym klubie?!Bez sensu, liczą się umiejętności a kreatywność jest moim zdaniem potrzebna na każdej pozycji.
A gdzie masz takich młodych obrońców (środkowych) w wielkich klubach? To bardzo odpowiedzialna pozycja. To ostatni zawodnik, który broni dostępu do bramki (oprócz bramkarza), nikt go nie asekuruje. Żeby nabyć umiejętność odbioru i co najważniejsze przewidywania trzeba doświadczenia. A co do kreatywności to ona nie jest wymagana u środkowego obrońcy, ale jako dodatkowa umiejętność na pewno się przydaje. Jednak nie jest tak potrzebna jak u skrzydłowego lub rozgrywającego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-05-2008 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Gerard Pique
No i pierwszy transfer MU w przyszłym okienku. Jednak nie jest to kupno, a sprzedaż... Gerarda Pique za 6mln funtów do Barcelony. Zaskoczony nie jestem, bo od tak sobie testów medycznych nie robiłby sobie. Miejmy nadzieję, że to teraz Evans będzie łatał dziurę w obronie w razie kontuzji Vidica lub Rio.
18-05-2008 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Gerard Pique
On nigdzie nie odchodzi, jedyną gazeta która opublikowała te plotki jest Mundo Deportivo znana z wymyślania wielu plotek. Zresztą poczytajcie na stronach Barcelony o okolicznościach odejścia GP z FCB, to byłoby kompletnie bez sensu gdyby on tam chciał wrócić. ( odszedł bo się pokłócił z działaczami ).

To jest jedna plotka a Wy w nią wierzycie Smile. Nawet na polskich stronach Barcelony w nią nie wierzą. Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
19-05-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #37
Re: Gerard Pique
Na mufc.pl jako źródło podane jest Daily Mail.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-05-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Gerard Pique
A ciekawe co jest źródłem DM. Przecież to jest kompletny bezsens, cały czas jest jeszcze jeden mecz przed nim w którym teoretycznie może zagrać. A w/g tego SAF zgodziłby się zrobić mu z głowy kaszankę, mam rozumieć że nie trenował tylko pojechał na badania ? I gdy rozpocznie się mecz będzie miał w głowie przeprowadzkę. Po drugie on odszedł bo się pokłócił z działaczami a po trzecie tam i tak zostanie rezerwowym. Jeszcze, żeby to wymyślili po finale to tak ale to jest kompletnie pogibane. Przecież jeszcze może odnieść kontuzję. No i nie ma potwierdzenia ani ze strony Barcelony ani Manchesteru United

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
19-05-2008 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Gerard Pique
Co do tej sprawy mam dystans, ale ani Pique ani Ferguson tego nie zdementowali, więc coś tam naprawdę może się dziać. I to byłoby według mnie totalna głupotą, tym bardziej że nie mamy żadnego klasowego zastępcy na środku, tylko Brown i John, z tym że ten drugi już powoli zapomina jak sie na środku gra i to byłoby co najmniej nierozsądne. a Pique może jeszcze się dużo nauczyć no i dawał do tej pory dobre zastępstwa.

Boje się by z tego nie powstała sytuacja podoba do Rossiego, sprzedamy go a on rozwinie skrzydła.

ale jak juz wyżej napisano, źródło wiarygodne nie jest więc jak na razie nie ma co rozpaczać.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
20-05-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Gerard Pique
Sam jestem ciekawy czy to tylko plotka. Wydaje mi się, że tak. Wątpie żeby komukolwiek Ferguson pozwolił teraz wyjeżdżać na testy medyczne. Nawet zawodnikowi, który tylko grzeje ławe. Gdybym tą informacje usłyszał w sierpniu to tak owszem niepokoiłbym się, ale póki co to wszystko wydaje mi się być mało realne. Smile
20-05-2008 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Gerard Pique
Cytat:Niestety, już pierwszy zawodnik opuszcza Old Trafford tego lata. Na transfer do FC Barcelony zdecydował się wychowanek ekipy z Katalonii, Gerard Pique, który dołączył do klubu w 2004 roku.

Manchester United wraz z Barceloną osiągnęły porozumienie w sprawie odstępnego za młodego Hiszpana. 21-letni stoper podpisze niebawem 4-letni kontrakt z Blaugraną.

W związku z długoterminową współpracą Rio Ferdinanda oraz Nemanji Vidica, drzwi do pierwszego składu dla Pique były wciąż zamknięte. Hiszpan przez cztery lata zaledwie czternaście razy występował od pierwszych minut, natomiast dziewięć razy wszedł z ławki rezerwowych.

Mimo że sezon 2007/2008 oznaczał dla Pique zdobycie Premier League oraz Champions League, Gerard zdecydował się na powrót do swojego macierzystego zespołu. Warto dodać, że dziadek Pique był kiedyś wiceprezydentem FC Barcelony.

Dziękujemy Gerard i życzymy powodzenia!
Wielka szkoda Sad

"We Are The Pride of All Europe"
27-05-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Gerard Pique
Szczerze mówiąc to nie wiem czego oczekuje Pique? Myśli, że będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony? Wątpię, będzie co najwyżej rezerwowym, tak jak u nas.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
27-05-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Gerard Pique
Szkoda, ale to jego błąd. W sumie to jego odejście może otworzyć drogę do MU dla Alvesa lub Richardsa. I koniec, końców nie będziemy tego żałować.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
27-05-2008 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #44
Re: Gerard Pique
Kula napisał(a):Szkoda, ale to jego błąd.
To się dopiero okaże. Bo jeśli jednak by w Barcie dali mu szansę, a Gerard ją wykorzystał to ma szanse być czołową postacią klubu z tej samej półki co United. Wszystko zależy jak się potoczy jego kariera. Na Old Trafford nie mógł liczyć w najbliższych kilku latach na grę w podstawowej parze środkowych obrońców. Nawet mimo swojego talentu.


Fan United od 1992 roku
27-05-2008 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Gerard Pique
Tak czy inaczej polubiłem go, szkoda że odchodzi. Powodzenia w Barcie. Trzymam kciuki
27-05-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości