Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to się stało, że zosta&#3
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
Przecież nikt cię nie skreśla Smile (tzn. sam próbowałeś się skreślić tą historyjką Tongue ) Spokojnie zatem, witamy na forum, ale nie dziw się, że forumowy IPN robi swoje, prawda historyczna musi być
28-05-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Kubecks napisał(a):Czyli, ze przesadzam z tymi 12 latami kibicowania wg Was ? Wink Powiem inaczej... 12 lat temu zaczalem sie interesowac tym wszystkim (czyt. osoba Beckhama, United)...
No nie wiem ale jak ja miałem 6 lat to nie wiedziałem co to jest piłka !!! teraz mam 18 i nie bede owijał w bawełnę że jestem juz za United xxx lat .. tylko będe szczery: pierwszy mecz Man United - Valencia 99/00 (druga runda grupowa) 3-0 nie bylem jeszcze kibicem United ... a zacząłem kibicować w sezonie 2001-2002.
Maciek napisał(a):Czytasz dokładnie to co pisze? Daje głowę, że nie było go. ani na pepsi, ani na kefirze z krasnegostawu, ani na gumach turbo.
No na pewno nie było bo david był jeszcze nie znany, a poza tym Becks stał się sławny (chodzi mi o reklamy itd.) w dużej mierze przez Victorię, "wszyscy" wiemy jak było dalej.

we're FC United - we're going up
28-05-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
http://pl.youtube.com/watch?v=MCCpfhYI4Cw

Becks w 1997 strzelił taką bramkę, jestem pewien, że w 1996 też grał już w pierwszym składzie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Beckham <---tutaj dowód że w MU był już od 1991 roku, ale jeszcze jako gówniarz.

Co do sporu o puszkę, to zgadzam się, że to raczej nie byłoby możliwe. W 1998 roku zrobiło się o Becksie głośno gdy dostał czerwień we Francji. Wtedy był znienawidzony i niesądze by ktokolwiek chciał z nim umowy reklamowe podpisywać.

Wg. ciebie 12 lat temu (czyli era Euro 96) gdzie gwiazdami był Shearer, Sheringham i Butt. O Becksie raczej nie słyszano, a jeśli już to w sferze dobrze zapowiadających się grajków.

Mit więc obalony!

Ale pozatym miło, że dołączyłeś do naszego forum Smile Welcome !!

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-05-2008 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Cytat:http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Beckham <---tutaj dowód że w MU był już od 1991 roku, ale jeszcze jako gówniarz.


Stojko, ale przeciez nikt nie negował tego, że Becks w United grał od wczesnych lat 90, chodzi tylko o to, ze w 96' na pewno nie wystepowal w reklamie ;p

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-05-2008 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Red napisał(a):Stojko, ale przeciez nikt nie negował tego, że Becks w United grał od wczesnych lat 90, chodzi tylko o to, ze w 96' na pewno nie wystepowal w reklamie ;p
I to też wykazałem Tongue

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-05-2008 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości