Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty zimowe
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #211
 
Valverde napisał(a):Eeeee...warto w ogóle się wysilać, czy darować sobie?

Mi sie wydaje, ze osobnego tematu chyba nie ma co zakladac. Ja kiedys troche sie nawet interesowalem NHL, ale to juz dawne czasy :wink:

Czy ktoś w ogóle mówił o zakładaniu nowego tematu? / P.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
24-01-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #212
 
Za nami konkusy pucharu swiata w Zakopanem. Pierwszy byl sredni w wykonaniu Polakow, ale dzisiejszy juz troche lepszy. Glownie za sprawa Malysza, ktory w koncu oddal dobry skok w konkursie. 133,5m, znakomite noty i 4 lokata po pierwszej serii. W 30 byl jeszcze Kamil Stoch, ktory zajmowal 25 miejsce. W drugiej serii juri obnizylo rozbieg, jednak gdy Kamil Stoch skoczyl 131,5m (co nie bylo az tak dziwne tym bardziej ze skakal u siebie a skakac daleko potrafi) sedziowie znowu obnizyli rozbieg i potem po paru skokach zaczelo mocno wiac i odwolali druga serie. Szkoda bo Malysz byl w stanie dzisiaj powalczyc o podium. Wygral Norweg Anders Bardal, ktory juz w piatek byl liderem po pierwszej serii ale nie wytrzymal psychicznie. Dzisiaj tez by nie wygral, gdyby odbyla sie druga seria, ale coz taki jest sport.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-01-2008 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #213
 
zaga92 napisał(a):Pierwszy byl sredni w wykonaniu Polakow, ale dzisiejszy juz troche lepszy.

No faktycznie, pierwszy konkurs taki sobie dzisiejszy już w porządku, choć nie wiadomo co by sie stało w drugiej serii. M

zaga92 napisał(a):W drugiej serii juri obnizylo rozbieg, jednak gdy Kamil Stoch skoczyl 131,5m (co nie bylo az tak dziwne tym bardziej ze skakal u siebie a skakac daleko potrafi)

Zaczynają, już mnie denerwowac tskie wybryki juri, bo co to ma być, jak ktoś się nie nazywa Thomas Morgestern to nie może już dlaeko skoczyć. Czyja to jest wina , że jest taki dobry, jak chce wygrywac niech skacze byleby się nie zabił, a jak jest mądry to też skoczy w granicach rozsądku i wcale nie powiedziane że nie wygra. To już nie pierwszy raz, że jakis zawodnik z początku stawki skoczył dobrze to rozbieg obniżyli bo się o Thomasa bali. A najśmieszniejsza historia była w Harrahovie, kiedy Ammann skoczył 213 mi obniżyli rozbieg, co to ma być, przeceż to nie jest jakis pierwszy spod budki z piwem tylko w końcu dwukrotny mistrz olimpijski i aktualny mistrz świata, poki co to ma większe osiągniecia niż Morgi. Wtedy jury zaprzeczyło samemu sobie. A propo jeszcze Kamila, wogle nie wiem czemu przerwali, HS nie osiągnął nie wiem o co chodziło. Szkoda że nie byli tacy mądrzy jak Bardal skoczył 137 m.


Co do następnych konkursów, to doJaponii nasi nie jadą, a potem to już chyba Willingen i MŚ w lotach, żebychociaż na nich Malysz zaprezentował się korzystnie.
27-01-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #214
 
A ja mam dośc ciekawą uwagę, co do skoków, a raczej, co do not sędziowskich. Niech mi ktoś zaprzeczy, że odległość i nazwisko zawodnika nie ma znacznego wpływu na noty. Dla przykładu z wczorajszego konkursu- Bardal skoczył 137, najdalej dostał 2x20 no i tam chyba 3x19,5, jednak to jeszcze zrozumiem po styl skoku był rzeczywiście dobry dobry.Tylko ciekaw jestem, co by dostał gdzyby przy takiej samej technice lotu i lądowania skoczył z 10 metrów bliżej.

Paranoją jest natomiast danie Ammannowi za kiepskie lądowanie na dwie nogi noty po 18 pkt? Z tego co się oreintuje, a skoki oglądam już od wielu lat, to za lądowanie na dwie nogi odejmuje się przynajmniej 3 pkt, no i zazwyczaj 1 za lot co daje notę gdzieś 16 pkt.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
28-01-2008 08:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #215
 
Janne Ahonen zakończył sportową karierę :!:

Fin powiedział,że nie ma już dalszej motywacji do dalszych treningów,i że najlepszym momentem na zakończenie kariery,jest jej szczytowy punkt.Ta informacja jest oficjalna.

Normalnie w szoku jestem.Mógł jeszcze pare lat poskakać na najwyższym poziomie.Trudno...
26-03-2008 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #216
 
Szkoda, zawsze jakoś Ahonena lubiłem i miałem do niego sentyment, zawsze spokojny, rzadko wyrażał swoją radość po dobrym skoku. Szkoda, bo skakał jeszcze na dobrym poziomie, był w czołówce, dziwne, że skończył karierę, no ale to jego decyzja w końcu Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-03-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #217
 
Słyszałem już wcześniej o tym że Ahonen po tym sezonie ma zamiar zakończyć karierę,ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć,myślałem że Fin jeszcze trochę poskacze,tym bardziej że w tym sezonie prezentował całkiem niezłą formę,jednak zdecydował że odejdzie właśnie teraz,no cóż szkoda,bo Ahonen to bez wątpienia jeden z najbardziej charyzmatycznych skoczków ostatnich lat.Na pewno można powiedzieć że był sportowcem wybitnym.

CONCILIO ET LABORE
26-03-2008 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #218
 
Danny93 napisał(a):jeden z najbardziej charyzmatycznych skoczków ostatnich lat.Na pewno można powiedzieć że był sportowcem wybitnym.

Ahonen charymatyczny? Ale który Ahonen?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-03-2008 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #219
 
KanTona napisał(a):Ahonen charymatyczny? Ale który Ahonen?

Janne.

CONCILIO ET LABORE
28-03-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości