Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #136
 
Wenger potwierdzil wczesniejsze spekulacje - David Beckham będzie trenował z Arsenalem...

Ma teraz przerwe itd,ale zastanawia mnie czemu nie może trenowac z nami? :?
22-12-2007 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #137
 
Bo ma dom w Londynie i skoro chce tylko trenować, a grać nie będzie, to w sumie jaką ma motywacje by swoim Porsche lub Ferrari codziennie te kilometry pokonywać?

Mnie ta informacji ani ziębi ani parzy, też nie wiem po co to wszystko - ponoć ze względu na reprezentację Anglii, ale przeciez na Euro nie jadą, a na MŚ2010 to się Beckham na 99% nie załapie, więc... Troche go nie rozumiem, myślałem, ze te LA Galaxy to taki przystanek końcowy w jego karierze, a on chyba chce jeszcze grać w piłke na bardzo wysokim poziomie :roll: A jeśli tak, to musi niestety wrócić do Europy, inaczej nie ma co marzyć o mundialu
22-12-2007 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #138
 
Maciek napisał(a):w sumie jaką ma motywacje by swoim Porsche lub Ferrari codziennie te kilometry pokonywać?

Po cos ma te auta nie?

Beckham udzielił wywiadu w którym wyjasnia przyczyny odejscia z United - zdecydowal Ferguson,że juz czas ,tez tak sądziłem i nigdy nie mialem do niego pretensji że poszedl do Realu.

Co do ex-diabłów to jutro bedzie ich sporo przeciwko nam 8)
26-12-2007 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #139
 
Dzisiaj w meczowej jedenastce badz na lawce znajdzie sie kilku ex diabłów -

Liam Miller

Kieran Richardson

Andy Cole

Dwight Yorke

No i Roy Keane Wink

Wiec calkiem sporo Ex-diabełków bedzie sie staralo nas ograc - mam nadzieje ze bez skutku Big Grin
26-12-2007 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
bela napisał(a):Liam Miller, Kieran Richardson, Andy Cole, Dwight Yorke. No i Roy Keane Wink

Miller był zawieszony. Yorke grał od początku, zmienił go Richardson. Cole siedział na ławie. Oprócz tego, "diabelskie pochodzenie" mają jeszcze McShane i Higginbotham, którzy tworzyli dzisiaj parę środkowych obrońców.

Zachęcam do czytania moich zapowiedzi :wink:
27-12-2007 02:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Nikt nic wielkiego nie pokazał. McShane zaspał przy pierwszej bramce i ułatwił Rooneyowi zadanie, natomiast Yorke ledwo słaniał się po tej murawie, co powodowało, że za nikim nie nadążał. Raczej bez rewelacji. A Keano? Dostał sygnał, iż musi się jeszcze wiele nauczyć. Taki "pstryczek w nos", dla ucznia od mistrza Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-12-2007 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #142
 
jakby Keane prowadzil ManUtd lub Chelsea a nie spadkowy zespol to on by naokolo kazdemu prztyczki rozdawal. Coz biedny chlopina ma ugrac z tymi pilkarzami swoimi.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
27-12-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Cytat:jakby Keane prowadzil ManUtd lub Chelsea a nie spadkowy zespol to on by naokolo kazdemu prztyczki rozdawal. Coz biedny chlopina ma ugrac z tymi pilkarzami swoimi.

Wszystko jednak zależy od obu czynników. Trener + zespół tworzy własnie całą drużynę. Dobry przykład to rozczarowywujące Newcastle United w tym sezonie. Mają potencjał, pieniądze i piłkarzy... tylko wyników brak.
Yorke i Cole dorabiają do emerytury powoli w Sunderlandzie i to raczej nie do nich należy ratowanie wyniku, bo Keano raczej sprowadził ich po koleżeńsku i są czymś w rodzaju doświadczenia w zespole. Obaj sa dawno po 30 więc nie możemy oczekiwa, że zakręcą Rio czy Vidą.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-12-2007 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
Stojkovic napisał(a):Dobry przykład to rozczarowywujące Newcastle United w tym sezonie. Mają potencjał, pieniądze i piłkarzy... tylko wyników brak.

Rozczarowujące w kilku ostatnich sezonach. Ale teraz trenera też mają i jeszcze trochę, a będą miec wyniki.

Byłe Diabły nie zachwyciły, ale spodziewaliście się innego scenariusza? 8)
27-12-2007 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
woyteq napisał(a):jakby Keane prowadzil ManUtd lub Chelsea a nie spadkowy zespol to on by naokolo kazdemu prztyczki rozdawal. Coz biedny chlopina ma ugrac z tymi pilkarzami swoimi.

Na początku dał pstryczka Martinowi Jolowi, którego Tottenham miał być ponoć zespołem na miarę krajowych gigantów. Według mnie Keano liczył wczoraj nawet na remis, Sunderland u siebie spisywał się ostatnimi czasy bardzo dobrze, zresztą taka rola trenera - zawsze musi motywować swoich podopiecznych. Jednak realia to realia Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-12-2007 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Z innego tematu:
Stojkovic napisał(a):Cytat:
To, że skrytykował piłkarzy, którym się należało oznacza, że miał konflikt z Fergusonem?

Ale o to przecież poszło nieprawdaz?

O to poszło i z tego powodu odszedł z klubu, ale nie oznacza to, że miał konflikt z Fergusonem.
27-12-2007 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
[Obrazek: capt6cfb6e90f7b945edbfbje3.jpg]

8)

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2008 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Tutaj jak wiedźmin wygląda, strasznie staro no i nie jak Becks Tongue
Becks w Realu to był cios, teraz to mi to wisi czy ubiera szmatę Arsenalu czy kogoś innego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-01-2008 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #149
 
Stojkovic napisał(a):Becks w Realu to był cios, teraz to mi to wisi czy ubiera szmatę Arsenalu czy kogoś innego.

No tyle że on tylko z nimi trenuje,nie stał sie ich zawodnikiem, no ale ja na jego miejscu szmaty Arsenalu bym nie założył :wink: A co do Realu - to sprawa jest jasna ,nie on odszedł,a Ferguson sam zdecydował że czas podziekowac Backhamowi ,dziwi mnie że ktos miał żal do niego że odszedł :? chciał grac w Realu bo tu go nie chcieli,a w tamtych czasach oni byli zaraz za nami pod względem umiejętnosci 8)
05-01-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Skull napisał(a):A co do Realu - to sprawa jest jasna ,nie on odszedł,a Ferguson sam zdecydował że czas podziekowac Backhamowi ,dziwi mnie że ktos miał żal do niego że odszedł chciał grac w Realu bo tu go nie chcieli,a w tamtych czasach oni byli zaraz za nami pod względem umiejętnosci
Ja nigdzie nie napisałem, że odszedł, czy został wyp**** czyt. Podziękowano mu za grę u nas. Poprostu Becks w Realu... schocked

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości