Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dwight Yorke strzelił bramkę w 21 minucie meczu Sunderlandu przeciwko Sheffield Wed. Spotkanie trwa nadal, a drużyna prowadzona przez Roy'a Keane'a wygrywa już 0:3 Smile Gratulacje ! Oby więcej bramek Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-01-2007 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Kolejna bramka Yorke'a dla Sunderlandu, tym razem zespół Roy'a Keane'a podejmował na własnym stadionie drużynę Coventry City. Gospodarze wygrali 2:0, a nasz były Diabeł strzelił bramkę w 19 minucie spotkania.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-02-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Dowiedziałem się dzisiaj o blogu byłego piłkarza United - Paula Parkera. Gdyby ktoś był chętny, żeby sobie poczytać to zachęcam:

http://paulparker.blogs.eurosport.com/

Oczywiście wszystko po angielsku.
06-02-2007 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ciekawy ten blog. Fajnie zorganizowany. Tylko dla Engliszańskich.

GLORY GLORY MAN UNITED
07-02-2007 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #35
 
Ruud wypowiadał sie ze bylby bardzo szczesliwy ponownie grajac z CR7 w jednym klubie. Oczywiscie chcialbym aby Cris poszedl do Realu, a nie Ruud powrot na Old Trafford. Mozna powiedziec: A kto by teraz nie chcial Cristiano Ronaldo? Tylko glupek. Ruud to marzycie a za marzenia nie zamykaja...Ale nie wszystko sie spelnia, a to sie nie spelni. Miejsce Ronaldo jest na Old Trafford!

amor patriae nostra lex
23-03-2007 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Oczywiście to czyste spekulacje, a jak Ruud mógłby nie chcieć grać ponownie ze swoim byłym kolegą z zespołu? Może jeszcze kiedyś sprawy się potoczą tak, że to van Nistelrooy po "dotknięciu Bożym palcem" nawróci się i zawita ponownie na OT, kto wie.

Tym niemniej ciekaw jestem co z przyszłością Keane'a w roli trenera. Na razie jego Sunderland możemy niekiedy zobaczyć na żywo w Polsacie Sport Extra. Czy Roy wyjdzie kiedyś na "szerokie wody" i jako taktyk? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
23-03-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
No, Ciampel chciałbym. Ale jakiś czas temu Roy mówił, że go nie cieszy taka praca, bo ciągle w stresie żyje... no cóż... nie wiem co o tym myśleć. A co do Ruuda to dziwne, bo przecież to po kłótni z Crisem, Rudzio ( :mrgreen: ) wyleciał z klubu. Poza tym Ronaldo nie odjedzie z MU

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
23-03-2007 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ciampel napisał(a):to van Nistelrooy po "dotknięciu Bożym palcem" nawróci się i zawita ponownie na OT, kto wie.

Żebyś tego nie wypowiedział w złej godzinie.
Ostatnia rzecz, jakiej teraz pragnę to zobaczenie go znowu na Old Trafford. Nie można nazwać go złym napastnikiem, ale wolę zawodników bardziej uniwersalnych, a Ruud bynajmniej do takich nie należy...
23-03-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Poza tym nie wiem, czy Fergie byłby zadowolony z powrotu Ruuda na Old Trafford. Holender odszedł z powodu nieporozumień z trenerem, a wiadomo, że z nim jak się zadrze to nie da się wygrać...
23-03-2007 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Futbolowa napisał(a):
Ciampel napisał(a):to van Nistelrooy po "dotknięciu Bożym palcem" nawróci się i zawita ponownie na OT, kto wie.

Żebyś tego nie wypowiedział w złej godzinie.
Ostatnia rzecz, jakiej teraz pragnę to zobaczenie go znowu na Old Trafford. Nie można nazwać go złym napastnikiem, ale wolę zawodników bardziej uniwersalnych, a Ruud bynajmniej do takich nie należy...

I tylko z tego powodu ?

Po jego ostatnich słowach jakie wypowiedział, że UNITED jest słabszy od Realu, że Real ma bogatszą tradycje i ogólnie Manchester United nie może sie równać z taką potegą jak Galacticos, Ruud jest dla mnie zwyklym śmieciem...

Szacunek dla Beckhama za to, że po odejściu nie obrobił dupy SAF'owi i UNITED, wrócił na OT po kłótni z Fergiem, pożegnał sie z fanami. Szacunek...

A Ronaldo do Realu nie przejdzie, skonczcie juz o tym pisac. Czytacie czasem manutd.com ?

Under The Boardwalk - United Warriors
24-03-2007 08:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Wojtek3 napisał(a):A Ronaldo do Realu nie przejdzie, skonczcie juz o tym pisac. Czytacie czasem manutd.com ?

Dzień w dzień. Dlatego napisałem, że to czyste spekulacje Wink

A ja Ruuda szanuje za jego 15 goli dla nas i piękne mecze, w których pokonywał bramkarza rywali nawet po 4 razy. Na końcu rzeczywiście dał trochę ciała, ale trzeba pamiętać, w jaki sposób się dla UNITED zasłużył. Tym niemniej w Realu też sobie radzi i żeby uniknąć niepotrzebnych spięć, mógłby już tam zostać do końca kariery.

capo di tutti capi

MUSC PL
24-03-2007 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ciampel napisał(a):A ja Ruuda szanuje za jego 15 goli dla nas i piękne mecze, w których pokonywał bramkarza rywali nawet po 4 razy. Na końcu rzeczywiście dał trochę ciała, ale trzeba pamiętać, w jaki sposób się dla UNITED zasłużył. Tym niemniej w Realu też sobie radzi i żeby uniknąć niepotrzebnych spięć, mógłby już tam zostać do końca kariery.

Czyli dla Ciebie nie ma znaczenia, że zawodnik, który tylko i wyłącznie dzieki MANCHESTER UNITED dostał sie do Realu Madryt, obrzuca Twoj klub takimi tekstami i nie ma szacunku dla samego Sir Alex ? W takim razie nie mamy o czym dyskutować w tym temacie...

Under The Boardwalk - United Warriors
24-03-2007 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek - napisałem, za co go szanuję. Oczywiście powodów do zganienia Holendra jest o wiele więcej, przede wszystkim te wymienione przez Ciebie. Kariera Ruuda na OT nie ograniczyła się jednak do hucznego odejścia i kłótni z Fergusonem, a wręcz przeciwnie - lata jego gry w zespole były bardzo owocne i ciężko byłoby zapomnieć te 150 goli (we wcześniejszym poście miałem literówkę).

Owszem, ma to znaczenie, dosyć spore, ale nie powiedziałem, że zyskał moje uznanie scenami odprawianymi przed samym odejściem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
24-03-2007 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Diabły na wypożyczeniu :

Gerard Pique - dobry mecz przeciwko FCB, żółta kartka.
Giuseppe Rossi - gol w 90 min przeciwko Livorno, patrz temat o nim.
Roy Keane - kolejna wygrana Sunderlandu w The Championship i tylko 3 pkt straty do lidera.

Dziś Beckham oraz RVN.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Keano w swoim pierwszym sezonie pracy na Stadium of Light od razu odniósł wielki sukces, jakim jest awans do Premiership. Przyjazd Roya na Old Trafford, a także nasza wizyta na terenie Irlandczyka z pewnością będzie nieco odmiennym (klimat na trybunach?) widowiskiem. Dużo się mówi ostatnio o rzekomej chrapce Keane'a na posadę szkoleniowca UNITED - jakie stanowisko wy zajmujecie w tej kwestii? Sam traktuję to jako zwykłe plotki, do tego musi się sporo nauczyć i oczywiście nie sądzę, że Fergie zamierza poprzestać na "marnych" 9 tytułach Premiership - jego staż w Manchesterze mógłby dla mnie trwać wiecznie, a skoro to niemożliwe, niech zostanie tak długo, na ile mu zdrowie pozwoli 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
22-06-2007 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości