Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #361
 
woyteq napisał(a):Od kilku dni obserwuje ze w trakcie meczu nie ma niikogo na forum. Moj gestapowski nos podpowiada mi jedno...Nikt z was nie ma komputera i telewizora w jednym pokoju Cool

Ja w w swoim pokoju w którym mam komputer mam też Cyfrę na której nie ma Polsatu i Euro oglądam w pokoju obok,po za tym jak patrzę na mecz w telewizji to komputer mam zawsze wyłączony :wink:

Co do dzisiejszego spotkania to zastanawiam się gdzie była ta Rosja która niczym walec przejechała się po Szwecji i Holandii?gdzie był ten Arshavin który tak doskonale kierował grą Rosjan w poprzednich meczach?niestety Rosjanie na czele ze swoim liderem chyba nie wytrzymali fizycznie tego turnieju bo w drugiej połowie już słaniali się na nogach w dodatku Hiszpanie byli bardzo dobrze dysponowani więc awans Sbornej był niemożliwy.Mimo to Guus Hiddink mógł tego wieczoru stanąć w szatni przed swoimi podopiecznymi i z pełną odpowiedzialnością powiedzieć:chłopcy,możecie być z siebie dumni,to był wspaniały turniej w waszym wykonaniu a swoją grą olśniliście całą Europę!a ja chyba mogę powiedzieć że nie myliłem się:

Danny93 napisał(a):Według mnie czarnym koniem tegorocznych Mistrzostw Europy będzie reprezentacja Rosji.


Jeśli chodzi o finał,dla mnie faworytem jest Hiszpania a wiecie dlaczego?ano dlatego że Aragones ma do dyspozycji Marcosa Sennę,Hiszpanie zawsze mieli od groma takich zawodników jak Cesc Fabrega,Andres Iniesta czy Xavi i always brakowało im właśnie takiego typa jak ten Brazylijczyk z Hiszpańskim paszportem,człowieka od czarnej roboty który zna się bardzo dobrze na tym co robi.Choć z drugiej strony wiemy też jaką drużyną są Niemcy,oni nie muszą błyszczeć by wygrywać,jeśli Szwabom dasz palec to oni od razu biorą całą rękę,dlatego La Seleccion nie mogą się zapomnieć,muszą cały czas konsekwentnie uważać w obronie a właśnie skuteczną grę w defensywie może im zagwarantować Senna,zawodnik Villareal zwykle stoi przed obrońcami a w dodatku przynajmniej takie odniosłem wrażenie posiada umiejętność czytania gry,przez to wszystko, Niemcom może być ciężko o kontry dzięki którym otwierali swój dorobek bramkowy w meczach z Portugalią oraz Turcją.

Mrcelo Lippi następcą Roberto Donadoniego na stanowisku selekcjonera reprezentacji Włoch :!:

CONCILIO ET LABORE
26-06-2008 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #362
 
Danny93 napisał(a):Marcelo Lippi następcą Roberto Donadoniego na stanowisku selekcjonera reprezentacji Włoch

Wrócił po 2 latach przerwy i bardzo dobrze dla Włochów, solidny trener, a w końcu pod jego wodzą makaroniarze sięgnęli po tytuł Mistrza Świata. Dokonano chyba najlepszego wyboru, co do obsadzenie roli trenera narodowej drużyny Włoch.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-06-2008 01:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #363
 
Moja jedenastka tych mistrzostw,oczywiscie po finale wiele moze sie zmienic :wink:

Boruc

Sergio Ramos
Puyol
Lahm

Schweinsteiger
Podolski
Sneijder
Silva

Villa
Pavlyuchenko
Arshavin

Wyróżnienie dla Van Der Sara i Moutinho.

No a teraz złapcie sie czegoś mocno i słuchajcie 8)
----====Ballada o Łukaszu Podolskim====----

Maciek napisał(a):nie wiem jak może w twojej 11 turnieju nie być najlepszego zawodnika turnieju, Łukasza Podolskiego

Kurde ,normalnie padaka,on tu byl w tej jedenastce,niewiem gdzie go podzialem,bo z tym ze jest najlepszym zawodnikiem turnieju to sie zgadzam w 100 %

Tak wiec Kazim byl najslabszym ogniwem i odpadl :lol:
27-06-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #364
 
Jedna uwaga - dajcie spokój z tym Kazimem, przecież on nic nie zagrał... Trzech najlepszych Turków to Cetin, Turan i Semih, dalej Nihat... Naprawdę, nie wiem o co chodzi z tym Kazimem, sugerujecie się tym, że dużo jest przy piłce i dużo probuje dryblować? Serio nie wiem


Nie chce rozpoczynać tematu 11 turnieju ale szczerze mówiąc, nie wiem jak może w twojej 11 turnieju nie być najlepszego zawodnika turnieju, Łukasza Podolskiego







Finał wygrają Hiszpanie, musi tak być. Jest taki jeden zawodnik w ekipie niemieckiej, który jest jednym z największych, o ile nie największym fachowcem od przegrywania wszelkiej maści finałów Smile A że zagra ten zawodnik to niemal pewne, zatem wygra Hiszpania, a tenże zawodnik obejdzie się smakiem po raz drugi w życiu, gdzie mógł wygrać wszystko, a nie wygrał nic
28-06-2008 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #365
 
Też nie wiem Skullu co w twojej jedenastce robi Kazim-Kazim,swoją grą przypomina mi Lennona lub też Ronaldo,z początku pobytu na Old Trafford,widać że ten chłopak stara się,ambicji nie można mu odmówić,jest bardzo energiczny,jednak jest też bardzo chaotyczny,jego dryblingi rzadko kiedy podczas tego Euro wnosiły coś pozytywnego do gry drużyny tureckiej,tak na dobrą sprawę dla mnie jedynym meczem w którym ten zawodnik się wyróżniał na tle kolegów było przegrane spotkanie z Portugalią.Zamiast Kazima w tej jedenastce widziałbym Lukasa Podolskiego.

Również wybór Ramosa jest dla mnie kontrowersyjny,według mnie obrońca Reaulu Madryt poza półfinałowym spotkaniem z Rosją był chyba najsłabszym ogniwem reprezentacji Hiszpanii.Ja zamiast Ramosa na prawą obronę dałbym Lahma a na lewą Zhirkowa.Z, resztą chyba bym się zgodził.

Finał Mistrzostw Europy na 100% bez Villi i prawdopodobnie bez Ballacka :!:

CONCILIO ET LABORE
28-06-2008 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #366
 
Tego Zhirkova, z którym praktycznie każdy jeździł w tych mistrzostwach w obronie? Smile To jest obrońca, jego zaangażowanie ofensywne nie może przysłaniać gry defensywnej

Nikopolidis - Abidal, Jop, Antzas, Jansen - Krzynówek, Jarolim, Ivanshitz - Gekas, Gomez, di Natale

To zdecydowanie najgorsza 11 turnieju i to jest bezsprzeczne Tongue
29-06-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #367
 
Kazdy zirkowa jezdził?
Szkoda ze holandia nie zrobila ani jednej akcji jego strona , kasowal kuyta i van persiego jak chcial wiec pytam, kto ko w meczu z holandia jezdził? :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-06-2008 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #368
 
Maciek napisał(a):Tego Zhirkova, z którym praktycznie każdy jeździł w tych mistrzostwach w obronie? Smile


Maro11 napisał(a):Szkoda ze holandia nie zrobila ani jednej akcji jego strona , kasowal kuyta i van persiego jak chcial wiec pytam, kto ko w meczu z holandia jezdził? Laughing

Również nie przypominam sobie by w meczu z Szwecją jakieś groźne akcje szły jego stroną :wink: jedynie w spotkaniach z Hiszpanią zawodził,ale z podopiecznymi Luisa Aragonesa to żaden Rosjanin sobie nie radził.

CONCILIO ET LABORE
29-06-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #369
 
Viva España :!: :!: :!:

Za nami Euro 2008,które było rozgrywane na boiskach Austrii i Szwajcarii i śmiem twierdzić że był to jeden z najlepszych Europejskich Czempionatów w historii,co zapamiętamy?wspaniałą grę w grupie Holendrów,Portugalczyków i Hiszpanów z tym że ci ostatni grali wyśmienicie przez cały turniej,w pamięci pozostanie nam również zachwycająca gra Rosjan w meczach ze Szwecją i przede wszystkim ze wspomnianą Holandią,a także dramatyczne widowiska z udziałem reprezentacji Turcji.Na tych Mistrzostwach zwyciężyła gra ofensywna,pełna polotu,i przede wszystkim drużyna najlepsza czyli Hiszpania,La Seleccion grali jak zawsze i wygrali jak nigdy.Po za tym wspaniale zachowywali się kibice,w Austrii i Szwajcarii panowała atmosfera przyjacielska,w ogóle nie było mowy o jakichkolwiek wyczynach chuligańskich,policja była niemal zbędna.

W tym słoiku miodu nie mogło oczywiście zabraknąć odrobiny dziegciu,czyli fatalny występ naszych orłów i ciągłe reklamy w Polsacie...

CONCILIO ET LABORE
29-06-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #370
 
Cytat:w Austrii i Szwajcarii panowała atmosfera przyjacielska,w ogóle nie było mowy o jakichkolwiek wyczynach chuligańskich,policja była niemal zbędna.

Było kilka sprzeczek, lecz to było do przewidzenia, niech się cieszą, że Anglia nie awansowała na to Euro Tongue Ale trzeba przyznać, że ogólnie było bardzo spokojnie, patrząc nawet na ostatni większy turniej jakim były Mistrzostwa Świata.

Brawa dla Hiszpanii, po prostu zasłużyli na ten tytuł, cały turniej grali ładną i skuteczną piłkę, dzisiaj również Hiszpanie byli częściej przy piłce, mieli więcej z gry, Niemcy dopiero pod koniec spotkania chcieli zdobyć bramkę, czyli jak to często czynią Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-06-2008 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #371
 
Czas pokusić się o swoją "jedenastkę" turnieju

Bramkarz: Edwin Van Der Sar Moim zdaniem bezapelacyjnie najlepszy bramkarz tych mistrzostw. W meczach z Włochami i Francją wielokrotnie fantastycznie interweniował. W przegranym ćwierćfinale z Rosją też wiele razy ratował dupę Holendrom.

Prawy obrońca: Jose Bosingwa Portugalczyk był znakomity zarówno w defensywie jaki i ofensywie.

Środkowy obrońca: Servet Cetin Gdybyśmy nie mieli Rio i Vidy z chęcią zobaczyłbym go w United.

Środkowy obrońca: Pepe

Lewy obrońca: Ludovic Magnin Zdecydowanie wyróżniająca się osoba z ekipi Szwajcarów. Twardy i nieustępliwy.

Lewy pomocnik: David Silva

Środkowy pomocnik: Wesley Sneijder Najlepszy rozgrywający mistrzostw.

Środkowy pomocnik: Marcos Senna Jak dla mnie MVP całego turnieju. Zapora w środku pola nie do przejścia.

Prawy pomocnik: Bastian Schweinsteiger

Napastnik: Fernando Torres Moim zdaniem był najlepszym napastnikiem EURO 2008. Co prawda strzelił tylko dwa gole, ale w każdym spotakniu był bardzo aktywny. Najlepszym przykładem jest finał. Torres ciągle szukał piłki, walczył o nią. To właśnie mi się spodobało. Rok w Anglii nie poszedł w las. Torres wygrywał pojedynki siłowe z obrońcami, rozpychał się i walczył.

Napastnik: David Villa Ten najskuteczniejszy

Trener: Fatih Terim Ogromna charyzma. Poza tym potrafił poukładać, zdziesiątkowaną drużynę w półfinale z Niemcami w taki sposób, że o mały włos to Turcy nie zagrali w finale.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-06-2008 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #372
 
Wielkie brawa dla Hiszpanów, bo im się, po tylu latach, po prostu należało. Grali jak zawsze, wygrali, jak nigdy - tak można teraz sformułować znane powiedzenie o tej reprezentacji. Bramek powinno być więcej, tylko coś się zaczęli pod koniec bawić zamiast strzelać, jak się powinno. Ale Niemcy grali bardzo nieskutecznie, więc to się nie zemściło.

Zauważyliście, że czołowe ekipy taktykę zaczerpnęły od... reprezentacji Polski!? Dla przykładu Niemcy - gra z jednym wysuniętym napastnikiem i drugim wchodzącym z z lewego skrzydła (taktyka z eliminacji z Żurawskim i Smolarkiem :wink: ). Hiszpania- mecz finałowy - Jeden wysunięty napastnik (Torres), a za jego plecami rozgrywający Fabregas (czyli nasze ustawienie z Rogerem na rozegraniu Tongue )

I jeszcze jedno - gdzieś przeczytałem, że Hiszpania słynie z bardzo wyszkolonych zawodników, co oczywiście jest prawdą, a Polska musiała naturalizować Brazylijczyka, by ten umiał porządnie kopnąć i podać- co też, niestety jest prawdą. Jednak Hiszpanie też swojego Senne mają :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-06-2008 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #373
 
Wygrali zdecydowanie najlepsi i jak najbardziej zasłużenie!
Momenty/motywy które najbardziej zapadną mi w pamieci?
1.brak Anglii
2.Mecz Rosja-Holandia
3.Kolejny blamanż Polski
30-06-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #374
 
Anglia nie kwalifikowała sie w sumie na spora liczbe turniejów biorac pod uwage ze jest zaliczana do absolutnej czołowki swiatowej,tzn MŚ 1974,1978,1994 oraz ME 1964, 1972 ,1976 ,1984,2008. Anglicy zgodzili sie wystepowac na imprezach mistrzowskich dopiero w 1950 roku,wczesniej uwazajac ze inne kraje sa za słabe i niegodne aby z nimi grac.
01-07-2008 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #375
 
Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=RT2DlKv3ybQ

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-07-2008 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości