Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
Pejter napisał(a):A Finlandia dzisiaj fuksem wygrała z Azerbejdżanem.

No szkoda troche bo Azerowie prowadzili przez wiekszosc spotkania, dopiero 15 minut przed koncem wyrownal Forsell, a w 86 minucie zwycieska bramke strzelil Kuqi. Gdyby Finowie stracili punkty Polacy przystepowaliby do meczu chyba nieco bardziej rozluznieni.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Nie ma takiej opcji że Anglia nie pojedzie na Euro!!
Izrael musi dac rade! Szkocja mnie już mniej interesuje,ale mogliby ograc Makaronów ,chociaz Ci narazie wygrywają po bramce Toniego...
17-11-2007 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Skull napisał(a):Nie ma takiej opcji że Anglia nie pojedzie na Euro!!
Izrael musi dac rade! Szkocja mnie już mniej interesuje,ale mogliby ograc Makaronów ,chociaz Ci narazie wygrywają po bramce Toniego...

Na chwile obecna jakby nie patrzec najwieksza szanse na awans druzyn z wysp ma Szkocja. Irlandia, Irlandia Pln, Walia juz sie pozegnaly. Anglia ma szanse na awans, ale musi liczyc na Izreal, a oni bez Yossiego raczej nie istnieja. Anglicy musza ograc u siebie Chorwatow, co bedzie ciezkim zadaniem, wierze w awans Angoli, ale patrzac logiczinie i sprawiedliwie, lepiej prezentowali sie Chorwaci i Rosjanie i to im sie nalezy awans. To bedzie tragedia dla angielskiej pilki.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Cytat:To bedzie tragedia dla angielskiej pilki.


A ja myślę że da paru osobom do myślenia, bo to jest wręcz niemożliwe żeby mając na papierze taki skład, grać taki piach....

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
17-11-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Wojtek3 napisał(a):To bedzie tragedia dla angielskiej pilki.

i byc moze powtorka z 84r. Mistrzostwa Brytanii...
Mimo wszystko wole by Anglia grała na Euro :twisted:
17-11-2007 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Szkocja w 80' 1-1. Jest szansa! 10 najważniejszych minut dla Szkotów od kilku (nastu? dziesięciu?) lat. Że też musieli ostatnio przegrać z Gruzją... Teraz by im ten remis wystarczył.

A Izrael w 35' prowadzi 1-0 z Rosją. Szanse Anglii w chwili obecnej wzrastają i to bardzo. Brawo!
17-11-2007 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Szkocja dostala od Wlochow lanie.Poza ostanimi 15 minutami to bylo bardzo nudno...Szkoci,jacys tacy malo szkoccy,waleczni.Wydali mi sie jacys zasapani.

Ale trzymam kciuki za potomków Abrahama i zycze im z calego serca powodzenia z Rosja :!:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Scotland-Italy 1:2
Scotland OUT!!!
Moim zdaniem to sędzia wypaczył wynik tego meczu, bo gdzie tam był faul na Chielinim w 90 min to nie wiem. Chociaż też należy przyznać, że Szkoci też zdobyli bramkę ze spalonego którego sędzia nie zobaczył. Ten mecz powinien zakończyć się rezulatem remisowym, w pierwszej połowie dobrze zaprezentowali się Włosi, a w drugiej Szkoci. Niestety szkoci przegrali i nie jadą na Euro, szkoda mi wyspiarzy bo lubię szybki brytyjski futbol.
17-11-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Jabol napisał(a):S
Moim zdaniem to sędzia wypaczył wynik tego meczu, bo gdzie tam był faul na Chielinim w 90 min to nie wiem.
Zgadzam sie tam w zyciu fauly nie bylo.Jak juz bym mial gwizdac to bym podyktowal rzut wony dla Szkotow !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ogromnie szkoda mi Szkotow, tym bardziej ze Wlosi nie pokazali dzisiaj nic szczegolnego. Szkoci po strzeleniu wyrownujacego gola (co z tego, ze ze spalonego) bardziej zdecydowanie zaatakowali i dwukrotnie byli bliscy strzelenia gola jednak niestety nie udalo sie. A ten rzut wolny w ostaniej minucie to kabaret po prostu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Irael 2:1 Rosja !!!!

Izreaelczycy pokonuja Rosjan 2:1 i tym samym synom Albionu wystarczy jedynie remis z Chorwacja na swoim boisku.Szczescie sie ismiechnelo do Rooneya i spolki.Bardzo sie ciesze z tego powodu.Pewnie Abramovich teraz placze w kacie :twisted:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Izrael rzutem na taśmę inkasuje trzy punkty w Tel Avivie, dzięki czemu szanse Anglii na awans znacznie poszły w górę. Teraz "Synom Albionu" wystarczy "tylko" lub "aż" remis z Chorwatami w środę, ale liczę, że zagrają na miarę swoich prawdziwych możliwości.

Muszą coś w tym ostatnim meczu udowodnić, żeby uciąć wszelkie spekulacje, że weszli do finałów za sprawą czystego łutu szczęścia...

Morgan napisał(a):A ja myślę że da paru osobom do myślenia, bo to jest wręcz niemożliwe żeby mając na papierze taki skład, grać taki piach....

Może swoistym kubłem zimnej wody będzie awans, ale po wielkich męczarniach. Sam Rio wtrącił ostatnio, że cała kadra to pod względem emocjonalnym "wraki". Euro bez Anglii, nieważne w jakiej dyspozycji, straciłoby wiele uroku.

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Anglicy powrócili z dalekiej podróży. Praktycznie byli już poza ME, a tu się szczęście do nich uśmiechnęło, Rosjanie przegrywają mecz na wagę awansu i to teraz oni muszą liczyć na potknięcie Synów Albionu. Anglikom wprawdzie wystarczy remis , ale martwi absencja Owena, który doznał kontuzji w dzisiejszym meczu towarzyskim z Austrią. Miejmy nadzięję, że anglicy sobie poradzą, nadzieja w Crouchu.
17-11-2007 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Niestety, ale Szkoci ktorym kibicowalem nie dali rady Wlochom, mimo, ze byli lepsi w tym meczu, szkoda tych 3-4 sytuacji z I polowy, w drugiej przycisneli bardziej i udalo sie strzelic. Wlosi szczesliwie w koncowce i wsadzili na 1-2, awansuja niestety.

A Izrael coz, tez szczesliwie w koncowce Smile Anglia ma duzo szczescia, ale jeszcze musza wygrac z Chorwacja co na chwile obecna bedzie ciezkim zadaniem. Zobaczymy jak to sie potoczy, mam nadzieje, ze Anglia uratuje honor Wysp Brytyjksich bo po tej porazce nie sadze by awansowali.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
No niestety, nie udało się Szkotom, nie zagrali źle, mieli okazje przy stanie 1:1 na doprowadzenie do 2:1, jednak raz McFadden poczuć się chciał bohaterem, a drugi raz nie strzelił celnie. Szybka bramka Toniego praktycznie ustawiła mecz, wiadomo było, że Włosi będą się bronić jak głupi, i grać z kontry, i liczyć na stałe fragmenty gry. Druga bramka Włochów, a raczej podyktowany rzut wolny dla nich to jedna wielka żenada, no ale cóż, futbol bywa okrutny.

Izrael szczęśliwie w ostatnich minutach daje szansę Anglikom na zakwalifikowanie się do Euro, co oczywiście cieszy. Jednak z Chorwacją będzie trudno wygrać, zwłaszcza, że w ekipie synów Albionu pełno kontuzji i trudno dobrać zawodników. Ja jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że zobaczymy Anglików na Euro.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-11-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości