Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
No tak jedynie kontuzje mogą zatrzymać anglików w drodze do awansu na ME, ale nie sądze. Chorwaci maja awans w kieszeni i nie będzie im specjalnie zależało na tym spotkaniu, o czym świadczy chociażby dzisiejsza sensacyjna porażka z macedonią 0:2. Ponadto wszystko jeszcze będzie magia Wembley, i mam nadzieję, że anglicy dadzą radę mimo licznych osłabień.
Mój Typ to 2:0 dla Anglii
17-11-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Jabol napisał(a):No tak jedynie kontuzje mogą zatrzymać anglików w drodze do awansu na ME, ale nie sądze. Chorwaci maja awans w kieszeni i nie będzie im specjalnie zależało na tym spotkaniu, o czym świadczy chociażby dzisiejsza sensacyjna porażka z macedonią 0:2. Ponadto wszystko jeszcze będzie magia Wembley, i mam nadzieję, że anglicy dadzą radę mimo licznych osłabień.
Mój Typ to 2:0 dla Anglii

To nie kontuzje moga ich zatrzymac tylko ich malo pewna gra przez eliminacje. Pojechali do Macedonii, gdzie zremisowali 0-0, Crouch, Gerrard, Lampard, Rooney, Terry, Cole. Wtedy tacy pilkarze tam grali, pozniej troszke pechowo porazka z Chorwacja. Ozyli w okresie wrzesien - pazdziernik jednak doznali porazki w Moskwie. Ciezki mecz przed nimi na Wembley, zobaczymy jak to sie potoczy. Powiem tak, nie zdziwie sie jak Anglia nie awansuje. Graja strasznie w kratke. Nie bedzie Rooney'a na dodatek, ale bedzie Crouch oraz Owen.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
Wojtek3 napisał(a):nie zdziwie sie jak Anglia nie awansuje

Nie wyobrażam sobie takiej możliwości aby anglicy mieli przegrać mecz z Chorwatami, którzy o nic nie grają. Anglia musi jechać na ME , po prostu nie ma innej możliwości. Fakt oceniając grę wszystkich predendentów do awansu z tej grupy, należał się on Chorwatom i Rosjanom, ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.

Wojtek3 napisał(a):Pojechali do Macedonii, gdzie zremisowali 0-0,

W macedonii wygrali 1-0 po bramce Croucha, remis 0-0 był na OT.
17-11-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Jabol napisał(a):Nie wyobrażam sobie takiej możliwości aby anglicy mieli przegrać mecz z Chorwatami, którzy o nic nie grają. Anglia musi jechać na ME , po prostu nie ma innej możliwości. Fakt oceniając grę wszystkich predendentów do awansu z tej grupy, należał się on Chorwatom i Rosjanom, ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.

Mylisz sie, jak myslisz, ze Chorwacja przyjedzie na Wembley wyluzowana i ucieszeni awansu, wystarczy, ze wyeliminuja Anglie i beda mieli jednego ciezkiego zawodnika chocby na Euro.

Dzieki za sprostowanie wyniku, tym bardziej na OT powinni ich " rozniesc ".

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
z tego co widze fajne druzyny beda na mundialu,zdecydowanie wole ogladac anglie od rosji czy włochow od szkocji, juz sie nie moge doczekac, ME zawszes stały na wyzszym poziomie niz MS.
17-11-2007 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
Maro11 napisał(a):z tego co widze fajne druzyny beda na mundialu,zdecydowanie wole ogladac anglie od rosji czy włochow od szkocji, juz sie nie moge doczekac, ME zawszes stały na wyzszym poziomie niz MS.

Dokladnie, ja uwazam identycznie, jednak poprostu nie bedziemy sie mogli dziwic, gdy mecz na Wembley zakonczy sie wynikiem 1-2 dla Chorwacji, bo Anglia w eliminacjach gra w kratke a Chorwacja regularnie rozwala co spotyka na drodze ( tylko dwa remisy ).

Na pewno wejda Francuzi i pewnie tez Wlosi jesli dodamy do nich Anglie to turniej bedzie szykowal sie smakowicie i znakomicie Tongue Jednak kilka dni temu mozliwe bylo, ze nie zobaczymy kilku czolowych ekip.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
Myślę,że Chorwacja nie jest na tyle silną ekipą, żeby odegrać jakąś większą rolę na ME. Chociaż zdarzają sie niespodzianki takie jak choćby Grecja 2004 czy Dania 1992.
Po za tym gdyby Chorwaci nie byli wuluzowani pewnością awansu to by spokojnie pokonali dziś Macedonię a tak się nie stało.
17-11-2007 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Anglia raczej nie przepusci awansu, bo remis im wystarcza choc pamietam jak miali lekko pokonac grecje i dopiero Becks w 93 strzelił gola na remis. Anglia jest nieobliczalna to fakt ale nie ostatnio, bo ostatnio graja ładna piłke(szczegolnie u siebie) a w roski przegrali przez głupote.Nie widze mozliwosci porazki anglikow bo gdyby do takowej doszło pikarzyczekałby istny lincz.
17-11-2007 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Jabol napisał(a):Myślę,że Chorwacja nie jest na tyle silną ekipą, żeby odegrać jakąś większą rolę na ME. Chociaż zdarzają sie niespodzianki takie jak choćby Grecja 2004 czy Dania 1992.
Po za tym gdyby Chorwaci nie byli wuluzowani pewnością awansu to by spokojnie pokonali dziś Macedonię a tak się nie stało.

Wszystko wyjdzie w praniu na Wembley, jakby nie bylo Chorwacja lepiej brnie przez eliminacje i to oni sa faworytami w tym meczu, dawalbym takie szanse 51 - 49 dla Chorwatow, a to tylko dlatego bo w ataku nie mamy Wazzy Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
51% dla chorwatow? panowie bez jaj, Polska ma porownywalna druzyne do Chorwatow, poprostu Anglia skaszaniła pare meczy i dlatego to wyglada jak wyglada ale piłkarsko jest od chorwatow o klase lepsza.
17-11-2007 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #71
 
Trzeba zwrocic uwage, ze Chorawaci maja juz awans zapewniony. Anglikom wystarczy remis, wiec jestem spokojny o wejscie Synów Albionu do EURO.

Szkoda mi Szkotów. Tak ładnie grali w tych eliminachaj, a tu taki pech. Wszystko spaprali w tym przegranym meczu z Gruzją...

amor patriae nostra lex
17-11-2007 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Wojtek3 napisał(a):Wszystko wyjdzie w praniu na Wembley, jakby nie bylo Chorwacja lepiej brnie przez eliminacje i to oni sa faworytami w tym meczu, dawalbym takie szanse 51 - 49 dla Chorwatow, a to tylko dlatego bo w ataku nie mamy Wazzy

NO tak wszystko okaże się na Wembley, jednak ja daję szanse 60% do 40% na korzyść Anglików, dlatego, że nie mogą być pewni niczego i żależec będzie im bardziej na zwycięstwie. Zresztą ostatnie spotkania na Wembley Anglicy wygrali jak precyzyjny zegarek po 3-0. Po za brakiem Rooneya nie będzie także Owena, ale będzie strzelał Crouch
17-11-2007 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Maro11 napisał(a):51% dla chorwatow? panowie bez jaj, Polska ma porownywalna druzyne do Chorwatow, poprostu Anglia skaszaniła pare meczy i dlatego to wyglada jak wyglada ale piłkarsko jest od chorwatow o klase lepsza.

Ja patrze pod katem eliminacjii, nie pod katem klasy pilkarskiej, oczywiscie Anglia bez porowania gniecie Chorwatow jednak roznie to z nimi bywa. Wg mnie troszeczke wieksze szanse dla Chorwatow Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #74
 
Wojtek3 napisał(a):Ja patrze pod katem eliminacjii, nie pod katem klasy pilkarskiej, oczywiscie Anglia bez porowania gniecie Chorwatow jednak roznie to z nimi bywa. Wg mnie troszeczke wieksze szanse dla Chorwatow

Gdybyśmy mieli oceniać szanse obydwu zespołów pod kątem eliminacji to Anglicy byliby skazani na porażkę, ale tak na szczęście nie jest, bo ważna jest także klasa zespołu, a także fakt, że rozgrywa je przed własna publicznością
17-11-2007 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Jabol napisał(a):Gdybyśmy mieli oceniać szanse obydwu zespołów pod kątem eliminacji to Anglicy byliby skazani na porażkę, ale tak na szczęście nie jest, bo ważna jest także klasa zespołu, a także fakt, że rozgrywa je przed własna publicznością

Odrazu skazani na porazke, o czym Ty gadasz. Poprostu Chorwaci lepiej brna przez elimi przez co ja im daje wieksze szanse w meczu, tak trudno to zrozumiec ? Logicznie rzecz biorac Anglia powinna ich rozjechac, patrzac na tabele, NIE.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości