Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Chorwaci dzisiaj sie osmieszyli przegrywajac z Macedonia 0:2. Anglia wygrala z Austria 1:0. Nastroje po stronie wyspiarzy. Atut wlasnego boiska i szansa, ktorej jak Polacy nie powinni dac sobie wydrzec.
Portugalia na razie bardzo skromnie 1:0.
Nie wie ktos kiedy sie odbedzie Serbia- Kazachstan?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Wojtek3 napisał(a):Logicznie rzecz biorac Anglia powinna ich rozjechac, patrzac na tabele, NIE.

Dlatego też będzie bardzo ciekawie i trudno przewidzieć, kto tak naprawdę wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Mam nadzieję jednak, że Anglia po ostatnim gwizdku sędziego w spotkaniu będzie miała z czego się cieszyć Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-11-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
zaga92 napisał(a):Nie wie ktos kiedy sie odbedzie Serbia- Kazachstan?

Jutro prawdopodobnie w godzinach porannych
17-11-2007 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
MISTRZOSTWA EUROPY SZWAJCARIA / AUSTRIA 2008

Austra, Szwajcaria

GRUPA A

POLAND, Portugalia, Serbia, Finlandia ?

GRUPA B

Francja, Wlochy

GRUPA C

Grecja, i prawdopodobnie Turcja.

GRUPA D

Czechy, Niemcy

GRUPA E

Chorwacja, oby Anglia! Tongue

GRUPA F

Hiszpania, Szwecja

GRUPA G

Rumunia, Holandia

Mistrzostwa zapowiadaj sie ciekawie Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Wiekszosc faworytow awansowala.Portugalczycy po zwyciestwie nad Armenia zapwniaja sobie awans.Na prawde mozne ekipy beda rywalizowac o mistrzostwo starego kontynentu.
Wiadomo kiedy losowanie grup ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Anglia jak dla mnie jest już w gronie tych ktorzy awansowali , dostali taki prezent dzisiaj ze nie można go nie przyjąc. Szykuje sie super spotkanie z Chorwatami.

Akurat dzwonilem do Polski i rozmawialem z rodzicami przez telefon,a Izrael strzelil na 2:1 ... wyobrazcie sobie co ja tam gadalem :lol:

Szkocji moze i szkoda,napewno pokazali sie z dobrej strony w tych eliminacjach,ale Włosi są sporo przed nimi jesli chodzi o umiejetnosci i mimo szczesliwego awansu wyjdzie to na dobre i dla naszego oka :wink: i dla tej imprezy.
18-11-2007 02:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Skull napisał(a):Szkocji moze i szkoda,napewno pokazali sie z dobrej strony w tych eliminacjach,ale Włosi są sporo przed nimi jesli chodzi o umiejetnosci i mimo szczesliwego awansu wyjdzie to na dobre i dla naszego oka Wink i dla tej imprezy.

Dokładnie, tak sama sprawa ma się w przypadku Anglii i Rosji. Nawet w słabej dyspozycji "Synowie Albionu" się zdeterminują i pokażą coś, co chcą widzieć kibice. Byli za burtą i zwycięstwo Izraela spadło im jak manna z nieba Wink Jeśli McClaren nie potrafi wykorzystywać takich prezentów, to chyba mamy nieodpowiedniego człowieka na niewłaściwej posadzie.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-11-2007 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
Ciampel napisał(a):Jeśli McClaren nie potrafi wykorzystywać takich prezentów, to chyba mamy nieodpowiedniego człowieka na niewłaściwej posadzie.

Jeśli Anglia za sprawą McLarena miała by nie wykorzystać tego prezentu, to czeka go istny lincz. Wierze, jednak, że tak się nie stanie i zobaczymy chociaż jedną ekipę z wysp na turnieju. McLaren to wogóle żadnym wybitnym trenerem nie jest. W lidze z żadnym zespołem nic wielkiego nie osiągnął, tylko jedynie Finał Puchatu UEFA z Middlesbrough, kiedy był dwa razy praktycznie po za turniejem. Lepiej dla anglików było by aby swoją posadę zachował Goran Ericsson, wtedy anglicy już by pewnie mieli zapewniony awans, i nie musieliby, walczyć o wszystko w ostatnim meczu. Zresztą o klasie Ericsona świadczy choćby fakt, że potrafił Manchester City wyciągnąc do pierwszej piątki w tabeli Premier League, a McLaren z Middlesbrough chyba nigdy nie był nawet w 10.
18-11-2007 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Ja tez uwazam,ze Anglicy nie dadza sobie wydrzec awansu.To nie jest jakis Huragan Wołomin,ze nie dzadza sobie razdy z Chorwatami,ktorzy maja juz zapewniony awans.Na pewno zagraja z wielka determinacja.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-11-2007 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Wszyscy widzę już uważają że skoro Rosja przegrała z Izraelem to Anglia ma już zaklepany bilecik Smile Cobyście się drodzy koledzy nie przeliczyli, bo Angole są obecnie mocni tylko i wyłącznie na papierze Wink

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
18-11-2007 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #86
 
WoLaK napisał(a):Wiadomo kiedy losowanie grup ?

Losowanie z tego co mi wiadomo 2 grudnia. Najlepiej byloby trafic na Austrie i kogos jeszcze. Aktualnie wszyscy sa w zasiegu Polakow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Morgan napisał(a):Wszyscy widzę już uważają że skoro Rosja przegrała z Izraelem to Anglia ma już zaklepany bilecik Smile

Ja twierdzę jedynie, że skoro Anglicy ni stąd ni zowąd dostali kolejną szansę, to żal byłoby jej nie wykorzystać. Są mocni na papierze i choćby w Moskwie wiele nie pokazali, ale w obliczu pewnego awansu Chorwatów oraz gry na własnym boisku wygrana przemawia mimo wszystko za nimi Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
18-11-2007 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #88
 
zaga92 napisał(a):Najlepiej byloby trafic na Austrie i kogos jeszcze. Aktualnie wszyscy sa w zasiegu Polakow.

Nie wiem czy trafić na Austriaków było by dobrze, pamiętajmy, że to gospodarze imprezy, a więć będzie ich popierała dużo większa liczba kibiców na stadionie, niż np. naszą reprezentację.Pamiętamy także jak kończyły się dwie ostatnie wielkie imprezy gdzie graliśmy z gospodarzami( odpowiednio Korea i Niemcy), dlatego jeśli mielibyśmy odpaść już w fazie grupowej to lepiej z jakimiś mocniejszymi drużynami. O ile mi wiadomo to chyba z Austrią nawet nie będzie mogli zagrać ze względu na jeden koszyk, choć tego nie jestem pewien.
18-11-2007 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #89
 
Jabol napisał(a):O ile mi wiadomo to chyba z Austrią nawet nie będzie mogli zagrać ze względu na jeden koszyk, choć tego nie jestem pewien.

To jest niemozliwe, bo Austria bedzie w pierwszym koszyku, ze Szwajcaria, Grecja i najlepsza druzyna eliminacji, czyli razcej nie z Polska.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Austryjacy sa zaliczani do najgorszych zespolow, ktore zagraja na tych mistrzostwach. Sami kibice reprezentacji Austri chcieli, aby ich kadra zrezygnowala z wystepu na EURO i odstapila miejsca jakiemus lepszemu zespolow, wiec to cos oznacza. Z tego co pamietam to Austryjacy w tym roku nie wygrali zadnego sparingu, a wiekszosc z nich przegrywali :roll:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości