Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Dla mnie EURO bez wyspiarzy to nie euro. Jakoś tak dziwnie będzie, nie mogę sobie tego wyobrazić. Poza Polską ciężko mi też "wybrać" ekipę, której będę kibicował.

A co do samych rozgrywek to tak jak pisał mój poprzednik - Hiszpanie będą na tym turnieju bardzo mocni. Również Włochy, Niemcy i Francja zajdą daleko.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-11-2007 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Myślę, że takim czarnym koniem tych Euro mogą być Chorwaci, oczywiście oceniając obecną formę tego zespołu. Moim zdaniem zgrana, dobra drużyna z kilkoma ciekawymi zawodnikami w zespole, myślę, że mogą sporo namieszać Smile Szwajcarzy też mogą coś ciekawego pokazać, jednak większe szanse daje Chorwatom Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-11-2007 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #108
 
KanT napisał(a):Dla mnie EURO bez wyspiarzy to nie euro. Jakoś tak dziwnie będzie, nie mogę sobie tego wyobrazić. Poza Polską ciężko mi też "wybrać" ekipę, której będę kibicował.

Zgadzam się, trudno sobie wyobrazić brak anglików na Euro, jednak jakoś trzeba się pogodzić.Ostatnio Synów lbionu brakowało bodajże w 94 roku na mundialu w USA, ale wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest piłka nożna, tak więć ogldałem wszystkie turnieje z ich udziałem, szkoda, że ich nie będzie.

Natomiast w sprawie kibicowania, to napewno Polsce z wiadomych przyczyn, a także Holandii, daże sentymentem tą reprezentację za genialnych piłkarzy no i za Edvina który gra w naszym klubie, no i Ruuda, który grał w przeszłości

Ps. może znowu będą mistrzostwa wielkiej brytanii tak jak w 1984roku
22-11-2007 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Chorwaci będą mieli ciężko żeby z grupy wyjść moim zdaniem, zresztą przekonamy się wszyscy, ja obstawiam, że polecą z hukiem z tych mistrzostw

Komu oprócz Polski będę kibicował? Zastosuję swoją starą metodę czyli tej kadrze, w której gra najwięcej naszych zawodników Wink Prawdopodobnie będzie to Portugalia i Francja
22-11-2007 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Ja akorat bede kibicowal Chorwacji,bo wczoraj zdobyli moj szacunek.Mimo tego,ze mieli juz zapewniony awans to podeszli do tego spotkania bardzo powaznie i utarli nosa Anglikom.Moim zdaniem to moze byc czarny kon tych mistrzostw.

No i tradycyjnie bede takze trzymal kciuki za Holendrow,choc w bardzo ciemncych barwach widze ich gre na mistrzostwach.Maja swietnych zawodnikow,ale nie maja zespolu.

A do faworytow moim zdaniem naleza Franncuzi i Niemcy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #111
 
Maciek napisał(a):Wreszcie daleko powinni zajść Hiszpanie

Hiszpanie według mnie mają szanse wygrac te ME,zawsze mieli dobrą pake,ale zawodzili po całosci,cos jak Anglia :wink:
Teraz nie sposob zauwazyc ze grają mądrze,wyciągneli wnioski i wprowadzili sporo świezosci do zespolu. Obok Niemców to główny pretendent do wygrania tej imprezy.

Ja bede kibicował tylko i wyłącznie POLSCE!
Anglii brakło to i alternatywy nie ma :evil:
22-11-2007 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #112
 
Koszyki mi jeszcze nic nie mowia. Nie wiadomo co komu los przydzieli. Jedyna liczaca sie dla mnie reprezentacja bedzie oczywiscie Polska. Zaistniec moga tu tez gospodarze Szwajcarzy. Grozni moga byc tez Rosjanie. Szczegolnie jak kazdemu beda kupowac merce :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-11-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
zaga92 napisał(a):Zaistniec moga tu tez gospodarze Szwajcarzy. Grozni moga byc tez Rosjanie. Szczegolnie jak kazdemu beda kupowac merce :lol:

Mistrzostwa Europy to juz wyzsza stawka niz eliminacje.Mysle,ze teraz beda motywowac obnizkami cen za rope i za gaz :lol:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
Skull napisał(a):Hiszpanie według mnie mają szanse wygrac te ME
No i na szansach pewnie sie skończy. Hiszpanie nie umieją grać mistrzowskich turniejów, na mundialu nigdy nie grali w finale, a ich jedyny sukces to ME z 1964 roku.

Skull napisał(a):Teraz nie sposob zauwazyc ze grają mądrze,wyciągneli wnioski i wprowadzili sporo świezosci do zespolu.

Tak jak zawsze w kwalifikacjach i fazie grupowej mistrzowskiego turnieju.
22-11-2007 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
zaga92 napisał(a):Zaistniec moga tu tez gospodarze Szwajcarzy.

Chyba żartujesz? Mogą mieć problemy z wyjściem z grupy (zależy jeszcze od losowania), a ty mówisz o zaistnieniu. Moim zdaniem, dalej niż do ćwierćfinałów nie dojdą.
22-11-2007 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #116
 
Pejter napisał(a):Chyba żartujesz?

A powiedz mi kto przed EURO 2004 sadzil, ze Grecy wygraja, albo ze w 1992 zwycieza Dunczycy. To jest futbol. Szwajcarzy grali przez ostatnie 2 lata tylko mecze towarzyskie. Dodatkowo sa gospodarzem. A jak juz wyjda z grupy. To niewiadomo jak sie to dalej potoczy. Przymna tu chocby sytuacje Korei w 2002 roku.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-11-2007 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
Ćwierćfinał wg mnie to jest dla Szwajcarii i tak zaistnienie pozytywne i jestem praktycznie pewien, że ten etap osiągną Wink Może komuś to nie imponuje bo 1/4 jest zaraz po fazie grupowej, ale faza grupowa w ME jest najtrudniejsza spośród wszystkich turniejów mistrzowskich na świecie w piłce nożnej
22-11-2007 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #118
 
Ja natomiast sadze iz liczaca sie druzyna,ktora moze niejednego zaskoczyc,bedzie(ma na to szanse) takze Rumunia,ktora ma konkretnych piłkarzy i jest druzyna poukładana jako całosc(choc to juz nie ta swietna ekipa,postrach faworytow sprzed lat),a to bardzo wazne
22-11-2007 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #119
 
Szwajcaria jest nieobliczalną ekipą, przez fakt, że grali tylko spary, dlatego za dużo nie możemy o nich powiedziec, bo nie wiadomo czy grali na 100% umiejętności czy może na 70 %. Ćwierćfinał to jest napewno w zasięgu Szwajcarów, przecież na każdym turnieju gospodarzom pomagają ściany no i po części sędziowie(jako przykład posłuży mi tu Korea 2002 rok), i już podczas losowania będa wszystko robić aby reprezentanci kraju sera dostali szansę na grę w fazie pucharowej, bo turniej z gospodarzem zawsze jest ciekawszy.

Fajnie by było jak by Szwajcarzy grali z Turkami, był to rewanż za wielką aferę z barażu o MŚ 2006
22-11-2007 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
Niemcy, Hiszpania, Wlochy, byc moze Portugalia sie przelamie po porazce z Grecja w finale u siebie, choc teraz cos im niemrawo idzie a trojka CR7 - Nani - Quaresma nie spisuje sie wysmienicie tak jak kiedys Wink

Co do Szwajcarow to sie okaze, nie widzialem ich dawno w akcji wiec pisal nie bede, ale jak osiagna cwiercfinal to bedzie to bardzo pozytywny rezultat, na chwile obecna watpie.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości