Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.09.06 | Old Trafford: Manchester United - Celtic Glasgow
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
13.09.06 | Old Trafford: Manchester United - Celtic Glasgow
Nasz pierwrzy mecz w tegorocznej edycji LM! Licze na zwycieztwo - zreszta jak zawsze. PRzed seozniem gralismy z Celtami i wygralimy. Oczywiscie tu beda inne sklady i inne nastawienie. Celtic w lidze stracil pkt juz z bardzo slabymi druzynami, a United jest na fali - trzeba ja przedluzyc. Bedzie gral Rooney wiec to powinno nam pomoc.
Tylko zeby Roo nie dostal czerwonej i znowu pauza :lol: 8)

amor patriae nostra lex
09-09-2006 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów, a po dobrej passie United w premiership pewnie wszyscy liczą na dobry start i w tych rozgrywkach. Niewątpliwie będzie to cięzkie spotkanie, pomimo tego, że Celtic został ograny przez MUFC już dwukrotnie( pożegnanie Keane'a oraz spotkanie towarzyskie), ale tutaj obie ekipy zaczną od 0-0. Napewno 3 punkty byłyby świetną sprawą, ale obawiam się tego spotkania. mimo wszystko wierzę w zwycięstwo United w "bitwie o Anglię" :wink:

2:0 :!: Rooney :twisted: Saha :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
09-09-2006 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Gracek_11 napisał(a):"bitwie o Anglię"
Się znaczy Brytanię Tongue
Celtic, Celtic, Celtic...Strachan wprowadził do ekipy dużą mieszankę narodowościową, która w lidze spisuje się średnio - w LM może być inaczej. Okazja na rehabilitację dla obu ekip - United za klęskę w grupie, a Celtic za blamaż w el. LM z Artmedią. Rozum i serce podpowiada United, także typuję 3-0 8)
09-09-2006 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Na pewno zapowiada się ciekawe spotkanie. Wcześniej dwa razy z Celticiem wygrywaliśmy, ale to były mecze o pietruszkę. Bardzo dobrze by było rozpocząć start od wygranej, oczywiście jako kibic MU liczę na to. Już wcześniej pisaliście, Roo wraca, ale Scholes również, więc na pewno będzie to dla nas wzmocnienie. Stawiam na wynik 3:1, dla nas Roo dwie brameczki i Rio, dla Celticu... Magic (?)... Jak ja lubię się w to bawić Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-09-2006 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Heh :wink: Ja mysle ze bedzie to latwe spotkanie, i obym mial racje. Celtick to sredniak i biorac pod uwage nasza passe spotkan zwycieskich, do tego ostatnie wygrane z Celtickiem (chodzby to 4-0 w przygotowaniach) to powinnismy zagrac bardzo ladnie i pokazac wszystkim ciemnym ze United jest najlepsze :wink: . Jednak z drugiej strony - Celtick nie odpusci, beda walczyli caly mecz, a do tego nasze dwa ostatnie mecze - z Watford i Tottenhamem ...no coz... z tymi pierwszymi sie meczylismy a z tottenhamem o ile wygralismy o tyle moglismy przegrac. Badz co badz celtick to nie tottenham ...(mam na mysli ze londynczycy sa lepsi :wink: )

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-09-2006 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
KanT napisał(a):Celtick to sredniak i biorac pod uwage nasza passe spotkan zwycieskich, do tego ostatnie wygrane z Celtickiem (chodzby to 4-0 w przygotowaniach)

W przygotowaniach w tym sezonie to my z Celticem wygraliśmy 0:3 i na pożegnanie KEANO 1:0, a 4:0 to nie było teraz tylko kilka lat temu, ale zdarzyło nam sie też przegrać mecz przedsezonowy z Celtami 2:1.

KanT napisał(a):Badz co badz celtick to nie tottenham ...(mam na mysli ze londynczycy sa lepsi :wink: )

Oj, tutaj bym sie poważnie zastanowił, Celtic to mistrz Szkocji, Tottenham był piaty a biorąc pod uwage jak w tym sezonie grają "Koguty" według mnie piłgarze Strachana są lepsi.

KanT napisał(a):Celtick

Pisze sie Celtic.

Biorąc pod uwage wszystkie "za i przeciw" jestem dobrej myśli przed środowym spotkaniem i mam ogromną nadzieje ze dobrze rozpoczniemy tegoroczną kampanię w Lidze Mistrzów Wink Mój typ 2:1 dla Nas rzecz jasna. 8)

Come on UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-09-2006 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Pierwszy mecz w LM zagramy z drużyną Żurawskiego i Boruca ciekawe jak zaprezentuja sie Polacy ale to inn sprawa. Co do meczu to jesteśmy lepszą drużyną od Celtów i powinniśmy wygrac to spotkanie obstawiam na 2:0 dla nas!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
12-09-2006 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Manchesterowiec napisał(a):
KanT napisał(a):Celtick to sredniak i biorac pod uwage nasza passe spotkan zwycieskich, do tego ostatnie wygrane z Celtickiem (chodzby to 4-0 w przygotowaniach)

W przygotowaniach w tym sezonie to my z Celticem wygraliśmy 0:3 i na pożegnanie KEANO 1:0, a 4:0 to nie było teraz tylko kilka lat temu, ale zdarzyło nam sie też przegrać mecz przedsezonowy z Celtami 2:1.

KanT napisał(a):Badz co badz celtick to nie tottenham ...(mam na mysli ze londynczycy sa lepsi :wink: )



Oj, tutaj bym sie poważnie zastanowił, Celtic to mistrz Szkocji, Tottenham był piaty a biorąc pod uwage jak w tym sezonie grają "Koguty" według mnie piłgarze Strachana są lepsi.

KanT napisał(a):Celtick

Pisze sie Celtic.

Biorąc pod uwage wszystkie "za i przeciw" jestem dobrej myśli przed środowym spotkaniem i mam ogromną nadzieje ze dobrze rozpoczniemy tegoroczną kampanię w Lidze Mistrzów Wink Mój typ 2:1 dla Nas rzecz jasna. 8)

Come on UNITED :!: :!: :!:

Coz... musze sprostwac :wink: wiec tak :

co do tego 4-0 to masz racje, i przepraszam za pomylke jednak 3-0 to tez bardzo dobry wynik. Co do mojej pisowni to tez przepraszam :wink: Ale co do Celticu i Tottenhamu to mnie nie przekonasz. Liga szkocka moim zdaniem jest na minimalnie wyzszym poziomie niz championship Angielska (wiem ze wielu uzna z krzykiem ze glupoty gadam ale takie moje zdanie) a to ze Tottenham slabo wychodzi to jeszcze nic nie oznacza. Arsenal tez ma slabe wyniki a wcale zle nie gra (ogladalem ostatni mecz z Middlesami) :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-09-2006 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mam tylko nadzieję ,że nie zlekceważymy rywala.trzeba myśleć o teraźniejszych (lub przyszłych) meczach ,a nie o tych co były.Z Tottenhamem jakoś rewalecyjnie nie zagraliśmy i to na pewno nie nastraja optymistycznie.Choć mimo to uważam ,że wygramy...ale nie nie będe zaskoczony remisem.
12-09-2006 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Juz niespelna godzina do meczu. Ja chcialem tylko przypomniec ze transmisja bedzie na tvp2 i dodac wszystkim Manchesterowcom otuchy - GO UNITED !!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
13-09-2006 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
GO UNITED :!:
Fenomenalne spotkanie, prawdziwa wojna o Wielką Brytanię. Bardzo dobra gra ofensywna United, jednak kiepska postawa Rio niweczy całe starania. Raz ratował go Wes, raz Hesselink trafił do siatki, a kolejnym razem zostawił Hesselinka małemu Gary`emu przy dośrodkowaniu. Wielka szkoda Giggs`a, gramy teraz bez skrzydłowych - bardzo brakuje Ronaldo...Celtic wykorzystuje nasze błędy, barzdo skuteczny Jan Vennegor, no i mamy 2-2. Mam jeszcze zastrzeżenia do sędziego - nie pozwala pograć ostrzej, ale Gravesenowi pozwala na wszystkie chamskie zagrywki...

UNITED :!: :!: :!:
13-09-2006 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Mecz przepiękny. Naprawde mi się podobał. Nawet momentami wspominałem stary dobry machester. Dobrze grał Giggs ,lecz szkoda,że opuścił plac gry. Duży + dla Fletchera. Troche martwiła mnie postawa obrony ale w końcówce Rio się poprawił. Saha grałdobrze, cieszą bramki. Rooney walczył !
BRAWO !!!!!!!!!!!!
13-09-2006 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Świetnie spotkanie, pełne emocji i walki od początku do końca Tongue A co najważniejsze wygrana w bitwie o Wielką Brytanię Smile 3:2 i myśle że w pewłni zasłużone zwycięstwo, bo gdyby nie świetne parady Artura Boruca skończyło by sie zdecydowanie wiższym zwycięstwem naszych Diabełków Tongue Wspaniały mecz rozegrał Louis Saha stzrelił dwa gole ale miał kilka świetnych okazji do zdobycia kolejnych bramek, ogólnie cała drużyna na plus i 3 punkty wędrują na nasze konto Wink Martwi jedynie kontuzja Giggs'a... aoby to nci poważnego :? Rio i Wayne tez mogli sie dzisiaj bardziej wykazać, ale i tak jest zajebiscie 8)

GLORY GLORY MAN UNITED !!!!!!!!!

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
13-09-2006 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
K - A - P - I - T - A - L - N - I - E :!: :!: :!: Coś wspaniałego, wielka wojna na OT. Dla takich meczy warto żyć, warto kibicować UNITED Big Grin Jezu, nie mogę się opanować, zaraz wybuchnę Tongue To wejście OLE - wymuszone, bo wymuszone, ale co za podziękowanie Fergiemu. YOU ARE MY SOLSKJAER, MY OLE SOLSKJAER... Jutro coś na chłodno napiszę, idę po jakąś aspirynę, bo gorączki dostałem i ciśnienie mi podskoczyło Tongue UNITEEEEEEEEED :!: :!: :!:
13-09-2006 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ależ piękne spotkanie, dla takich chwil warto żyć, wszyscy kibice powinny się cieszyć, że wymyślono takie coś jak piłka nożna. Dobry mecz zakończył się dobrym wynikiem, inaczej być nie mogło. Saha potwierdził, że jest głodny gry, chce zdobywać bramki w barwach Czerwonych Diabłów. Mam nadzieję, że nic poważnego nie stało się Giggs'owi, bo obecnie jest w bardzo dobrej formie, a kontuzje byłaby dla nas ogromnym ciosem :roll: Gdyby nie Boruc w bramce Celticu wynik mógłby być wyższy, Polak był na pewno najlepszym zawodnikiem z tego zespołu. Niestety słabo zagrała obrona, gdy tylko The Bhoys przeprowadzali jakąś akcję modliłem się, aby defensywa nie popełniła głupiego błędu. Van der Sar skarżył się na boleści brzucha, moim zdaniem Ferguson powinien dać mu trochę odpocząć. Ważne, że mamy 3 punkty i lidera w tabeli Tongue

Glory Glory Man United :!:
13-09-2006 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości