Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Simpson
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Danny Simpson
[Obrazek: Danny-Simpson-Blackburn-Rovers-RC-Brada-...273157.jpg]

25. DANNY SIMPSON

Data urodzenia: 04 Styczeń 1987
Miejsce urodzenia: Salford, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Obrońca
Wzrost: 173 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 26 Wrzesień 2007 v Coventry City (H)
25-01-2008 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Danny Simpson
Bardzo spodobała mi się gra Dannego w tym sezonie. Dostawał szansę i je wykorzystywał. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie pewnym punktem i częstym zmiennikiem Garego bo nie wierzę, że póki co jest w stanie wygryźć naszego kapitana z 11.
01-02-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manu8 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Danny Simpson
Wg. mnie to chyba najbardziej obiecujący wychowanek, następca GN, wątpię żeby SAF kupował obrońce na tą pozycje, na pewno się przebije do składu w "niedługim?? czasie"
06-02-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Danny Simpson
Moim zdaniem Danny ma spore szanse, aby w przyszłości zastąpić Nevilla. Jak dotąd zagrał kilka meczy i prezentował się całkiem nieźle. Mam nadzieję, że mu się powiedzie, gdyż w końcu jakiś wychowanek musi się przebić do pierwszego składu.
06-02-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carter_14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Danny Simpson
Myślę że Danny będzie ostoją drużyny w najbliższym czasie. Świetnie gra w obronie, ma ciąg na bramkę, to co potrzebuję prawy obrońca. Materiał na wielkiego obrońce.
22-02-2008 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #6
Re: Danny Simpson
Tylko potrzeba mu ogrywania się. Żeby Ferguson na niego stawiał. Bo jak na razie gra Brown, będąc najsłabszym ogniwem 11-nastki, kiedyś powinien wrócić Gary, wciąż słyszymy o zainteresowaniu United bocznymi defensorami. I takim sposobem Danny ogląda mecze z trybun. To mu nie pomaga. I tym na szczyty nie zajdzie.


Fan United od 1992 roku
22-02-2008 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Danny Simpson
Dawno nie odświeżany więc napiszę w nowym poście:
Cytat:Obrońca Manchesteru United - Danny Simpson ponownie posmakuje gry w Championship, ponieważ spędzi on resztę obecnego sezonu na wypożyczeniu w Ipswich Town.
Młody zawodnik "Czerwonych Diabłów" w ubiegłym roku przebywał już w drugoligowym Sunderland, gdzie rozegrał czternaście gier i w dużej mierze pomógł ekipie Roy'a Keane'a w awansie do Premier League.
W obecnych rozgrywkach Simpson wystąpił w koszulce Manchesteru United tylko osiem razy
Słuszna decyzja. Lepiej, aby się ogrywał w innym klubie niż przesiadywał na trybunach i grał w rezerwach. Walka w meczach o punkty to jednak coś innego.


Fan United od 1992 roku
21-03-2008 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Danny Simpson
Też tak myślę Simpson musi pograć w drugiej lidze gdzie na pewno będzie wystawiany co mecz. Danny pokaże w Ipswich co potrafi i jak wróci do United ( Mam nadzieję, z go nie kupią :lol: ) może SAF będzie częsciej go wystawiał.
24-03-2008 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Danny Simpson
Te wypozyczenie dobrze mu zrobi bo przedewszystkim będzie mógł grać co mecz i jego forma będzie rosła i zdobędzie potrzebne doświadczenie, którego niestety potrzebuje by powrócić znów do United i grać w ważnych meczach o punkty. Ja narazie słyszałem o nim tyle co wszedł w pamiętnym meczu z Newcastle, który wygraliśmy z wynikiem 6:0. niech się chłopak rozwija i zobaczymy co pokaże w przyszłości :]

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
24-03-2008 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Danny Simpson
Najpierw będzie się ogrywał na wypożyczeniach a potem będzie wymiatał w pierwszej 11 United. Bo niby co by komukolwiek dawało siedzenie na ławce?? Big Grin
25-03-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Danny Simpson
badyl_mufc napisał(a):Bo niby co by komukolwiek dawało siedzenie na ławce?? Big Grin

Choćby same treningi w takim klubie jak United mogłyby mu pomóc, ale Ferguson wiedział, że dla Simpsona zabraknie miejsca nawet na ławce po powrocie do Garyego więc go wypożyczył.
25-03-2008 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #12
Re: Danny Simpson
manusite.pl napisał(a):Obrońca Manchesteru United Danny Simpson nowy sezon chce rozpocząć na Old Trafford i walczyć o miejsce w wyjściowej 11-stce Czerwonych Diabłów. Jak podkreśla sam zawodnik, ma już dość wypożyczeń i będzie odrzucał każdą kolejną ofertę.

21-letni Anglik zadebiutował w pierwszej drużynie United meczem z Coventry City w Pucharze Ligi, ale pomimo odpadnięcia z rozgrywek spisał się wystarczająco dobrze, by Sir Alex Ferguson pozwolił mu wejść z ławki rezerwowych w meczach z Wigan Athletic i Dynamem Kijów.

Następnie w listopadzie znalazł się w wyjściowej jedenastce w rewanżu z Ukraińcami na Old Trafford oraz w spotkaniach z AS Romą i Evertonem. Na kolejne mecze musiał czekać aż do stycznia, ale zaledwie dwa występy z pewnością go rozczarowały. W marcu Ferguson zdecydował się go wypożyczyć do Ipswich Town, gdzie zaliczył 8 występów w Championship.

"Traktorzyści" byli pod wrażeniem gry Simpsona, a ich manager Jim Magilton miał nadzieję, że w nowym sezonie Danny znowu zawita na Portman Road.

Simpson jednak podziękował za współpracę i powiedział, że chce spróbować wybić się na Old Trafford.
Widać że Danny czuje się już na tyle silny by walczyć o pierwszą 11- i dobrze. Bardzo podobała mi się jego gra gdy tylko otrzymywał szanse. Wydaje mi się że Anglik jest w stanie godnie zastąpić Browna na tej pozycji (nie wiadomo jak tam nasz kapitan Gary :?: )

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-06-2008 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CzerwonyDiabel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Danny Simpson
Danny jest dobry.Ja na miejscu Fergiego wypozyczylbym na pol sezonu do np Sunderlandu a piotem dalbym mu powalczyc o pierwsza 11 8-)
22-06-2008 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Danny Simpson
CzerwonyDiabel napisał(a):wypozyczylbym na pol sezonu do np Sunderlandu


Czytałeś newsa wyżej? Przecież Simpson wyraźnie powiedział, że ma dosyć gry na wypożyczeniach i będzie odrzucał każdą ofertę.
22-06-2008 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Danny Simpson
CzerwonyDiabel napisał(a):Danny jest dobry.

Dobry :?:
Za wiele powiedziane, co on w ogóle rozegrał, w czym się pokazał, ot 2 mecze w lidzie, z Evertonem Arteta go wkręcił w ziemie jak przedszkolaka, za to z NU no mógł nawet strzelić bramkę, ale jak na razie jest o klasę słabszy od solidnego na prawej stronie Browna, i wciąż mu brakuje nawet do Johna O'Shea.
Wątpię by się przebił, jeśli w tym sezonie nie wykaże się to albo będzie się tułał w rezerwach albo odejdzie za dobrą cenę 3 mln funtów do jakiegoś Birmingham/ Sunderland, by się stać jednym z wielu niespełnionych talencików w United.
22-06-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości