Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motoryzacja
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
Motoryzacja
Czy interesuje w ogole was taka dziedzina wiedzy? Czy macie jakies auto? (niektorzy raczej nie, bo zamlodzi Tongue - ja tez :] wiec jakie auto ma wasza rodzina ) A jak jestescie zamlodzi to moze jakis skuterek albo cos w tym stylu? Jaka marka jest wasza ulubiona?

Jesli chodzi o mnie to ogolnie motoryzja jest spoko Smile Nie musze wiedziec jak pracuje ten caly silnik - wazne ze chodzi. Bede to jednak zgrubsza omawial w 3 klasie gim wiec czegos sie dowiem.
Skuterka nie mam - i musze powiedziec ze nawet nie chce, jakos nie pasjonuje mnie takie cos.
Moj starszy wlasnie zamienia Opla Vectrez 92' roku na Skoda Fabie Combki TDI 1,4 - czarna ba fajnie wyglada Smile
Moja ulubiona marka to Aston Martin, a tych najlepszych aktualnie - DB9 - jest tylko kilka w Polsce....i jedno jezdzi po moim miescie Smile Przyjzalem mu sie dobrze - cudo Wink
Gosciu ktory posiada to auta ma takze Hammera, Porshe Carrera GT oraz kilka "mniej fajnych". Gosciu ladnie sie oblawil.

Mysle ze temat powinien zainteresowac wsystkich (no moze Garfield tylko nie Big Grin ). Zapraszam do dyskusji 8)

amor patriae nostra lex
11-09-2006 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Powiem szczerze, że motoryzacją średnio sie interesuje no ale na autach sie znam jak każdy facet Smile

Obecnie jestem w trakcie robienia prawka, więc powoli rozglądam sie za jakimś samochodem, mam 18 lat wiec wymogów aż takich nie mam, byle jezdziło w miare szybko i przyzwoicie wyglądało Tongue

Jak dobrze pójdzie to dostane 206-tke Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-09-2006 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Dlaczego prawie nikt tutaj nie pisze?

A wracajac do tematu. Ogladacie moze jakies programy motoryzacyjne. Ja owszem, ale jest to bardziej show, a nie nudny wyklad o autach. Mowa o Top Gear. Panowie Clarkson, Hammond oraz May (nie wiem czy pisownia dobra) rozbraja ludzi Wink
Jest tez oczywiscie Stig, o ktorym powstalo wiele historii autorstwa Clarkosna Smile

amor patriae nostra lex
20-09-2006 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja mam prawqo ale narazie zbieram kasę na samochód - marzenie to Mitsubishi Lancer evo 5. A zacznę pewnie od Malucha lub seicento. Podoba mi się tez Peugeot 206 i Renault Kangoo.
20-09-2006 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mam wrażenie ,że jestem jedynym facetem ,którego nie intersuje motoryzacja :roll: Nie wiem dlaczego ,ale jakoś nigdy mnie to nie interesowało.Wręcz nawet na siłe próbowałem oglądać TVN Turbo bądź czytać jakieś Auto Swiaty u znajomych ,ale moim zdaniem to nuda.
20-09-2006 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Ramone napisał(a):Mam wrażenie ,że jestem jedynym facetem ,którego nie intersuje motoryzacja :roll: Nie wiem dlaczego ,ale jakoś nigdy mnie to nie interesowało.Wręcz nawet na siłe próbowałem oglądać TVN Turbo bądź czytać jakieś Auto Swiaty u znajomych ,ale moim zdaniem to nuda.

Mnie tez tam zaduzo nie interesuje, ale jesli masz TVN Turbo to ogladni kilka programow Top Gear to naprawde wciaga. Ci goscie sa swietni(troche glupie pomysly nieraz, ale ogolnie OK). Polskie programy mu nie dorównuja, zreszta z tego co wiem, zaden program na swiecie mu nie dorownuje Smile

amor patriae nostra lex
21-09-2006 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja podobnie jak Ramone nie interesuję się motoryzacją. Jednak ja nigdy nie próbowałem na siłę czegoś czytać lub oglądać. Kiedyś przez kumpla interesowały mnie trochę motory, dużo zdjęć kiedyś miałem, gry na PSX-a ( PlayStation 1 dla wtajemniczonych Wink ) wszystko o tematyce motorowej Wink Ale teraz wolę takie coś jak piłka nożna, muzyka, czy też skateboarding, choć nie jeżdżę, lubię poglądać w TV czasami, pograć w Tony Hawka itp. Smile
21-09-2006 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ramone napisał(a):Mam wrażenie ,że jestem jedynym facetem ,którego nie intersuje motoryzacja :roll: Nie wiem dlaczego ,ale jakoś nigdy mnie to nie interesowało.Wręcz nawet na siłe próbowałem oglądać TVN Turbo bądź czytać jakieś Auto Swiaty u znajomych ,ale moim zdaniem to nuda.

Wiesz mi nie jesteś sam, mnie to tez nie bawi Wink Wiadomo znam sie na samochodach i licze po prawku na jakąś fajna fure plus tuning ale reszta mnie wali, a tym bardziej jakbym miał wnikać jakąś budowe silnika czy coś :lol:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-09-2006 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #9
 
Wracajac do Top Gear. Jeden z prezenterow tego programu, Richard Hamond, zwany Chomiczkiem doznal wypadku w nielada samochodzie. Podczas jazdy autem o napedzie odrzutowym przy predkosci okolo 600 km/h stracil panowanie. Koziolkowal parenascie razy i wbrew wszystkiemu zyje. Jest stan jest bardzo ciezki, ale stabilny.

Wracaj do zdrowia Chomiczku!

amor patriae nostra lex
21-09-2006 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja tam Top Gear nie oglądam Tongue Zdecydowanie bardziej wole popatrzeć na Pimp My Ride na MTV Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-09-2006 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja też juz chodze na prawko, mogłem już w maju, ale byłem w Irlandii więc nie było sensu. Teraz jestem już po 2 godz. jazd i 3 godz wykładów. Narazie spoko, ale wciąż wiele nie czaje. Uczę sie narazie, pod maską wciąż nie wiem co gdzie jest, tylko wiem gdzie silnik. Na ulicy już lepiej, furką operuje całkiem spoko, choć czasem zgaśnie Wink Mam nadzieje ze do kwietnia, maja prawko będzie. Seki wtedy melanże bedą w tygodniu Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
18-10-2006 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Jak mój rodzony zdawał na prawko, to zaczynając w kwietniu zajęło mu to 3 miesiące + około miesiąc na wydanie papierów, etc. Tak więc myślę, że przed kwietniem możesz się z nim wyrobić, o ile oczywiście zdasz egzaminy za pierwszym razem.

Prawko super sprawa, mój brat teraz od ponad pół roku nie wyciąga roweru z garażu, wszędzie bierze samochód... Smile
18-10-2006 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Wojtek3 napisał(a):Seki wtedy melanże bedą w tygodniu Wink

No melanże będą razem jeszcze częsciej Smile

A ja nie zdałem w piątek prawka... koles specjalnie mnie ulał a jezdziłem zajebiscie...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-10-2006 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Manchesterowiec napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Seki wtedy melanże bedą w tygodniu Wink

No melanże będą razem jeszcze częsciej Smile

A ja nie zdałem w piątek prawka... koles specjalnie mnie ulał a jezdziłem zajebiscie...

Teraz to za byle co uwalają, coraz czesciej słysze o akcjach nie zdało 40 z 40, ostatnio mojej kumpeli powiedział nawet ze dzis wszystkich uwali, no nienormalni, ale co sie im dziwic jak moge niezła kase zbic na tym.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-10-2006 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ja zdawałem nie tak dawno, ale jeszcze na starych zasadach i musze powiedzieć, że to prawda, że zdanie zależy tylko i wyłacznie od humoru egzaminatora.
Dodatkowym utrudnieniem są kamery... co dodatkowo stresuje. Ja za 1 razem ze stresu nie mogłem utrzymać nogi na sprzęgle Smile .

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości