Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryan Giggs
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Stary, dobry Giggs'y 8)

Fantastyczne zawody rozegrał wczoraj Ryan, wg mnie jeden z najlepszych tamtego wieczoru, fundament naszego zwycięstwa. Wspaniały odbiór i asysta w 91 min.

Zostan z nami jak najdłużej...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Może cały mecz nie był tak fantastyczny w wykonaniu Giggsa, ale ta asysta była świetna - taka w jego stylu.

We wczorajszym meczu Ryan się bardzo starał, ale nie wszystko wychodziło tak, jakby tego chciał.
28-04-2007 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Na tle innych zawodnikow na pewno Giggsy zaprezentowal sie bardzo dobrze. Byl jednym z najlepszych naszych graczy we wczorajszym meczu. Oby podobnie zagral z Milanem, najlepiej jeszcze lepiej(extra zdanie Big Grin )

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-04-2007 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ryan, jest od dawna podporą naszej drużyny, jakoś trudno jest mi wyobrazic sobie nasz zespół bez niego. Pod nieobecność Neville'a to on pełni funkcję kapitana naszej druzyny i trzeba przyznać, że wywiązuje sie z niej znakomicie, bo wspaniale potrafi zmobilizować team w trudnych chwilach. Oby tak dalej Ryan i graj jeszcze trochę...

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-04-2007 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ryan Giggs dziś zakończył swoją reprezentacyjną karierę, Giggsy rozegrał ostatni, 64 mecz w barwach "Smoków". Dobitny znak upływającego czasu i lat, niestety. Taka decyzja zwykle poprzedza rychłe zakończenia całej kariery, czego ja sobie nie potrafię wyobrazić. Nie jestem w stanie - choćby w głowie - ułożyć skład United, nie wstawiając w nim Giggsa. Dla mnie on może grać do pięćdziesiątki, niestety to niemożliwe.
[Obrazek: _43001761_wales.jpg]

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
02-06-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Dni Giggsa wydają się być policzone, aczkolwiek nic nigdy nie jest przesądzone. Sam Ryan zamierza triumfować w Premiership po raz dziesiąty już w następnym sezonie. Swoją drogą, zapraszam do dwóch ciekawych wywiadów, w których Walijczyk rozgadał się na dobre, odpowiadając na ponad kilkanaście pytań.

PART 1
PART 2

Owszem, UNITED ciężko sobie wyobrazić bez praktycznie "chodzącej legendy", ale na każdego w końcu przychodzi pora i zawieszenie butów na kołku to w wielu przypadkach najbardziej smutny moment w karierze. Jednak jeśli Nani wykreuje się na gracza, który z powodzeniem będzie mógł go zastąpić, to nawet sam Ryan pewnie "poczuje bluesa" i spasuje. Póki co natomiast jego doświadczenie i rutyna wydają się być kluczowe Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
09-06-2007 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ryan nie dal rady strzelic gola Chelsea w FA Cup to udalo sie w CS i to w bardzo ladny sposob przy asyscie Evry. Mecz w wykonaniu Ryan'a dobry, choc szkoda, ze Fergie nie ustawil go w linii z Wazza tylko za nim, mysle, ze efekt byl by lepszy, bo jak gralismy to kazdy wie.

[Obrazek: 75971957an6.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wojtek3 napisał(a):Mecz w wykonaniu Ryan'a dobry

Zależy jak na to spojrzec! To że Ryan strzelił jedyną bramke dla United nie czyni jeszcze dobrym występem.
Evra wyłożył mu piłke,musiał to wsadzic,tym bardziej że miał wczesniej dogodną sytuacje i jej nie wykorzystał!
Można tez dorzucic kilka niecelnych zagran...
Giggs najlepsze mecze rozgrywa na lewym skrzydle,niewiem czemu Alex tak eksperymentuje?
05-08-2007 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Skull napisał(a):Zależy jak na to spojrzec! To że Ryan strzelił jedyną bramke dla United nie czyni jeszcze dobrym występem.
Evra wyłożył mu piłke,musiał to wsadzic,tym bardziej że miał wczesniej dogodną sytuacje i jej nie wykorzystał!
Można tez dorzucic kilka niecelnych zagran...
Giggs najlepsze mecze rozgrywa na lewym skrzydle,niewiem czemu Alex tak eksperymentuje?

W sumie masz racje, Ryan niczego specjalnego dzis nie pokazal oprocz gola, jednak zagral przyzowicie, moze troszke gorzej, nie lubie gdy Giggs'y gra za napastnikiem, mecze w jego wykonaniu wtedy sa naprwade nie najlepsze.

Dlaczego eksperymentuje ? Na ten mecz nie mial wszystkich dostepnych zawodnikow, choc Owen'a i Scholes'a. Choc w meczach z druzynami Chelsea, Roma, Milan Fergie zawsze grak takim ustawieniem, ale to nie temat na to...

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ryan jest ostatnio przede wszystkim efektywny, a nie efektowny i to mi się nawet podoba. Oby tak dalej mu się powodziło w nadchodzącym sezonie.

Za Rooneyem Ryan nie gra zbyt dobrze, ale nie wiem, czy lepiej spisywałby się, grając obok niego. To po prostu nie są jego pozycje. Najlepiej czuje się na lewym skrzydle. Ewentualnie jeszcze środek pomocy w razie czego, ale atak to raczej nie jego działka.
05-08-2007 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Po przypadkowym podaniu Ronaldo do Giggsa, kiedy ten znalazł się praktycznie sam na sam z Cechem, ja już widziałem w piłkę w siatce. Nie ukrywajmy, wystarczyło lekko ją podciąć, bo czeski bramkarz się kładł - na szczęście rozczarowanie minęło, bo Giggsy naprawił swój błąd kilkanaście minut później.

Wczoraj zanotował już siedemnasty występ na Wembley, a wynik ciągle śrubuje. Eksperymenty Fergusona w najbliższych tygodniach powinny się skończyć, bo do pełnej dyspozycji dojdą nominalni napastnicy, więc Ryan będzie mógł spokojnie śmigać na lewej flance.

capo di tutti capi

MUSC PL
06-08-2007 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ciampel napisał(a):Po przypadkowym podaniu Ronaldo do Giggsa, kiedy ten znalazł się praktycznie sam na sam z Cechem, ja już widziałem w piłkę w siatce. Nie ukrywajmy, wystarczyło lekko ją podciąć, bo czeski bramkarz się kładł - na szczęście rozczarowanie minęło, bo Giggsy naprawił swój błąd kilkanaście minut później.

Ja tez widzialem pilke w siatce, ale nie zdziwilem sie jak nie strzelil, Giggs'y jest lewonozny, nie prawo, takze wiem dlaczego mu sie nie udalo, zreszta byla asekuracja w postaci srodkowego obroncy Chelsea, ciezko bylo w tej sytuacji.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-08-2007 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ryan po swojej dobrej grze w meczu z Chelsea jako jedyny z graczy United zostal wybrany do "jedenastki weekendu".

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-09-2007 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Niemniej jednak nie trafił dwa razy z bardzo dobrej pozycji. Powinien choć jedną z tych sytuacji wykorzystać.
25-09-2007 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Cytat:Niemniej jednak nie trafił dwa razy z bardzo dobrej pozycji. Powinien choć jedną z tych sytuacji wykorzystać.

Zwycięzców się nie sądzi. Ja osobiście nie żywię żadnej urazy o te 2 - 3 przestrzelenia, bo to się zdarza najlepszym na świecie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-09-2007 07:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości