Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryan Giggs
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Mógł ten świetny występ przypieczętować swoją 100 bramką w Premier League. Nie mam jednak wątpliwości, że nadejdzie ona w tym sezonie.

WoLaK napisał(a):I zauwaz jeszcze jakie przyjecie pilki przed ta akcja

Piłka z kilkunastu metrów chyba spadała, a on ją przyjął nogą, tak że nie odskoczyła mu nawet na pół metra 8)
12-11-2007 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Oh Giggs'y wczoraj zagral swietne zawody, pieknie jechal z pilka, jak za starych dawnych czasow kiedy to rajdy byly jego specjalnoscia, w 80 min powtorzyl prawie wyczyn z 99 z Arsenalem. Licze na taki sam wystep z Boltonem.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Stojkovic napisał(a):Oczywiscie trudniej Ryanowi o zachwycenie fanów, ale gra się nieco w ostatnich latach zmieniła i raczej Ryan mimo że jest doskonałym dryblerem nie pobije Ronaldo, lecz ja nadal uwazam, że ma wystarczająco sił, by gra na najwyższym poziomie.

Oczywiście, że ma, o czym już pisałem, bo Giggs czasami zalicza wspaniałe występy, jednak nie ma wystarczająco tyle sił, żeby grać cały czas na równym, dobrym poziomie Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-01-2008 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Cytat:Oczywiście, że ma, o czym już pisałem, bo Giggs czasami zalicza wspaniałe występy, jednak nie ma wystarczająco tyle sił, żeby grać cały czas na równym, dobrym poziomie
Obawiam się, że żaden gracz no może prócz Ronaldo nie ma tyle sił by gra na równym poziomie przez cały sezon. Oczywiście wiem o co ci chodzi i to oczywiste w przypadku Ryana. Giggs jest nadal jednym z naszych najlepszych graczy tylko kryteria się bnieco w ostatnich 5 latach zmieniły. Ronaldo, Ronaldinho czy taki Henry przyzwyczaili nas do gry z trickami, doskonałym dryblingiem i widowiskowymi akcjami, nie wiem czy ktoś zauwazył, że teraz bardzie patrzy się na to jak dany pomocnik wykonuje triki na boisku z piłką, niż na tyo czy potrafi dokładnie dogra partnerowi w pole karne. Dlatego twierdzę, że właśnie Ryan musi by w innych kategoriach rozpatrywany tak jak Scholes czy Park.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-01-2008 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Stojkovic napisał(a):nie zgadzam sie, że Ryan nie wydoliłby całego sezonu w 90 minutowym rozmiarze gry. Ryan musi mie wspaniałą kondycję i jak sam mówił, czuje się świetnie

Odsyłam do jego kilku wypowiedzi, że nie wyrabia na skrzydle przez całe spotkanie, dlatego częściej schodzi do środka. A stwierdzenie o całym sezonie w pełnym wymiarze czasowym to już w ogóle woła o pomstę do nieba.

Stojkovic napisał(a):
bela napisał(a):Nani jest przedstawicielem nowego pokolenia które stawia na drybling ,dobry strzał i szybkość a tego powoli zaczyna brakować u Giggsa
Czyba tylko tego ostatniego Ryanowi zaczyna brakowac.

Dobrymi strzałami do on akurat nie grzeszy. Szczególnie niecelne woleje z 5 metrów świadczą o jego dobrym strzale...
06-01-2008 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Cytat:Dobrymi strzałami do on akurat nie grzeszy. Szczególnie niecelne woleje z 5 metrów świadczą o jego dobrym strzale...
Weź człowieku nie przesadzaj, co ty za herezje wygłaszasz? Tevez też z 2 metrów nie trafił, Rooney sam na sam na słupku zakończył wiec też mam pisa ze grzeszą dobrymi strzałami? Strzelił Ryan w tym sezonie tyle co Nani bramek. Ryan to najlepszy lewoskrzydłowy na swiecie od 15 lat. Wogóle teraz mnie zszokowałeś pisaniem takiej bzdury że czacha się lasuje.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Stojkovic napisał(a):Ryan to najlepszy lewoskrzydłowy na swiecie od 15 lat.

W tym momencie już nie.

Stojkovic napisał(a):Strzelił Ryan w tym sezonie tyle co Nani bramek.

Ja gdzieś znalazłem, że nawet jedną więcej (3-2), ale przecież nie pisałem o strzelonych bramkach tylko o strzałach. To, mimo wszystko, duża różnica.

Stojkovic napisał(a):Tevez też z 2 metrów nie trafił, Rooney sam na sam na słupku zakończył wiec też mam pisa ze grzeszą dobrymi strzałami?

Tevez i Rooney mają dobry strzał, mimo że czasem nie trafiają ze stuprocentowych sytuacji.
Ryan nie ma dobrego strzału (chyba, że z wolnego), mimo że bramki potrafi strzelać.
06-01-2008 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Pejter napisał(a):Tevez i Rooney mają dobry strzał, mimo że czasem nie trafiają ze stuprocentowych sytuacji.
Ryan nie ma dobrego strzału (chyba, że z wolnego), mimo że bramki potrafi strzelać.

Tu sie musze zgodzic ,podobnie uważam że Giggs dobrego celownika nigdy nie miał, jak już siadło to i weszło,ale często sporo przestrzelał w dogodnych sytuacjach. Szybkosc i drybling to byly jego głowne atuty,ale nie strzał!
06-01-2008 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Cytat:Tu sie musze zgodzic ,podobnie uważam że Giggs dobrego celownika nigdy nie miał, jak już siadło to i weszło,ale często sporo przestrzelał w dogodnych sytuacjach. Szybkosc i drybling to byly jego głowne atuty,ale nie strzał!

Ja pozostanę przy swoim, Ryan wielokrotnie pokazywał, że ma dobry celownik i potrafi wsadzic piłkę tam gdzie chce. Może nigdy nie były to silne strzały, ale oko celne ma.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Giggs rzeczywiście jakiegoś dobrego celownika nie ma, wiele razy w dogodnych sytuacjach pudłował, kiedy to każdy myślał, że z tego będzie bramka. Jednak nieraz Ryan oddawał bardzo ładne strzały m.in. ten z zeszłego sezonu wolej z Fulham na wyjeździe - coś pięknego 8) Pomimo tego w tej kwestii zgadzam się ze zdaniem Pejtera oraz Skulla.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-01-2008 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Kuba_^^ napisał(a):Pomimo tego w tej kwestii zgadzam się ze zdaniem Pejtera oraz Skulla.
I masz do tego prawo, jednak ja pamiętam jego wolne i z nich zawsze jest gorąco, gdy wykonuje je Ryan. Szczególnie utkwił mi w pamięci gol z zeszłegop roku z Porto oraz z Benficą.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Stojkovic napisał(a):jednak ja pamiętam jego wolne i z nich zawsze jest gorąco

Tak rzeczywiście, Giggs rzuty wolne bardzo dobrze wykonuje rzuty wolne i to nie ulega wątpliwościom, jednak strzały, jako te z akcji już nie są jego dobrą stroną.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-01-2008 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Kuba_^^ napisał(a):Tak rzeczywiście, Giggs rzuty wolne bardzo dobrze wykonuje rzuty wolne i to nie ulega wątpliwościom,
Czyli celownik trzeba mie dobry żeby je tak wykonywac. Takie moje zdanie.


Kuba_^^ napisał(a):jednak strzały, jako te z akcji już nie są jego dobrą stroną.
Ujmę to inaczej, nie są jego najmocniejszą stroną.

Kuba_^^ -> można też i tak ująć, lepiej to brzmi od mojego zdania :lol: Tongue

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Stojkovic napisał(a):jednak ja pamiętam jego wolne i z nich zawsze jest gorąco, gdy wykonuje je Ryan

Ale Pejt juz wspomnial że wyjątkiem są rzuty wolne:

Pejter napisał(a):Ryan nie ma dobrego strzału (chyba, że z wolnego), mimo że bramki potrafi strzelać

I ja uważam podobnie,bo ze stałych fragmentów Giggs wywiązuje sie doskonale,jak i wolne tak i rożne,potrafi niezle przymierzyc,ale jeśli chodzi o strzały z akcji ,czy pierwszej piłki to nie jest już tak kolorowo.
06-01-2008 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Stojkovic napisał(a):
Kuba_^^ napisał(a):Tak rzeczywiście, Giggs rzuty wolne bardzo dobrze wykonuje rzuty wolne i to nie ulega wątpliwościom,
Czyli celownik trzeba mie dobry żeby je tak wykonywac. Takie moje zdanie.

Rzuty wolne to jednak coś innego niż normalne strzały z akcji - a o takie mi chodziło.

Skull napisał(a):Szybkosc i drybling to byly jego głowne atuty,ale nie strzał!

Oczywiście nie można zapominać też o podaniach, które otwierają kolegom drogę do bramki. Wczoraj znowu asysta przy bramce Ronaldo. Brawo.
06-01-2008 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości