Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reading - Manchester United
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ale jakby na ten mecz nie patrząc nie możemy być z tego remisu zadowoleni. Jesteśmy (nadal) uważani za jedną z tych drużyn, którzy będą walczyć o tytuł misrza kraju. A jeżeli mamy być taką ekipą to nie wolno sobie pozwalać na remis z beniaminkiem i nie ważne jest to, czy gra świetnie u siebie, czy ich w domu nie lubią. Mistrz to jest mistrz, a jeżeli czujemy, że stać nas na bycie nim to trzeba to pokazać w praktycznie wszystkich spotkaniach Permiership, a wiadomo, że w tej lidze jest ich bardzo dużo. Meczu nie oglądałem, więc kończyć powoli będę swój post, może napisze coś więcej, jak ściągnę go sobie w całości jakimś torrentem (pozdro Wojtek), wtedy będę 'mądrzejszy' na temat wczorajszego spotkania. Podsumowując bardzo smuci mnie ten remis, wręcz uważam go za przegrany, bo jednak po tym starcie (z którego jestem ogromnie szczęśliwy) miałem nadzieję, że nie będzie jakiś wpadek już na samym początku sezonu.

@StiviCFC :arrow: Ty to jesteś ziomek, hahaha, napinasz się, jakbys majtki od dzieciństwa te same nosił. 8)
24-09-2006 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
StiviCFC napisał(a):Zashi: Saha kontuzjowany? Czyli z kontuzja zagral w drugiej polowie? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Buhahahahahaha takiego ... jeszcze nie spotkalem Wink

No i co znawcy z MU? Chyba sie przebudziliscie na powaznie? Cisneliscie i koniec tematu. Juz pisalem ze bez RVN to juz nie macie czym straszyc, a Wanyne jest bez formy wiec czego mozna oczekiwac. Jednak Wy jestescie zaslepieni i wierzycie w farty itp...
Trafilem wynik Smile Jeszcze pare takich meczy to sami bedziecie rzucali c... i k... na kogo popadnie Big Grin Niestety takie jest polskie prostactwo w kibicowaniu zagranicznym klubom (tak samo tez jest z CFC). Zaraz znowu napiszecie ze jestem prowokantem, ale jak Was wszystkich ... Smile

Hehe kibic Chelsea 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
24-09-2006 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości