Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #151
 
Pejter napisał(a):Przecież mu tego nie odmawiam. Zagrał bardzo dobrze, ale to nie oznacza, że wtedy nie grał słabo.

Ale jak zawodnik ma pokaza tobie jako kibicowi swoją grę, skoro gra ogony? I na tej podstawie, czyba nie ocenimy jego formy czy ogólnie umiejętności.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
Stojkovic napisał(a):I na tej podstawie, czyba nie ocenimy jego formy czy ogólnie umiejętności.

Oceniłem, że grał słabo. To nie jest ocena formy (bo formę się ocenia po dłuższych występach i w miarę regularnych), ani umiejętności.
28-12-2007 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #153
 
Cytat:Oceniłem, że grał słabo. To nie jest ocena formy (bo formę się ocenia po dłuższych występach i w miarę regularnych), ani umiejętności.
Na całe szczęscie to tylko twoja subiektywna ocena, ja mam inne zdanie no ale to chyba dobrze.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #154
 
Mnie osobiscie ciekawi do dalej z Saha,facet ma umiejetnosci by byc naszym piłkarzem, to nie ulega watpliwosci,jednak jego zdrowie pozostawia wiele do zyczenia. Moze zostac karta przetargowa w kupnie berbatova(watpie), zostac sprzedany calkowicie(np lyon) lub zostac ale ostatnia opcja tylko wtedy gdy sie znowu nie połamie na treningu.

Piłkarzo tyle przydatny w MU bo jako jedyny potrafi grał głowa w polu karnym, dobrze zgrywa i niezle gra tyłem do bramki, takiego zawodnika trzeba inaczej kryc i on daje nam rozne mozliwosci gry w przodzie.
Szkoda by go było.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-12-2007 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #155
 
Zamiast znowu sie klocic to sie zacznijcie cieszyc ze Saha jest jeszcze Wink zdrowy i mamy w czym wybierac Big Grin
Kto jest w lepszej formie, kto ma grac z Rooneyem... moze te zagadnienia zostawcie sir Alexowi, on bedzie wiedzial najlepiej co robic Smile

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
28-12-2007 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #156
 
a czemu zakładasz ze kto w lepszej formie ma grac z rooneyem? Tevez to piłkarz tego kalibru ze moze posadzic wayna na ławce bo wiemy ze roo czasami miewa okresy bezpołodnosci pod bramka rywali. zalezy od formy kto bedzie w najlepszej ma grac i tyle, bez forowania nikogo.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-12-2007 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #157
 
Maro11 napisał(a):a czemu zakładasz ze kto w lepszej formie ma grac z rooneyem? Tevez to piłkarz tego kalibru ze moze posadzic wayna na ławce bo wiemy ze roo czasami miewa okresy bezpołodnosci pod bramka rywali. zalezy od formy kto bedzie w najlepszej ma grac i tyle, bez forowania nikogo.

Zgadzam sie z Toba Wink Ale poki co nie zauwazylem zeby Rooney siadal na lawce. No chyba, ze po to by odpoczac... poza tym jest Anglikiem, a wiadomo ze oni sa faworyzowani w swojej lidze Wink
Na cale szczescie jest to swietny gracz.


EDIT: Do postu nizej Tongue
Chodzilo mi raczej o Anglikow, ktorzy maja realne szanse na grze w 1 skladzie rep. Anglii Wink A juz jesli ktos sie nazywa Rooney no to wybacz... nie da sie ot tak posadzic go na lawce, Rooney musialby zaczac grac naprawde jak ostatni fajtulapa zeby mial usiasc na lawce. I nie chodzi mi o siedzenie 2 meczow na lawce. Bo to sie wlasnie nazywa conajwyzej odpoczynek Big Grin
Anglicy sa drozsi(choc czesto gorsi od innych) i czesciej wystawiani do skladu. Ja to wlasnie tak odbieram. A przyklad Arsenalu uwazam za nietrafiony... Wenger jakby mogl to by w ogole zadnego Anglika nie mial w szerokiej kadrze nawet Big Grin

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
28-12-2007 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #158
 
Fiend napisał(a):poza tym jest Anglikiem, a wiadomo ze oni sa faworyzowani w swojej lidze Wink

No nie wiem.Zauważże Arsenal ma w Swojej kadrze tylko 2 graczy z Anglii są nimi:

Theo Wallcot

I

Justin Hoyte.

A do pierwszego składu predysponuje tylko ten pierwszy.

Jak sam widzisz jestes w błędzie mówiac ze Anglicy są faworyzowani w Swojej lidze.


Ale dobra koniec OFF-TOPICA!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
28-12-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #159
 
Słabiutki mecz Lousia i to już któryś z kolei.Praktycznie same straty.
Podczas ostatnich występów Sahy bacznie się mu przyglądałem.Zauważyłem,że nasz Francuz zrobił się wolny jak żółw.
Jak dostaje piłkę to cofa się z nią.Jest tak prawie za każdym razem kiedy jest w jej posiadaniu.Zauważyliście to ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-01-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
WoLaK napisał(a):Słabiutki mecz Lousia i to już któryś z kolei.Praktycznie same straty.
Podczas ostatnich występów Sahy bacznie się mu przyglądałem.Zauważyłem,że nasz Francuz zrobił się wolny jak żółw.
Ale oglądałeś w okularach czy bez? Słabiutki któryś z kolei? Moze mecz z Sunderlandem był słaby?
WoLaK napisał(a):Jak dostaje piłkę to cofa się z nią.Jest tak prawie za każdym razem kiedy jest w jej posiadaniu.Zauważyliście to ?
Po pierwsze to nie cofa się, tylko próbuje przytrzymac piłkę pozwalając na wyjscie pomocnikom. Sam nic nie zrobi ani Saha ani Tevez ani nawet Ronaldo. Zwyczajnie brakowało Luisowi partnera w ataku jakim był Rooney. Wszedł dopiero w koncówce spotkania a z Giggsem wiele Saha nie pogra.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-01-2008 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #161
 
To prosze wypisz ostatnie spotkania Sahy i napisz jak grał. z Birmngham z Aston Villa czy innymi. Taka reczowa argumentacje, bo napinka nic nie da. Saha strzelił 2 gole z Sunderlandem ale czy to cos mowi? Czy z Taka forma jest wstanie ruszyc Teveza ze składu? Dla mnie bedzie karta przetargowa w letnim okresie transferowym.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
Maro11 napisał(a):To prosze wypisz ostatnie spotkania Sahy i napisz jak grał. z Birmngham z Aston Villa czy innymi. Taka reczowa argumentacje, bo napinka nic nie da. Saha strzelił 2 gole z Sunderlandem ale czy to cos mowi? Czy z Taka forma jest wstanie ruszyc Teveza ze składu? Dla mnie bedzie karta przetargowa w letnim okresie transferowym.

W pełni się z tobą zgadzam,Maro.Moim także zdaniem bramki w meczu z Sunderlundem nie zmieniają tego,że Saha zagrał słabe spotkanie.Nie potrafi jak Rooney czy Tevez ruszyć dynamicznie do przodu i coś sobie wypracować.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-01-2008 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #163
 
Maro11 napisał(a):Dla mnie bedzie karta przetargowa w letnim okresie transferowym.

Saha karta przetargowa? No bez przesady. Louis jest solidnym rezerwowym, ktory potrafi zastapic w skladzie kontuzjowanych kolegow. Moze nie jest jeszcze w najwyzszej formie, ale zeby go sprzedawac od razu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-01-2008 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #164
 
zaga92 napisał(a):Saha karta przetargowa? No bez przesady

Również mi to nie pasuje ,ale nie zdziwiłbym sie gdyby tak było :roll: Saha jest dobrym piłkarzem,jednak czesto łapie kontuzje,a po nich potrzebuje sporo czasu by wrócic do formy (tak jak teraz) i byc może Ferguson ma już tego dosc.
Gdyby był kartą przetargową w sprawie Benzemy to jestem za 8)
06-01-2008 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #165
 
Jego forma nie jest najwyzsza pozatym jest mega łamliwy, mysle ze Alex to wykorzysta, w MU sie gra dzieki umiejtnoscia a nie za zasługi. wiec czuje w moczu ze to ostatni jego sezon w MU.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości