Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #166
 
Moim zdaniem Saha niepotrzebnie bierze się za rozgrywanie ( coś w stylu Żurawia cofa się , przytrzymuje piłke i czeka na reszte ) a to niestety jego mocną stroną nie jest . Mysle ze jakby zaczoł grac jak typowy środkowy napastnik to jego gra wyglądałaby o wiele lepiej . Oczywiscie nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie ( tylko ile czasu on ma zamiar do niej dochodzic ?!) Tak jak Maro czuje ze latem pozegna sie z Diabłami
06-01-2008 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
Cytat:Jego forma nie jest najwyzsza pozatym jest mega łamliwy, mysle ze Alex to wykorzysta, w MU sie gra dzieki umiejtnoscia a nie za zasługi. wiec czuje w moczu ze to ostatni jego sezon w MU.


bela napisał(a):Tak jak Maro czuje ze latem pozegna sie z Diabłami

Ja się nie zgadzam, Saha to świetny napastnik i mimo wszystko dobrze jest go miec u siebie. Gdyby SAF miał go sprzedac, zrobiłby to teraz.


bela napisał(a):Moim zdaniem Saha niepotrzebnie bierze się za rozgrywanie ( coś w stylu Żurawia cofa się , przytrzymuje piłke i czeka na reszte ) a to niestety jego mocną stroną nie jest .
Niestety nie wiem czy widziałeś, ale nie było nikogo kto rozgrywałby tę piłkę za niego. Ronaldo nie jest w stanie sam rozgrywac wszystkie piłki.
bela napisał(a):Oczywiscie nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie ( tylko ile czasu on ma zamiar do niej dochodzic ?!)
Rooney tez nie był długo to co sprzedajemy go?

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #168
 
Cytat:Gdyby SAF miał go sprzedac, zrobiłby to teraz.

Nie sprzeda go teraz, bo chce mu dać szansę na wykazanie się, a jeżeli nadal będzie prezentować się tak słabo no to latem Boss na pewno będzie myśleć na temat ewentualnego transfery Sahy. Na razie Francuz jednak zostaje.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-01-2008 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #169
 
Cytat:Nie sprzeda go teraz, bo chce mu dać szansę na wykazanie się, a jeżeli nadal będzie prezentować się tak słabo no to latem Boss na pewno będzie myśleć na temat ewentualnego transfery Sahy. Na razie Francuz jednak zostaje.
Jak już to tylko za Berbatova SAf by go wymienił + kasa. Bo nie widzę lepszego w Premiership narazie zastępcy Sahy jako rezerwowego napadziora.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #170
 
Stojko wytłumacz mi 1. pisze peany na temat Rooneya a teraz okazuje sie ze nie był w optymalnej formie. Roo był w otymalnej formie do koztuzji kostki, ale ty zmieniasz argumentacje pod swoj post.

Ferguson miałby teraz sprzedac sahe? i kogo miałby kupic zeby ten zawodnik gral w pucharach?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
07-01-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
Maro11 napisał(a):peany
?? A co to?? Pean to starogrecka forma tańca, ale chyba nie o to ci chodziło.
Cytat:Stojko wytłumacz mi 1. pisze peany na temat Rooneya a teraz okazuje sie ze nie był w optymalnej formie. Roo był w otymalnej formie do koztuzji kostki, ale ty zmieniasz argumentacje pod swoj post.

Ja ironizowałem, Roo był w formie do kontuzji, Saha też był do kontuzji.
Cytat:Ferguson miałby teraz sprzedac sahe? i kogo miałby kupic zeby ten zawodnik gral w pucharach?
No właśnie, wiec nie wydaje mi się, że go sprzeda.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-01-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #172
 
Maro11 napisał(a):Ferguson miałby teraz sprzedac sahe? i kogo miałby kupic zeby ten zawodnik gral w pucharach?
Skoro powiedział, że nie rusza kadry bo ma ją w komplecie świetną i wystarczającą, to tym bardziej nie będzie nikogo sprzedawał Wink Nie ma sensu prowadzić takich dyskusji, nie wciągaj się w nie
08-01-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #173
 
Skończcie panowie tą jałową dyskusję bo ona do niczego nie prowadzi. Nie chcę nikogo pouczać albo coś, ale moderator\administrator już dawno powinien to uciąć.

I tak też zrobiłem. Starałem się po dobroci i upomniałem, ale jak widać, w przypadku niektórych osób to nie skutkuje. Posty nie na temat usunięte. // Pejter

Zeby było na temat - Saha jest jednym z największych pechowców jakich znam, zawodnik o ogromnych możliwościach, niestety kontuzje nie do końca pozwoliły mu rozwinąć do końca skrzydła. Mimo to cieszę się że został piłkarzem United parę lat temu, byłem gorącym zwolennikiem tego transferu, szkoda że to nie potoczyło się tak jak sobie to wyobrażaliśmy, a mimo to jest wartosciowym ogniwem zespołu. Nie wyobrażam sobie żeby Ferguson miał go sprzedać na przestrzeni najbliższych 2-3 lat

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
08-01-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #174
 
Luis Saha miał plagę kontuzji, które uniemożliwiły mu właściwie walkę o pierwszy skład i grę u boku Rooneya.
Mimo tych nieszczęsliwych urazów, nie okazał się transferowym niewypałem jak np. Kleberson który praktycznie nic nie wniósł swoją osobą do gry United.
Fergie widzi w Luisie to wszystko czego potrzebuje napastnik by grac w naszej kadrze i nawet kontuzje przez ten cały czas tego nie zmieniły, skoro nadal u nas gra i mam nadzieje grał będzie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-01-2008 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #175
 
Nikt tu nie mowi o niewypale, fakt nie byłem zwolennikiem tego transferu i przegralem z Mackiem zaklad, jednak staram sie opierac na realiach, w zimie sprzedaz jest wykluczona. Saha pamietam mial sweitny pocztatek w MU, gol z southamton po komicznym wolnym :lol: , 2 gole na Evertonie po meczu dla zawałowcow i ogolnie strzelał duzo nawet arsenalowi na wyjezdzie. Mial jeden sezon na straty strzleil w 2 gole. mial cały rok kntuzje. ktos by mogł zrobic tabelke ile ten zawodnik niegral a ile grał.
Umiejetnosci ma wielkie, tylko czy obecnie na pieknych wspomnieniach sie nie konczy widzac go na boisku?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
09-01-2008 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #176
 
Maro11 napisał(a):tylko czy obecnie na pieknych wspomnieniach sie nie konczy widzac go na boisku?
Tutaj po ostatnim spotkaniu przyznam, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony wiem co potrafi grac Saha, a z drugiej słabo się zaprezentował z Aston Villa. Napewno jest to najsłabszy nasz napastnik (nie licząc Donga) pod względem formy. Wszyscy wiemy, że Luis potrafi strzelac gole mocnym ekipą tak jak Tevez (Chelsea) ale czasami ciężko mu wykończyc klarowne sytuacje. W ostatnim meczu brakowało mi jego dobrych sprintów, ale przecież wszyscy nasi zawodnicy prócz Vidica, Roo i Ronaldo zagrali słaby mecz.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-01-2008 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #177
 
Cytat:(nie licząc Donga)
Ten podobno formę złapał Big Grin

Cytat:Wszyscy wiemy, że Luis potrafi strzelac gole mocnym ekipą tak jak Tevez (Chelsea) ale czasami ciężko mu wykończyc klarowne sytuacje.
Moim zdaniem Saha w tym sezonie jest narazie tylko cieniem Carlosa.
Cytat:W ostatnim meczu brakowało mi jego dobrych sprintów
Podczas ostatnich meczów bacznie się przyglądałem Louisowi i stwierdziłem,że jest taki strasznie ociężały i wolny jak żółw.Zwody też tak jakby w zwolnionym tempie wykonywał.

Cytat:ale przecież wszyscy nasi zawodnicy prócz Vidica, Roo i Ronaldo zagrali słaby mecz.
Czyli jednak ktoś zagrał dobry mecz.Nie stanowi to żadnego usprawiedliwienia dla Sahy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-01-2008 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #178
 
Saha pokazał sie tylko w tym sezonie w meczach z Sunderlandem bo o karnym z Chelsea mowic nie chce.
Z ekipa Keana potrafił wejsc na boisko i robic niemałe zamieszanie , pokazał to czego nie umie Tevez czyli gra tyłem do bramki zgrywanie itp tylko czemu on wtedy był szybki zdecydowany? Boje sie ze ona ma w psychice jakas blokade ktora uniemozliwia mu gre na swoim poziomie, chlopak ma poł roku by potweirdzic swoja przydatnosc do MU i walczyc o bilet na ME2008

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
10-01-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #179
 
Jesli potwierdza sie pogłosku o 3 tyogodniowej kontuzji Sahy to jest to koniec tego zawodnika na OT.
Trzeba kogos kupic juz teraz, na 2 rooney tevez nie zajedziemy.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-01-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #180
 
Mnie też już powoli irytuje sytuacja Sahy.Jak My możemy myśleć o Mistrzostwie Anglii i w zwycięstwo w LM mając w swoich szeregach ledwie 2 napastników(bez Donga i Manucho)?!Ja również uważam,ze już teraz należy kogoś sprowadzić na miejsce Francuza.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-01-2008 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości