Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #181
 
Nie wiem czemu oceniacie Manucho - zapewno nigdy go nie widzieliscie w akcij moze jest naprawde wartosciowym zawodnikiem i moglby sie u nas sprawdzic - jeden klopot w tym ze z tego co wiem nie dostał pozwolenia na prace wiec z jego uslug nie mozemy skorzystac ;/

Sytuacja Sahy jest naprawde irytujaca ... szczerze mu wspolczuje :?
12-01-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
bela napisał(a):Nie wiem czemu oceniacie Manucho - zapewno nigdy go nie widzieliscie w akcij moze jest naprawde wartosciowym zawodnikiem i moglby sie u nas sprawdzic -

Właśnie dlatego go pomijamy :wink:.


bela napisał(a):jeden klopot w tym ze z tego co wiem nie dostał pozwolenia na prace wiec z jego uslug nie mozemy skorzystac ;/

Słyszałem,ze w tym sezonie nie zagra ale na 100% nie jestem pewny.Jak ktoś moze to niech mnie poprawi,lub potwierdzi.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-01-2008 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #183
 
Spokojnie Panowie, spokojnie, o ile transfer Berbatova jest niemalze niemozliwy, to szanse na kupno Benzemy albo Huntiego sa kilka razy wieksze. Saha pokazuje, ze nie mozna na niego liczyc przez caly sezon, co jest rownoznaczne z zakupem kogos do kadry, ewnetualnie na jego miejsce, choc ostatni wywiad z nim pokazuje, ze Francuz z Old Trafford na razie sie nie wynosi Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
12-01-2008 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #184
 
Gill rozwiewa wątpliwości. Saha nabawił się tylko jakiegoś drobnego stłuczenia, ale oczywiście tabloidy uznały to za zerwanie więzadeł krzyżowych i półroczną przerwę. Nie wiem, co z nim zrobić. Cierpliwość każdego ma przecież jakieś granice, a kiedy cieszę się, że Louis strzela bramkę, by po trzech dniach usłyszeć, iż znowu coś mu pękło, to zalewa mnie krew Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
13-01-2008 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Saha z taką skłonnością do kontuzji może być jedynie czwartym napastnikiem, nie trzecim. Potrzebujemy z pewnością jeszcze jednego napadziora, ale raczej nikogo nie kupimy. W ostateczności mamy Ronaldo, a w tym sezonie łatwiej można to zastosować, bo mamy porządne alternatywy na skrzydła.
13-01-2008 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #186
 
Pejter Ronaldo na szpicy by sie marnował - wiecej goli on strzeli grając na skrzydle ( co potwierdza) niz gralby na szpicy .Lepiej postawic już na ktoregos z naszych rezerwowych napastnikow niz szukac przynoszacych marny efekt roszad w skladzie ( np poczatek sezonu Giggs na ataku )
13-01-2008 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
bela napisał(a):Pejter Ronaldo na szpicy by sie marnował - wiecej goli on strzeli grając na skrzydle ( co potwierdza) niz gralby na szpicy .

Sam sobie w sumie odpowiedziałeś dalszą częścią swojego posta:

bela napisał(a):Lepiej postawic już na ktoregos z naszych rezerwowych napastnikow niz szukac przynoszacych marny efekt roszad w skladzie ( np poczatek sezonu Giggs na ataku )

Gdyby nasi rezerwowi napastnicy się nadawali to nie byłoby szukania roszad w składzie. A z takich roszad to ta za Ronaldo jest najlogiczniejsza.

Saha niby nie ma nic z tym kolanem, ale coś czuję, że w kilku następnych meczach i tak nie wystąpi...
13-01-2008 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
No to czas zacząć obstawianie, ile Saha pogra/jak długo uda mu się unikać przeróżnych infekcji, urazów, złamań, skręceń, zwichnięć, naciągnięć, przemęczeń, bólów, zerwań i tym podobnych. Ewentualnie do tej grupy zaliczmy też katar 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
17-02-2008 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #189
 
Obstawiam jakis traning w tygodniu, moze to smieszne ale przez sahe nasze marzenia o wygraniu pucharow moga lec w gruzach bo na 2 daleko nie zajedziemy, niech saha bedzie zdrowy, strzeli pare bramek i w lecie sie go opchnie za jakies niezłe pieniazki, choc czy on jest w stanie nie byc kontuzjowany w tym sezonie?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
17-02-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Szkoda mi naprawdę Sahy, bo gdy tylko jest w pełni sił i troszkę pogra to jest ważną postacią zespołu, niestety te jego liczne urazy nie napawają optymizmem, a takiego napastnika w drużynie mieć nie chcemy. Louis zrobił sporo dla UNITED, strzelił tych bramek, jednak jeśli dalej tak będzie to nie pozostaje nic innego jak pożegnać się z OT i kupić jakiegoś nowego napadziora, który będzie częściej dysponowany.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-02-2008 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #191
 
Kuba_^^ napisał(a):Louis zrobił sporo dla UNITED, strzelił tych bramek, jednak jeśli dalej tak będzie to nie pozostaje nic innego jak pożegnać się z OT i kupić jakiegoś nowego napadziora, który będzie częściej dysponowany.

Mam przeczucie że Luis odegra jeszcze jakąs ważna role dla United ,mam na myśli że bedzie kartą przetargową przy zakupie np Benzemy :twisted: Luis świetnie nadaje sie na zmiennika,ale te jego urazy... straciłem już wiare w niego,dlatego latem trzeba sie bedzie z nim pożegnac.....
17-02-2008 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #192
 
Szkoda tylko, ze nie wykorzystal sytuacji z 89 min kiedy przepieknie obslużył go Misza, byl w 2 metry od bramki tylko, przydalo by sie, zeby wcale nie zlapal juz kontuzji, bo Saha z lawki to mimo wszystko przydatny Saha, tylko, ze on teraz jest po kontuzji i znowu musi szukac formy. Mam nadzieje, ze Fergie w koncu zrobi ten decydujacy krok w lecie...

Under The Boardwalk - United Warriors
18-02-2008 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
http://manutd.pl/content.php?address=news&id=1753

Żegnaj Louis :cry:

capo di tutti capi

MUSC PL
31-03-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #194
 
Ciampel napisał(a):Żegnaj Louis

Szkoda że musi odchodzic w takich okolicznosciach,ale jak widac nie tylko kibice i Frguson to wiedzą,bo on sam przyznaje że coś jest z nim nie tak i dziekuje za gry i życzy nam sukcesów. Może zmiana klimatu faktycznie cos pomoze? Jesli tak to Inter bedzie mial z niego pozytek i razem ze Zlatanem oże stworzy super duet? :wink:

Wszystko fajnie,tylko teraz bedziemy potrzebowac "nowych" napastników i mam nadzieje że Alex ma już jakis kandydatów!

Maciek napisał(a):Panowie, ktoś sobie zrobił prima aprilis

No faktycznie to chyba są jakies żarty :? a już myslalem :lol: no ale jeszcze nie ma pierwszego kwietnia :?
31-03-2008 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #195
 
Dlaczego w newsie o przejściu Louisa do Interu na zdjęciu jest Mario Balotelli :lol:

Panowie, ktoś sobie zrobił prima aprilis
31-03-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości