Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
A stary Skull dał się chyba troszkę wrobić Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-03-2008 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #197
 
dokładnie, patrząc na godzinę napisania tego newsa skłaniałbym się w stronę żartu primaaprilisowego Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
31-03-2008 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #198
 
Maciek napisał(a):Dlaczego w newsie o przejściu Louisa do Interu na zdjęciu jest Mario Balotelli

Bo jest podobny i pewnie co najwyżej 1% osób rozpozna :lol:

Skull - chyba masz ode mnie za to forumowicza miesiąca :lol:

Nie ma prima aprilis, ale jest już "wigilia Prima Aprilis", a właśnie tą datą chcieliśmy niektórych zmylić :wink:
31-03-2008 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #199
 
Kuba_^^ napisał(a):A stary Skull dał się chyba troszkę wrobić

Troszke? ja już znajomemu to napisalem :lol:

Pejter napisał(a):Skull - chyba masz ode mnie za to forumowicza miesiąca

Zawsze jakis plus :wink: Ale dałem sie zrobc :oops:

Cytat:jest podobny i pewnie co najwyżej 1% osób rozpozna

Akurat nie przygladalem sie zdjeciu, szczerze to nawet bym nie wiedzial ze to Mario ,ale napewno bym nie pomylil z Sahą :roll: Po prostu text mnie zmylil 8)
31-03-2008 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #200
 
Zgadaliśmy się z manusitem - takie info na dwóch różnych serwisach czyni je bardziej wiarygodnym Smile Jak widać, niektórzy dali się wpuścić w maliny i o to chodziło. Fakt faktem - na fotce Balotelli, ale skoro ludzie piszą o fotomontażu, to żart się udał :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
01-04-2008 06:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #201
 
A to sory, że troche żart spieprzyłem Tongue Ciekawe ilu znawców by się jeszcze na to nabrało Tongue
a Skull już się rozpisał :lol: To jak faktycznie Louis odejdzie to wklej tego posta gotowca, co to go wczoraj już napisałeś Tongue


Ale żeby nie było, to jakby news był o tym, że Micah Richards przeszedł do Interu i byłaby ta fotka, to jeszcze mniej osób by się skumało, że to jest Balotelli Smile Ci to są dwie krople wody, tylko wzrostem i troche posturą się różnią, ale nie na takim zdjęciu, więc popłynęli by jeszcze bardziej, a że tyle tylko osób wie jak wygląda Mario Balotelli (tak, każdy spodziewał się przystojnego, młodego, czarnowłosego Włocha i lekko śniadej cerze) to troche zaskoczony jestem Tongue
01-04-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
Maciek napisał(a):Ciekawe ilu znawców by się jeszcze na to nabrało Razz

Muszę przyznać że dałem się wpuścić w maliny,zdjęcie wydawało mi się dziwne,aczkolwiek uwierzyłem że to Saha,po za tym tekst wydał mi się wiarygodny.Już drugi raz się dziś nabrałem :oops: ,wcześniej rano usłyszałem w radiu że Polsce i Ukrainie odebrano Euro 1012,dopiero gdy powiedziałem o tym w szkole koledze,ten mi przypomniał że dzisiaj mamy prima aprilis i kapnąłem się że to pewnie jakiś żart.

CONCILIO ET LABORE
01-04-2008 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #203
 
A to ci zły Bolesław Chrobry, Euro1012 zaniedbał i nam zabrali
01-04-2008 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #204
 
Joke fajny. Musze przyznac, ze w pierwszej chwili sie nabralem Tongue Jednak potem ruszylem troche glowa i doszedlem do tego, ze to prostu nie mozliwe. Jednak na pewno nie jedna osoba sie nabierze na to Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-04-2008 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Hehehehe Skull :* :mrgreen:

Spokojnie, byli lepsi... 30 komentarzy, ludzie już sie rozpisują, że sobie jaja robimy, a jakiś typ na samej górze "no i idz zdrajco!" :lol:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-04-2008 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #206
 
Saha w Romie? Chodza takie głosy. Cena ma osiągnąc nawet 7mln funtów, co za tego pana wydaje mi sie duża kwotą. Jestem za!

amor patriae nostra lex
22-06-2008 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #207
 
Zashi napisał(a):Saha w Romie? Chodza takie głosy. Cena ma osiągnąc nawet 7mln funtów, co za tego pana wydaje mi sie duża kwotą. Jestem za!

ja również jestem za tym,żeby ten transfer doszedł do skutku,pod warunkiem.że przyjdzie do nas jakiś inny napastnik.Cena jest bardzo dobra.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-06-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #208
 
Cena jest za dobra, nierealna. Poza tym te 7 mln wg tej spekulacji dostaniemy MOŻE za rok bo teraz chcą go niby wypożyczyć... Ja w to nie bardzo wierzę, dopiero co wykupili Vucinica, mają chrapke na kilku innych graczy także po co im Saha?
Prędzej odejdzie gdzieś do Francji lub odkupi go Fulham
22-06-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #209
 
Maciek napisał(a):Prędzej odejdzie gdzieś do Francji lub odkupi go Fulham

Albo zostanie na Old Trafford.Niektórzy uważają że sprawa odejścia Sahy jest już przesądzona,tymczasem Francuz jest bardzo zdeterminowany by zostać w United,i mówi że zrobi wszystko co w jego mocy by w przyszłym sezonie nadal być Czerwonym Diabłem i za to należy się mu wielki szacunek,wielu zawodników na jego miejscu by się załamało tymczasem Luis nie odpuszcza i dzielnie walczy z przeciwnościami losu,które nieprzerwanie dotykają go od początku pobytu w Manchesterze,dlatego ja bym optował za tym żeby nie sprzedawać Sahy,oczywiście też strasznie frustrują mnie te jego ciągłe kontuzje,ale ten chłopak zasługuje na to by dać mu możliwość pozostanie w klubie który co sam podkreśla tak kocha,a majątek Glazerów raczej nie zeszczupleje przez płacenie kilkudziesięciu tysięcy funtów tygodniowo więcej,po za tym Saha to zawodnik który kiedy jest zdrowy,potrafi być zabójczo groźny dla przeciwnika,strzelił także w poprzednim sezonie bardzo ważną bramkę w meczu z Sunderlandem na początku sezonu tak więc były zawodnik Fulham nie jest tak do końca bezużyteczny.

A może stanie się cud i Saha w końcu będzie do dyspozycji Fergusona przez większą część sezonu.

Cóż...wiem marzenie ściętej głowy.

CONCILIO ET LABORE
23-06-2008 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #210
 
Danny93 napisał(a):Francuz jest bardzo zdeterminowany by zostać w United

Legenda :lol: :lol:
23-06-2008 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości