Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #76
 
Wojtek3 napisał(a):Nie masz prawa pisac, ze Saha spisuje sie o niebo lepiej bo tak nie jest, strzelil gola z Sunderlandem i zaliczyl na pewno lepszy wystep niz Tevez. Mimo wszystko, nie byl to mistrzowski wystep, a Ty odrazu piszesz, ze Saha jest lepszy od Tevez'a ?

Ale zauważ że ja pisałem to jeszcze przed rozpoczęciem sezonu ,że wole Sahe w ataku w parze z Roo niż Teveza,bo wiem że Luis jest pewniakiem i potrafi przesadzic o losach meczu co juz udowadnial wczesniej,wyrzucając ze składu Ruuda,a Tevez jesli chce zyskac uznanie (moje) musi udowodnic swoją wartosc. Dalej bede sie upierał że Saha bardziej zasługuje na gre niż Carlos i pokazał to chociazby ostatni mecz.

Stojkovic napisał(a):Ja trzymam się tego, że Tevez gra grubo poniżej tego co potrafi lub potrafił

Podpisuje sie pod tym.
07-09-2007 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Skull napisał(a):Ja jednak śmiało użyłbym słowa zdeklasował Cool
Tevez gral całe spotkanie ,Saha wszedl na drugie 45 min i zrobil wiecej zamętu w poru karnym przeciwnika niż Carlos ,strzelił gola i pokazał charakter i zarazem udowodnił swoją świetnosc ratując nam tyłek po tak długiej absencji. Koniec.

Dla mnie " tylko " strzelil gola, bo dla mnie slowo zdeklasowal to bardzo " mocne " slowo i sklada sie na nie wiele rzeczy, a Saha na boisku poprostu przebywal Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
08-09-2007 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Wojtek nie wiem, moze mi się wydaje, ale ty za wszelka cene chcesz bronic swoich racji - zawsze musisz postawic swoje zdanie nad zdanie innych i chcesz postawic tą przyslowiowa kropkę nad "i"

co do meczu to Louis zdecydowanie zaskoczył mnie pozytywnie i musze tutaj zgodzic sie ze Skullem

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
08-09-2007 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Red napisał(a):co do meczu to Louis zdecydowanie zaskoczył mnie pozytywnie i musze tutaj zgodzic sie ze Skullem

Upartosc to dobra cecha, szczegolnie na forum Wink

Ja takze sie zgadzam ze Skullem, ale nie w 100 %, bo pisanie, ze Saha zdeklasowal Tevez'a i innych napastnikow MOIM ZDANIEM jest nie trafne, meczu na zywo nie widzialem, a cala 90 min retransmisje i widzialem co widzialem, kazdy ma swoje zdanie, Sahe stac na lepsze gry, a ta byla najnormalniejsza w swiecie Wink

Bylo by dziwne gdybym nagle zaczal pisac, " O tak! Saha jednak zdeklasowal Tevez'a " ... nie, nie zdeklasowal.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-09-2007 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Wojtek3 napisał(a):Bylo by dziwne gdybym nagle zaczal pisac, " O tak! Saha jednak zdeklasowal Tevez'a " ... nie, nie zdeklasowal.
Zdeklasował, to zdecydowanie za duże słowo (no moze gdyby strzelił 6 goli...). Moim zdaniem pokazał, że potrafi robić to czego od niego oczekują... strzelać gole. Tevez jak narazie z tego zadanie nie wywiązuje się wcale i to doskonale wykorzystać będzie chciał Saha by na stałe wbić się do 1 składu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-09-2007 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Stojkovic napisał(a):Tevez jak narazie z tego zadanie nie wywiązuje się wcale

... bo ma do tego pelne prawo, kazdego pilkarza obejmuje proces aklimatyzacyjny Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
08-09-2007 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Cytat:.. bo ma do tego pelne prawo, kazdego pilkarza obejmuje proces aklimatyzacyjny

Oby tylko nie trwał cały sezon Smile
Widziałem już bardzo wielu zawodników, ktrórzy starali się zaaklimatyzowac bardziejniż Tevez. Zobaczymy co pokaże z CFC.
Tymczasem Saha będzie bardzo groźnym pretendentem do podstawowego składu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-09-2007 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Stojkovic napisał(a):Tymczasem Saha będzie bardzo groźnym pretendentem do podstawowego składu.

Na razie pretendentów nie ma, bo Rooney odpocznie sobie jeszcze kilka tygodni. Nie ma co go forsować, bo potencjalni zastępcy są. No ale jeśli podczas nieobecności Wazzy w kolejnych meczach Saha przyćmi Teveza, a ten znów zostanie z pustym kontem, to Ferguson będzie musiał poważnie się zastanowić nad zestawieniem naszego ataku chociażby w październiku Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
09-09-2007 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Byc może teraz będzie tak, że do czasu powrotu Rooneya, Saha będzie grał w napadzie z Tevezem i powrócimy do ustawienia 4-4-2. No a jak wróci Wazza, to jego partnerem będzie ten, który bardziej spodoba się Sir Alexowi. Na razie liderem tego pojedynku wydaje się być Saha, ale na pewno Carlos nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i łatwo się nie podda.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
09-09-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Zdecydowanie Saha ma pierszenstwo jesli chodzi o partnerowanie Rooneyowi,zreszta to sie moze jeszcze zmienic do jego powrotu bo moze Tevez w koncu sie obudzi? Mam nadzieje. W sumie szkoda ze Way ma kontuzje bo reszta napastnikow nie musi sie martwic pozycja w skladzie,moze gdyby byla wieksza rywalizacja to i gra wygladala by lepiej?
09-09-2007 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Skull napisał(a):Zdecydowanie Saha ma pierszenstwo jesli chodzi o partnerowanie Rooneyowi

Ja bym tak mocno Sahy nie faworyzowal, jesli bedzie gral tak jak z Sunderlandem to powinien wystepowac obok Wazzy, jednak do powrotu Rooney'a gruby ponad miesiac, do tego czasu wszystko sie moze zmienic.

Pisze tak, bo Saha nie ma dlugich okresow w UNITED kiedy strzela i gra efektywnie i efektownie, chodzi mi o to, ze zaraz lapie kontuzje. Wg kalendarza na grudzien powinien byc juz u lekarza, takie sa srednie jego wystepow :roll:

Under The Boardwalk - United Warriors
09-09-2007 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Takich "nurów" to nam nawet Ronaldo nie fundował w jego najlepszym okresie... Gniewać się nie gniewam Smile, ale nie było to w porządku. Gdyby takie coś poszło w drugą stronę, pewnie rozpieprzyłbym telewizor, w tym wypadku pozostał mi lekki niesmak w związku z zachowaniem Saszki. Tym niemniej Louis jest na obecną chwilę naszym najlepszym strzelcem i chwała mu, że po kolejnej kontuzji wraca w dobrym stylu.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
23-09-2007 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Zobacz powtórki, dostał strzała w twarz i głównie o to chodziło a nie o podcinanie. Ja oglądałem tę sytuację na telebimie i było doskonale widać jak obrońca go w twarz ręką uderza.

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-09-2007 07:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Moim zdaniem tez nie ma co dyskutowac,bo faul byl i karny jak najbardziej zasluzony.Saha upadl troche widowiskowo ,ale i po tym jak byl faulowany.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-09-2007 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Ja uderzenia w twarz nie widziałem, ale widziałem bezdyskusyjne kopnięcie w nogę, więc nie ma o czym gadać - karny zasłużony. Nie mówcie więc o lepszym nurkowaniu niż Ronaldo...

Ben-Haim jakoś nie protestował aż tak energicznie, więc dlaczego wy to robicie? Tongue
24-09-2007 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości