Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Pejter napisał(a):Ben-Haim jakoś nie protestował aż tak energicznie, więc dlaczego wy to robicie?

Dokladnie :wink: Nas nie powinno zbytnio obchodzic, czy nalezal sie karny, czy tez nie. Wazne ze zdobylismy z niego drugiego gola. Niech Chelsea zastanawia sie nad slusznascia decyzji arbitra.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
24-09-2007 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #92
 
Stojkovic napisał(a):Zobacz powtórki, dostał strzała w twarz i głównie o to chodziło a nie o podcinanie. Ja oglądałem tę sytuację na telebimie i było doskonale widać jak obrońca go w twarz ręką uderza.

Chodzilo o podciecie nogi Sahy, sam zobacz dokladnie powtorki Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
24-09-2007 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Zapodaj filmikiem z tego zdarzenia to zobaczysz. Jestem na 100% przekonany że został w twarz uderzony.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-09-2007 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
Stojkovic napisał(a):Zapodaj filmikiem z tego zdarzenia to zobaczysz. Jestem na 100% przekonany że został w twarz uderzony.

Stojko po pierwsze on nie zostal uderzony tylko ' lekko dotkniety ' ? Po drugie chodzilo o zdarzenie kiedy Ben Haim podcina Sahe, bo przecierz Louis nie wylodowal na glebie od dotkniecia reka w twarz przez Izraelczyka.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-09-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Wojtek3 napisał(a):tojko po pierwsze on nie zostal uderzony tylko ' lekko dotkniety '

Wojtek,skąd masz pewność,że Saha nie został uderzony tylko 'lekko dotknięty'jak napisałeś?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-09-2007 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
ziomo, ty nie filozofuj, tylko zobacz sobie powtórki. Karny został przyznany za to, że Ben-Haim kopnął Sahę w nogę, a insynuacje o uderzeniu w twarz są po prostu śmieszne, bo gdyby za to sędzia dawał karny to byłaby przynajmniej żółta kartka.
27-09-2007 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #97
 
ziomo napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):tojko po pierwsze on nie zostal uderzony tylko ' lekko dotkniety '

Wojtek,skąd masz pewność,że Saha nie został uderzony tylko 'lekko dotknięty'jak napisałeś?

Bo ogladalem powtorke 34x.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-09-2007 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
Pejter napisał(a):ziomo, ty nie filozofuj
Nie filozofuje.


Cytat:Bo ogladalem powtorke 34x.
No chyba że tak.


Pejter napisał(a):Karny został przyznany za to, że Ben-Haim kopnął Sahę w nogę

Czy ja coś o tym pisałem?Pisałem tylko skad Wojtek ma pewność że Saha nie został uderzony.

Pejter -> I to jest właśnie filozofowanie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
28-09-2007 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #99
 
Nawiasem mowiac filozofia to bardzo fajna rzecz. Powinna byc uczona w szkolach. 8) :wink:

Saha. Mysle, ze po zakonczeniu kariery przez Ole, to Francuz stanie sie Super Rezerwowym, ktory wejdzie na kilka(nascie) minut i wpakuje potrzebne gole. Oczywisie Francuz ma wieksze ambicje, ale aktualnie z przodu rzadzi Rooney, wspierany przez Teveza.

amor patriae nostra lex
28-09-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Zashi napisał(a):Saha. Mysle, ze po zakonczeniu kariery przez Ole, to Francuz stanie sie Super Rezerwowym, ktory wejdzie na kilka(nascie) minut i wpakuje potrzebne gole. Oczywisie Francuz ma wieksze ambicje, ale aktualnie z przodu rzadzi Rooney, wspierany przez Teveza.

Jak dla mnie ta kwestia nie jest jeszcze niczym pewnym, bo oczywista para atakujących wciąż się nie ukształtowała! Rooney ledwie wrócił po kontuzji i wydaje się być pewniakiem na miejsce jednego ze snajperów, ale Sahy nie ma co skreślać. Na razie śmiga Tevez, bo może Fergie nie chciał zbytnio forsować Francuza, ale to się jeszcze zmieni. Louis w każdym bądź razie nie da łatwo za wygraną.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-09-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Em9il Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #101
United
Szkoda że zawsze nękają go kontuzje !!!! ale według mnie Tevez jest lepszy :x
10-10-2007 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Zaczyna się kolejny horror z Sahą w roli głównej. Nie zdążył wrócić do pełnej sprawności, a już coś go kuje w kolanie. I okazuje się, że kupno Teveza było zbawiennym ruchem, bo musiałby chyba grać Dong, choć teoretycznie chętniej widziałbym na tym miejscu nawet Febiana Brandy'ego z zespołu młodzików. Pozostaje mieć nadzieję, że Louis zacznie pić mleko, a jego kości w końcu przestaną być tak kruche Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
21-10-2007 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Szkoda naprawdę Sahy, bo gdy jest w pełni sił gra bardzo dobrze, każdy pamięta z pewnością jego początek poprzedniego sezonu, kiedy to strzelał w LM, był najlepszym strzelcem w tych rozgrywkach wśród piłkarzy UNITED. Później jednak te urazy itd... Lubię tego zawodnika, szkoda mi go, bo facet jest dobry, jednak pół sezonu musi się tułać po lekarzach :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-10-2007 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #104
 
Wreszcie do gry wraca Saha. Dzisiaj popisał sie genialnych zagraniach, mozna powiedziec, otwierajacym akcje na gola, ktorego strzelił Ronaldo. Louis zdrow => mamy wieksze pole manewru z przodu, gdyby zaciał sie Tevez, bo Roo na 100% zawsze bedzie grał gdy bedzie w pełni sił.

amor patriae nostra lex
03-11-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
Zashi napisał(a):Wreszcie do gry wraca Saha. Dzisiaj popisał sie genialnych zagraniach, mozna powiedziec, otwierajacym akcje na gola, ktorego strzelił Ronaldo. Louis zdrow => mamy wieksze pole manewru z przodu, gdyby zaciał sie Tevez, bo Roo na 100% zawsze bedzie grał gdy bedzie w pełni sił.

Do jakiej gry ? Jaka seria ? Wink Spoko Louis wspaniale zagral do Evry, ale o jego powrocie nie ma co mowic. Na razie trzeba poczekac i zobaczyc jak to z nim bedzie przez najblizszy czas. Kazdy wie, ze Saha to pilkarz ktory strzeli gola by pozniej pauzowac bo jest kontuzjowany. Poczekajmy, juz po raz kolejny.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-11-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości