Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Louis Saha
Zauważyłem, że nie o tym piłkarzu tematu, więc musiałem to zrobić, ale mam złe wieście.

Saha nie zagra w dzisiejszym meczu z Reading, gdyż Francuz nabawił się jakieś urazu podczas wczorajszego treningu :? Zaczyna się tworzyć plaga kontuzji w naszym zespole, jak już jeden ma uraz to reszta za nim. Mam nadzieję, że Louis będzie paułzował tylko jedno spotkanie, bo to na razie nasz najskuteczniejszy zawodnik. Ciekaw teraz jestem kto zagra na jego pozycji. Roo sam na ataku i 5 pomocników :?:
23-09-2006 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
W myśl zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - to się nazywa solidarność. Szkoda tylko, że na niekorzyść klubu.

Do tej pory w godny sposób zastępował Ruud'a, ale jeden uraz i już ma w weekend pograne, oby to nie było coś groźnego, bo wystarczą nam już trzy miechy absencji Park'a. Zdecydowanie to na niego stawiałem w ataku, bo Rooney'owi coś nie idzie to wstrzelenie się, ale jak widać ktoś - chociaż dziś - będzie musiał przejąć pałeczkę po Francuzie. Los jest okrutny - kontuzje łapią Ci, którzy w najmniejszy sposób sobie na nie "zasłużyli". Przecież uraz kogoś z ławki nie byłby dla nas aż tak rażący, a teraz musimy się martwić.

capo di tutti capi

MUSC PL
23-09-2006 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Niestety Saha zlapal maja kontuzje i nie zagra w meczach ligowych 7 i 13 stycznia. W dalszych to sie okaze. Licze na to, ze motor napedowy (zara po Ronaldo..chyba..) wroci "as sooon as possible"...

amor patriae nostra lex
02-01-2007 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #4
 
Saha wraca! Uporał się juz z kontuzja kolana i powinien zostal powolany do kadry meczowej na spotkanie z Tottenhamem. Rozpoczął treningi w pelnym obciazeniem. Pozostaje pytanie: To on czy Larson lub Solskjaer stanie przy boku Rooneya w ataku?

amor patriae nostra lex
02-02-2007 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Topor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Nareszczie powrót Sahy brakowało mi go bardzo moim zdaniem jest najlepszy zaraz po Ronadlo i Ronney pilkarza w tym sezonie bo oczywiscie patrzac na historie to najlepsi sa Giggs i Nevile Smile. Saha najlepsza ma lewą noge i jak juz dochodzi do strzału z niej to zazwyczaj jest bramka i za to go lubie Smile. Choć w poprzednim roku niczym nie zachwycał ( wiadomo mało meczów grał bo Ruud w ataku był) ale i tak pokazał kalse w tmy roku i tylko to sie liczy
02-02-2007 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Miał być już zdrów na mecz z Watford, ale media sobie lubią spekulować. Powrót dobrze zrobi - znów zwiększy się rywalizacja w ataku i zawodnicy będą bardziej zdeterminowani do treningów i strzelania goli. Taka konkurencja może mieć jedynie dobre skutki dla zespołu. Ciekawi mnie też, czy Alex od razu wypuści Louisa w niedzielę w pierwszym składzie. Chyba Wayne i Larsson po ostatnim dobrym meczu zasłużyli na kolejne minuty od pierwszego gwizdka. Od razu nie ma co go forsofować, bo znowu źle gdzieś stanie i nam wypadnie z ekipy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
02-02-2007 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja osobiście uważam, że lepszy byłby Larsson. Saha ostatnio nie gra zbyt najlepiej. Ale popieram zdanie ciampela, że jego powrót dobrze zrobi, bo będzie powodem większej determinacji zawodników z powodu większej rywalizacji.

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ciampel napisał(a):Miał być już zdrów na mecz z Watford, ale media sobie lubią spekulować. Powrót dobrze zrobi - znów zwiększy się rywalizacja w ataku i zawodnicy będą bardziej zdeterminowani do treningów i strzelania goli. Taka konkurencja może mieć jedynie dobre skutki dla zespołu. Ciekawi mnie też, czy Alex od razu wypuści Louisa w niedzielę w pierwszym składzie. Chyba Wayne i Larsson po ostatnim dobrym meczu zasłużyli na kolejne minuty od pierwszego gwizdka. Od razu nie ma co go forsofować, bo znowu źle gdzieś stanie i nam wypadnie z ekipy Wink


Rowniez jestem zdania ,ze Louis na pewno nie wybiegnie w pierwszym skladzie w niedzielnym meczu.Pewnie usiadzie na lawce i wejdzie na koncowe minuty gry.

Pejter -> Cytuj tylko fragment, do którego się odnosisz, a nie całą wypowiedź.
02-02-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Wspaniały początek sezonu w wykonaniu Francuza, jednak kontuzja ktorej nabawił sie miesiąc temu zrobiła swoje i Lousi musi na koniec sezonu wracac do formy, którą nie wiadomo czy odzyska niestety.
Wczoraj zagrał bardzo słabo, ale gralismy w 10 a na dodatek Francuz od dawna nie zaliczył porządnego występu.
Lepszym pomysłem było chyba jednak wystawienie jego dzis w meczu rezerw vs Blackburn co jednak jest juz niemozliwe, bo UNITED zostaje w Rzymie do jutra rana..

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Louisowi bardzo brakowało szybkości. Widać, że dopiero co wrócił po kontuzji i nie było sensu go wystawiać. Już lepszym pomysłem był Smith czy nawet Dong.

Liczę na to, że Saha jeszcze w tym sezonie wróci do dobrej formy i strzeli kilka bramek.
05-04-2007 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja raczej widziałbym go już w przyszłym sezonie w pierwszej 11 bo nie ma sensu narazie go wystawiać skoro jest w takiej dyspozycji. Największy mankament Sahy to właśnie jego... kontuzjogenność (co za słowo Tongue ).
Smith to chyba lepszy pomysł na rozwiązanie problemu naszego ataku... wielka szkoda że nie ma u nas Rossiego.
Jak się nie ma co się chce to się trzeba ratować innymi.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-04-2007 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Stojkovic napisał(a):Smith to chyba lepszy pomysł na rozwiązanie problemu naszego ataku...

Spałeś dobrze w nocy czy miałeś koszmary ?

Smithy w tym momencie to takie samo rozwiązanie jak wpuszczenie " słabego " Sahy albo mało doświadczonego Donga.

Już lepszą opcją jest przesunięcie Giggs'a do ataku..

Smith od czasu wejścia do druzyny seniorskiej po kontuzji nie pokazał niczego oprócz bardzo ładnej asysty w meczu z Kłusakami...

Under The Boardwalk - United Warriors
06-04-2007 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Wojtek3 napisał(a):Smith od czasu wejścia do druzyny seniorskiej po kontuzji nie pokazał niczego oprócz bardzo ładnej asysty w meczu z Kłusakami...

No ale też powiedzmy sobie szczerze, ile on grał?

A Saha wypowiadał się dzisiaj, że niby taki świeży jest i ma dużo energii, którą chce wykorzystać w meczach...
Sorry, ale ja w ogóle świeżości po nim nie widziałem w meczu z Romą.
06-04-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Pejter napisał(a):No ale też powiedzmy sobie szczerze, ile on grał?

Tym bardziej nie ma prawa wystepu w rewaznu na Old Trafford, to samo tyczy sie Ole Solskjer'a.

Ludzie potrzebujemy świerzych i zawodników w formie, a nie ludzie po kontuzji.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-04-2007 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Wojtek3 napisał(a):Pejter napisał:
No ale też powiedzmy sobie szczerze, ile on grał?


Tym bardziej nie ma prawa wystepu w rewaznu na Old Trafford, to samo tyczy sie Ole Solskjer'a.

OK, zgadzam się, ale chodziło mi tylko o fakt, że Smith niczego nie pokazał.

Saha (bo przypominam, że to o nim jest temat) też raczej nie powinien zagrać w rewanżu, ale zobaczymy, jaka będzie sytuacja w jutrzejszym meczu.
06-04-2007 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości