Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Wojtek3 napisał(a):poniewaz ani Rossi ani inny napastnik nie dolaczyl do ekipy z Old Trafford

Rossi dołączy jak się zaczną treningi (o ile go wcześniej gdzieś nie opchniemy, chociaż wątpię).

Ale oczywiście Louis zostaje, nie ma innej możliwości. Jeśli miałby grać nawet i połowę sezonu na takim poziomie jak w ubiegłym roku to ja jestem za.
19-06-2007 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Zdania na jego temat są podzielone, ja sam mam w tym temacie dość mieszane uczucia. W zeszłym sezonie niejednokrotnie udowadniał, ile dla nas znaczy, jak potrafi zdobywać gole, potem rozpościerała się przed nim wizja kontuzji, przez co wielu "zwątpiło". Jeśli Alex sprowadzi kogoś z zewnątrz lub Rossi wróci z wypożyczenia, to dalsza przyszłość Sahy będzie stała pod znakiem zapytania - ciężko wygryźć ze składu "młodych gniewnych", nie mówiąc już o kolejnych problemach zdrowotnych, które go z pewnością nie ominą.

Domniemania lepiej odłożyć na bok. Wszystko zależy od Alexa, a także od samego zawodnika - jeśli wykuruje się do sierpnia i przez kilka pierwszych spotkań utrzyma ładną, równą formę, będzie walka o plac. Z drugiej strony, fajnie mieć konkretnego zmiennika.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-06-2007 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ciampel napisał(a):Z drugiej strony, fajnie mieć konkretnego zmiennika.

Może i fajnie mieć dobrego,grającego na dobrym poziomie zmiennika,ale wątpie by Francuzowi spodobała się taka rola.Ja osobiście chcę żeby został na OT ale jeśli będzie ciagle grzał ławę to niestety od nas odejdzie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-06-2007 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
ziomo napisał(a):ale wątpie by Francuzowi spodobała się taka rola
Gdy był Ruud i Roo, Saha był właśnie rezerwowym. Poza tym gdy jest w formie, należy do czołówki napastników, więc będzie mógł powalczyć o miejsce w składzie. Roo to pewniak, kwestia tylko, kto będzie jego partnerem (o ile takim systemem zagramy). Saha, Rossi, Anderson, a może ktoś nowy? Ciężko powiedzieć, przekonamy się już za 2 miesiące.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
21-06-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Valverde napisał(a):Saha był właśnie rezerwowym

I wcale nie narzekał na to, że dostawał mało szansy był cierpliwy no i udało mu się, co prawda przez to, że Ruud odszedł, no ale Saha został, starał się no i gdy tylko jest zdrowy gra. Zobaczymy jak Ferguson ustawi taktykę na nowy sezon, jaką będzie najczęściej wystawiał...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-06-2007 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Jakies wiadomosci o Louisie Sasze ? Wink Jak tam wyglada sytuacja z jego kontuzja ? Wyleczy sie do wrzesnia ? Przydalo by sie, Ole i Dong na lawce to nie jest napawiajaca optymizmem opcja, chyba, ze SAF bedzie kombinowal z ustawieniem, czego nienawidze.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-08-2007 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Żadnych nowych wieści ostatnio nie ma. Z tego, co tam kiedyś czytałem to miał być gotowy na połowę sierpnia. Byłoby dobrze, gdyby na początku września był już w dobrej formie.
04-08-2007 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Wojtek3 napisał(a):Jakies wiadomosci o Louisie Sasze ?
Z tego co mówił SAF, koło września/października powinien już wrócić do formy fizycznej. Także "normalnego" Sahę zobaczymy w listopadzie, chociaż z nim niestety nigdy niczego nie można przesądzać.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-08-2007 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Valverde napisał(a):chociaż z nim niestety nigdy niczego nie można przesądzać.

Dokladnie. Louis jest bardzo nierownym zawodnikiem. Kilka meczów moze utrzymywac wysoka forme, a w nastepnym zagrac po prostu fatalnie. Ja sie modle, zeby nie doznal za szybko jakiegos powazniejszego urazu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-08-2007 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Grzeho napisał(a):Dokladnie. Louis jest bardzo nierownym zawodnikiem. Kilka meczów moze utrzymywac wysoka forme, a w nastepnym zagrac po prostu fatalnie. Ja sie modle, zeby nie doznal za szybko jakiegos powazniejszego urazu.

Sęk tkwi raczej w jego częstych kontuzjach, bo jak złapie wiatr w żagle, to na wysokim poziomie utrzymuje się dosyć długo, aż do czasu nabawienia się kolejnego urazu. Obok Rooneya i Teveza jest zdecydowanie najsilniejszym punktem naszego ataku, w sumie mógłby nawiązać z nimi (przynajmniej z Carlosem) równorzędną walkę o pierwszy garnitur, ale w obliczu jego kruchych kości możemy pomarzyć o jakiejkolwiek rywalizacji przez dłuższy okres czasu. Mimo to warto go u siebie trzymać.

capo di tutti capi

MUSC PL
04-08-2007 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ciampel napisał(a):Mimo to warto go u siebie trzymać.

Zdecydowanie tak. Kiedy Saha bedzie w najwyzszej formie, spokojnie bedzie mogl powalczyc z Tevezem o pierwszy sklad. Mysle, ze zasluguje na to by grac jeszcze w United, bo jestem pewien, ze niejednokrotnie bedzie strzelal w tym sezonie wazne bramki.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-08-2007 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
W okresie wrzesien - grudzien 2006 moim zdaniem byl naszym najlepszym napastnikiem, Rooney popisal sie wtedy 3-4 golami ? Saha juz podbijal pod 10, jednak kontuzja uniemozliwila mu wiekszy wklad w mistrzostwo, powracal, ale na mecz, dwa, by pokazac, ze po kontuzji gra nie rowny.

Zgadzam sie z Valve, gdy Saha strzela, jest w czolowce europejskich snajperow, cechuje go to, ze potrafi bardzo szybko oddac celny strzal z dziwnego miejsca na boisku, mecz z Soton w jego debiucie, albo chocby Charlton last year.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-08-2007 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Dzisiaj Louis Saha obchodzi 29 urodziny Smile Zycze mu wszystkiego najlepszego, zeby kontuzje zaczely go omijac oraz zeby walczyl o miejsce w skladzie UNITED.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2007 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Rooney jest dla mnie nietykalny. Za to między Tevezem, a Sahą powinna się toczyć ciekawa walka o miejsce w składzie. Do momentu dojścia do pełnej dyspozycji fizycznej Carlitosa, miejsce w ataku zajmował będzie właśnie Louis. Co będzie potem? To zweryfikuje forma zawodników. Smile

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-08-2007 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Moim zdaniem, to Tevez szybciej dojdzie do pełnej sprawności niż Louis, dlatego Saha od razu będzie w gorszej sytuacji. Niemniej jednak, mamy dobrego zmiennika, który może powalczyć także o podstawowy skład.
09-08-2007 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości