Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benfica Lizbona - Manchester United (26.09, Estadio da Luz)
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
No niby najważniejszy wynik, ale co z tego. Taka postawa jaką prezentowali wczoraj wystrczyła, żeby strzelić jednego gola, ale ja mam nadzieję, że Manchester nie myśli tylko o wyściu z grupy, a także o jakichś wynikach w dalszej fazie tunieju. Z taką grą to możemy o tym zapomnieć.
Mówią, że klasę zespołu poznaje się na tym czy potrafi wygrać nie grając olśniewająco, więc może nie jest z nami tak źle.
27-09-2006 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #17
 
Nie sadzilem ze mecz moze byc az taki nudny. gdyby nie to, ze gralo MU to bym przelaczyl kanał.

ale trzeba przyznac, ze tylko wielka druzyna umie wygrac mecz prawie nie graja. Tylko po strzeleniu gola przez Saha`e grali troche lepiej. Widac bylo na boisku Ronaldo ktory probowal ataku i Nevilla ktory probowal wyreczyc nieraz pomocnikow. Nie wiem co SAF chcial zrobic kazac Carrickowi az tak wychodzic w przodu a Rooney`owi grac praktycznie jako defensywny pomocnik. Moze oni zmieniaja pozycje? Chyba cos sie pomylilo w tym meczu Alexowi, oby wszystko wrocilo na mecz z Newcastle do normy.

amor patriae nostra lex
27-09-2006 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
garfield napisał(a):Mówią, że klasę zespołu poznaje się na tym czy potrafi wygrać nie grając olśniewająco, więc może nie jest z nami tak źle.
Zawsze jakieś pocieszenie. Big Grin
Co do samego spotkania to już nie ma zbyt wiele do powiedzenia, bowiem poprzednicy mnie wyprzedzili (aż wy Big Grin ), ale chciałbym powiedzieć o tym, że bardzo dziwi mnie bycie w pierwszym składzie Vidica i Heinze'a. Przecież oni nie doszli jeszcze do pełni sił, a przede wszystkim formy, a Brown, który zasłużył sobie występami w United na grę w reprze w pierwszym składzie siedzi na ławce, Evra, który moim zdaniem w pierwszych spotkaniach Premiership grał bardzo dobrze. Silvestre'a nawet na ławce nie oglądaliśmy :? , a ledwowykurowani obrońcy grają od pierwszej minuty, a w dodatku całe spotkanie.

Cieszą 3 punkty i tego trzeba się trzymać. Ja uważam, że pełne przełamanie po serii dwóch meczy bez zwyciestwa zostanie doszczętnie przełamana w spotkaniu z Newcastle...
27-09-2006 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
StiviCFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Widze ze dalej łudzicie sie że trzy ostatnie mecze w wykonaniu United to przypadek. To co pokazali w pierwszej połowie to kompromitacja w swiatowym footballu! Macie szczescie ze trafiliscie do tak slabej grupy, bo inaczej slabo widzialbym wasz awans do 1/8F. Chyba wszyscy beda chcieli trafic na MU w 1/8F. , bo wyglada na to ze bedize to najlatwiejszy rywal z pierwszego miejsca w tej fazie Ch.League.
28-09-2006 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
StiviCFC napisał(a):Widze ze dalej łudzicie sie że trzy ostatnie mecze w wykonaniu United to przypadek. To co pokazali w pierwszej połowie to kompromitacja w swiatowym footballu! Macie szczescie ze trafiliscie do tak slabej grupy, bo inaczej slabo widzialbym wasz awans do 1/8F. Chyba wszyscy beda chcieli trafic na MU w 1/8F. , bo wyglada na to ze bedize to najlatwiejszy rywal z pierwszego miejsca w tej fazie Ch.League.

W obecnej formie moge sie zgodzić, że awansując z pierwszego miejsca w tej formie jestesmy jedną z najsłabszych ekip co nie zmienia faktu ze forma nie wróci lub nie przyjdzie lepsza, a kazdy kto zna sie na piłce wie ze jak Diabły są w formie mogą pokonać KAŻDEGO jak zaden inny klub na Swiecie.

ONLY UNITED

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-09-2006 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości