Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowicz lipca
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Marcelo - powrócił na forum po jakimś czasie, pisze posty na poziomie. Dobrze, że wrócił - forumowicz stycznia wędruje w ręce marcelo Wink
24-01-2007 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Marcelo - wrócił i można rzec w wielkim stylu. Dużo pisze, nakręca wiele tematów i jego posty mają sens. Na pewno ten "come back" nam się przydał - kolejny bardzo aktywny użytkownik, oby takich więcej. Choć na styczeń mam kilka nominacji, to chyba Marcelo sobie na ten tytuł zasłużył najbardziej, przede wszystkim ilością i jakością swoich wypowiedzi. Naliczyłem bodajże koło 55 dość konkretnych postów, brawo! Wink

PS. Zashi - będzie się pewnie niejednokrotnie zdarzało, że tytuł zdobędzie ktoś kilka razy z rzędu. Oczywiście to wynik głosów wszystkich forumowiczów, zatem chyba nie co wprowadzać takiego ograniczenia. W ręce Ronniego np. w dwóch kolejnych miesiącach powędrowała nagroda "Player of the Month", także trzymajmy się tego.

capo di tutti capi

MUSC PL
24-01-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
marcelo - Ciampel i Valverde wyjęli mi z ust słowa, które chciałem napisać o marcelo. Bardzo się cieszę, że wrócił do regularnego pisania i mam nadzieję, iż nadal będzie tak aktywny jak w styczniu.
24-01-2007 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Zashi napisał(a):PS. Proponuje wprowadzic zasade ze nie glosujemy na forumowicza poprzedniego miesiaca. Co Wy na to?

Mam takie samo zdanie jak Ciampel Smile

marcelo
- podobne powody jakie podali już wcześniej koledzy, wrócił w wielkim stylu na forum, bardzo dużo pisze, ale oczywiście nie byle cos, dużo wnosi do dyskusji, miło się czyta jego posty Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-01-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Czas na podsumowanie.

Bezapelacyjnie wygrał marcelo i jak dla mnie zupełnie zasłużenie. Zaliczył imponujący "come back" - ze 100 postów już napisał od tego powrotu, a co najważniejsze - są na poziomie. Gdyby co miesiąc wracali kolejni użytkownicy z tak dobrym skutkiem, to chyba obecna gwardia nigdy już nie zobaczy tytułu forumowicza miesiąca pod swym nickiem Wink Tym razem nagłówek wędruje do Marcelo!

Ogólnie:

marcelo - 4
Kuba - 1
Ciampel - 1

capo di tutti capi

MUSC PL
01-02-2007 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Jest już luty... a tu nadal cisza...

MODERATORZY!!!!!! cięgniecie ten temat, czy na styczniu się skończy? Fajnie by było, żebyście jakoś uskutecznili swoją działalność, bo od miesiąca nie zmieniono nawet tematu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Stojko chyba niezbyt poinformowany Wink

Na forumowicza kolejnego miesiąca głosujemy od zawsze 5 dni przed końcem. Czyli na to wychodzi, że "vote'ować" na luty będzie można dopiero od 23 lutego powiedzmy. A w resztę dni nie mamy chyba tutaj o czym gadać. Ewentualnie jakieś komentarze odnośnie zwycięzcy.

I na zmianę tematu też przyjdzie pora, don't worry.

capo di tutti capi

MUSC PL
15-02-2007 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Oka w takim razie Tongue Ważne, żeby nie było przestjów. Zwracam honor i nie mam co narzekac na prace modów Smile. Pozdrawiam i czekamy na kolejne głosowanie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Rozpoczynamy głosowanie na forumowicza lutego!

Głosowanie trwa do 01.03.07 do godziny 23:59.

Mój typ:

Wojtek3 - wrócił na forum i choć jeszcze nie prezentuje aż tak wielkiej aktywności, jego obecność jest bardzo potrzebna. Mam nadzieję, że powoli będzie wracał do dawnej dyspozycji.
25-02-2007 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Stojkovic - moim zdaniem zasługuje na tytuł "Forumowicza miesiąca", ponieważ ostatnio jest bardzo aktywny zarówno na stronie jak i forum. Dużo pisze, przede wszystkim z sensem, często walnie coś ciekawego, naprawdę wartego przeczytania Smile Ogólnie wielki powrót Stojko, bo pewnie każdy pamięta, że na początku aż tak aktywny nie był.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-02-2007 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Hmm... na kogo by tu... Stojkovic- zaimponował mi swoją aktywności podczas ostatniego miesiąca. Miałem nawet nadzieję po styczniu, że prześcigne go w ilości postów, ale widze, że sie nie da. Myślę, że w tym miesiącu jak najbardziej zasługuje na to wyróżnienie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-02-2007 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #57
 
Pejter - why? because zrobił duzo w ostatnim miesiacu na forum, chodzi mi o zmiane poprawiajace przyjemnosc bytowania na forum Smile

~EDIT - do posta ziomo - Pejter najaktywniejszy? Smile Najaktywniejszy jest ten kto ma najwiecej postow. Co nie znaczy ze jest najlepszym uzytkownikiem forum...

Pejter -> Większej czcionki nie dało się ustawić?

amor patriae nostra lex
26-02-2007 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Pejter-Uważam ze to do pejtera powinna pójść to wyróżnienie.Jest najaktywniejszym forumowiczem.Jest też bardzo dobrym moderatorem.Zgadzam się Zashi ze to Pejter powinien wygrać ten konkurs.POZDRO pejter :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
26-02-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Stojkovic - po sesji pewnie i od razu widać efekty. Na forum bardzo aktywny, ciągnie ten nasz skromny wózeczek Smile I słusznie, głosik na Mr Stojko.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
26-02-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Stojkovic- Od pewnego momentu zaczął pisac baardzo duzo, co mnie bardzo cieszy, bo z przyjemnascia czytam posty tego uzytkownika. Moim zdaniem zasluzyl sobie na nagrode uzytkownika miesiaca.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
26-02-2007 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości