Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Darren Fletcher
Pamiętam jak na początku zeszłego sezonu większość skreślała Fletchera, chcieli żeby go sprzedać a teraz na pewno sie cieszą że został bo często gra, dobrze mu idzie i do tego podpisał nowy kontrakt.
Akurat gdy kontuzjowani są Carrick. Scholes, Owen to na Fletchera można liczyć bo dobrze sie spisuje razem z Andersonem.
Ciesze sie że Fergie daje mu szanse bo to dobry zawodnik i potrzebny United.
06-10-2008 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #32
Re: Darren Fletcher
Ostatni wpis na Redlogu dotyczący Darrena nasunął mi pewne spostrzeżenia. (Darren Fletcher – cichy bohater)
To niesamowite jaką przemianę piłkarską przeszedł w ostatnim czasie szkot. Z piłkarza opierającego swoją grę głównie na walce, bieganiu, zaangażowaniu przemienił się w świetnego rozgrywającego, który pod nieobecność Scholes'a, Carricka czy Hargreaves'a fantastycznie kieruje poczynaniami drugiej linii.
Po ostatnich występach to wyżej wymienieni piłkarze powinni moim zdaniem być dostawiani jako partnerzy dla Fletcha, a nie odwrotnie (No może tylko Michaela tak naprawdę potrzebujemy na już). Wciąż niedoceniany, a przecież w większości spotkań w tym sezonie był jednym z lepszych w drużynie.

Tak jak w komentarzu pod wpisem również tu odniosę się do dwóch drogich zakupów United. Młodzi piłkarze, którzy mieli stanowić o obliczu zespołu w przyszłości po odejściu weteranów Ryana i Paula. Czy Anderson i Nani będą takimi piłkarzami?
Nie sądzę... O ile brazylijczyk rokuje spore nadzieje, o tyle portugalczyk się nie sprawdza.
I nagle się okazuje, że to Fletch może być takim naturalnym następcą weteranów, a młode gwiazdorki muszą włożyć dużo pracy by być od niego piłkarzami lepszymi. Na razie co najwyżej są bardziej "znani, utalentowani i ogólnie boscy" jak to wielu kibiców by na pewno o nich powiedziało.


Fan United od 1992 roku
26-10-2008 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #33
Re: Darren Fletcher
Fletcher podobnie jak Giggs nominalnie są przecież pomocnikami, ale jak widać nie przeszkadza im to w ogóle, aby rządzić w środku pola. Fletcher w ostatnich spotkaniach rzeczywiście staje się takim cichym bohaterem Diabłów. Doskonale w ostatnim meczu uzupełniał się z Walijczykiem.
sebos_krk napisał(a):Z piłkarza opierającego swoją grę głównie na walce, bieganiu, zaangażowaniu przemienił się w świetnego rozgrywającego, który pod nieobecność Scholes'a, Carricka czy Hargreaves'a fantastycznie kieruje poczynaniami drugiej linii.
Faktycznie Darren w tym czasie dojrzał i stał się naprawdę świetnym środkowym pomocnikiem. Jak słusznie zauważyli komentatorzy z Canal+ podczas meczu z Evertonu Szkot staje się taki niebezpieczny, bo obrońcy skupiają się bardziej na kryciu Roo, Berbatova czy Ronaldo. SAF sadzając go teraz na ławce nie byłby wobec niego do końca fair. Myślę że jeśli Carrick wróci teraz do gry to szkot powinien mu towarzyszyć- zasłużył sobie Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-10-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #34
Re: Darren Fletcher
Cytat:Fletcher podobnie jak Giggs nominalnie są przecież pomocnikami, ale jak widać nie przeszkadza im to w ogóle, aby rządzić w środku pola.
Yyyy. Nie rozumiem co miałeś na myśli :?

Od dawien dawna mówiłem, że Fletch to nie taki zły zawodnik, jak większość twierdzi. Teraz jednak chyba będę musiał nieco ostudzić nadmierną moim zdaniem dawkę optymizmu. Szkot gra w tym sezonie bardzo dobrze, jest prawdopodobnie naszym najlepszym środkowym pomocnikiem, ale...

Nie róbmy z niego rozgrywającego. Nigdy nim nie był i raczej nie będzie. Dysponuje niezłym podaniem, ale to zdecydowanie za mało, żeby kierować drugą linią takiego zespołu jak United. Co nie zmienia faktu, że obecnie moim zdaniem Fletcher jest wyżej w hierarchii DM'ów niż Hargreaves.

I przy okazji stanę w obronie Naniego. Chłopak jest chimeryczny, ale naprawdę daje radę. W tamtym sezonie zanotował sporo asyst, w tym również jest całkiem efektywny. A z biegiem czasu będzie coraz bardziej regularny.

I kończywszy...Przykład Fletcha tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto dawać szansę wychowankom.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-10-2008 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #35
Re: Darren Fletcher
michal85 napisał(a):I kończywszy...Przykład Fletcha tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto dawać szansę wychowankom.
I daje też przykład innym wychowankom, że warto czekać na swoją szanse, a nie uciekać po dwóch sezonach spędzonych przez większość sezonu na ławie bądź trybunach.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-10-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
Re: Darren Fletcher
Cytat:Yyyy. Nie rozumiem co miałeś na myśli :?
Faktycznie źle się wyraziłem
Chodziło mi oto, że przez te wszystkie lata grali jako boczni pomocnicy, a teraz gdy z konieczności przyszło grać im w środku pomocy to spisują się tam naprawdę dobrze- mają bardzo dobry przegląd pola, dobre prostopadłe podania i doskonale przerwać rodzącą się okazję dla przeciwnika.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-10-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #37
Re: Darren Fletcher
Nie mogę się z Tobą zgodzić. Fletcher zawsze był bowiem środkowym pomocnikiem i tam radził sobie dużo lepiej niż na skrzydle, gdzie grywał właśnie z konieczności. A Giggs nie gra obecnie na środku z owej konieczności. Występuje w centrum boiska, bo daje tam drużynie dużo więcej niż po bokach, o czym zresztą wspominałem już niejeden raz w temacie o transferach Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-10-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #38
Re: Darren Fletcher
Zgadzam się z Michałem. Fletcher tylko z konieczności grywał w na skrzydle, jego nominalną pozycją jest środek pomocy. Co do jego gry ostatnimi czasy, to naprawdę chłopak imponuje. Nie miałem okazji obejrzeć wczorajszego meczu, ale z tego co widzę Fletch zaliczył kolejny naprawdę dobry występ. Szczerze, to w poprzednich sezonach wolałem go nie widzieć na boisku, jakoś nie byłem do niego pozytywnie nastawiony, denerwowałem się gdy SAF wystawiał go od pierwszych minut (rzadko to było, ale było Tongue ). Jednak teraz, gdy Owen, Scholes i do niedawna Carrick byli kontuzjowani, Darren udowodnił, że nie przypadkiem ciągle gra na Old Trafford. Obecnie to on jest pewniakiem do gry w środku pola.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-10-2008 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: Darren Fletcher
Od zawsze broniłem Fletchera, ciągle powtarzałem że to jest młody zawodnik, który może się rozwija tak szybko jak Rooney czy Ronaldo, ale z sezonu na sezon jest coraz lepszy. Wydaje mi się że swoją grą, bardzo dobrą grą w tym sezonie zamknął lub zamknie usta wszystkim tym którzy go krytykowali.
Darren w tym sezonie niewątpliwie jest naszym najlepszym pomocnikiem. W każdym meczu gra przynajmniej dobrze. Bardzo dobrze radzi sobie w destrukcji, a do tego coraz lepiej idzie mu rozgrywanie. To co jest jego największym plusem to spokój w grze. Bardzo dobrze rozrzuca grę, często bywa tak że gdy na jednym skrzydle jest tłoczno, on dzięki temu że ma duży przegląd pola, przerzuca piłkę na drugą stroną, ułatwiając tym rozgrywanie akcji.
Podoba mi się to, że nie boi się pójść do przodu, zagrać z klepy, dzięki temu strzelił już 3 bramki w tym sezonie.

Widać że z sezonu na sezon Szkot ciągle się rozwija. Bardzo cieszę się, że jego kontrakt został przedłużony, ponieważ miałem obawy, że mógłby odejść do innego klubu.

Gdy OH będzie zdrów będzie musiał ostro powalczyć z rodakiem Fergusona, to dobrze, dzięki temu i jeden i drugi będą się jeszcze bardziej starali, co wyjdzie na dobro dla zespołu Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
30-10-2008 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Darren Fletcher
Przeczytajcie sobie ten temat od początku. Jeszcze nie dawno był pewniakiem do ...ławki. Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
30-10-2008 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
IcemanCR7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Darren Fletcher
Darren Fletcher jest zadowolony ze zwycięstwa nad Chelsea,ale zapowiada że to dopiero początek walki o tytuł.Według mnie walka o tytuł rozstrzygnie się pomiędzy Manchesterem United a Chelsea Londyn, gdyż Liverpool dawno nie był w takiej sytuacji i może nie wytrzymać presji, zresztą sam SAF i wielu zawodników potwierdza to zdanie , a zawodnicy MU już wiele razy doświadczali tej presji i są na to przygotowani i oby<mocno w to wierze> obronili tytuł mistrzów Anglii.
16-01-2009 01:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: Darren Fletcher
Świetny wywiad. Polecam!

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ngers.html

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-03-2009 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #43
Re: Darren Fletcher
sebos_krk napisał(a):Darren Fletcher- on nie pęka przed najtrudniejszymi bitwami.

Pełna zgoda , racja , 3x TAK :!:

Układanie składu na następne mecze przez SAFa zaczynać będzie się od Szkota, przynajmniej powinno po tym co pokazuje na boisku. W przeciągu ostatniego roku stał się klasowym środkowym pomocnikiem który bryluje w środku pola. Z typowej zapchajdziury, osoby wzywanej do gry gdy ktoś ma kontuzję czy też wchodzącej na ogony spotkań, stał się piłkarzem bez którego w obecnym sezonie ciężko wyobrazić sobie skład meczowy United. Już przed rokiem odgrywał ważną rolę , teraz stał się kluczowym zawodnikiem.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-08-2009 08:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Darren Fletcher
Że tak się wtrącę, wyobrażacie sobie co będzie, jak wróci Hargo?

Nie będzie siły na świecie, która dałaby radę przedrzeć się na naszą połowę, jeżeli Darren utrzyma aktualną dyspozycję, a OH4 wróci do formy.
30-08-2009 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Darren Fletcher
Zdzichu napisał(a):Że tak się wtrącę, wyobrażacie sobie co będzie, jak wróci Hargo?

Nie będzie siły na świecie, która dałaby radę przedrzeć się na naszą połowę, jeżeli Darren utrzyma aktualną dyspozycję, a OH4 wróci do formy.

Spoko, nikt nie przedrze się przez naszą połowę, a ciekawe tylko kto będzie kreował napastnikom okazje? Jeśli ta dwójka będzie grać razem, to na pewno rozgrywanie akcji nie będzie przebiegać tak jak powinno. Nie mówie OH4 + Carrick(oczywiście w formie), lub Fletch + Carrick. Możliwe jest także ustawienie OH4 + Fletcher + Carrick, ale wtedy będziemy grać jednym napastnikiem, co nie zawsze nam wychodzi.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-08-2009 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości