Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
Ja miałem okazję grać w Ojca Chrzestnego latem, gra naprawdę wciągająca, zrobiłem niemal wszystko, podbiłem wszelkie lokale i magazyny, jedynie nie zebrałem wszystkich szpulek filmu, miałem ich gdzieś około 80/100 Wink Na pewno kiedyś do niej wrócę, bo to jedna z lepszych gier, w które miałem okazję pograć Wink

Ostatnio jednak nie gram często na PS2 ze względu na czas, ale też w sumie nie mam po co sięgnąć Wink Ostatnio męczyłem Manhunta 2, brutalna gierka, ponoć zabroniono grać w nią w USA, bo przez nią ludzie zabijali :shock: Mnie jednak ona nie wprowadziła do takiego stanu, jeśli ktoś lubi się skradać, zabijać siekierami, rozwalać głowy itp. to naprawdę polecam, również wciągająca, czasami troszkę tyra w główce, są pewne takie momenty Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-02-2008 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #197
 
Po przeczytaniu (herezji Tongue ) o wyższości Ojca Chrzestnego nad Mafią (najlepszą grą wszech czasów - chociaż pisałes tylko, że nie jest liniowa, a nie, że lepsza co od razu musze podkreślić, mimo, iż pewnie uważasz całą grę za lepszą) postanowiłem... 8) ... sprawdzić to 8)
Póki co nic więcej nie mogę powiedzieć, bo jeszcze nie wyciągnąłem gry z reklamówki, ale mam nadzieję, że opinie które tu się znajdują nie były podpuchą i nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto Smile

Nie ukrywam też, że wpływ na to miał fakt, że nie potrafię się doczekać GTA IV, że o Mafii II w ogóle nie wspomnę... A głód był, trzeba go było zaspokoić.
26-02-2008 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #198
 
Maciek napisał(a):Po przeczytaniu (herezji ) o wyższości Ojca Chrzestnego nad Mafią (najlepszą grą wszech czasów - chociaż pisałes tylko, że nie jest liniowa, a nie, że lepsza co od razu musze podkreślić, mimo, iż pewnie uważasz całą grę za lepszą) postanowiłem... ... sprawdzić to
Póki co nic więcej nie mogę powiedzieć, bo jeszcze nie wyciągnąłem gry z reklamówki, ale mam nadzieję, że opinie które tu się znajdują nie były podpuchą i nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto
To chyba pierwszy post w którym w 100% porywa się moje zdanie jeśli chodzi o gry "gangsterskie".
Coprawda The Getaway miało tez swój mocny klimat, ale Mafia (Do której zresztą zrobiłem moda Man Utd) jest wyśmienitym tytułem i jesli wyjdzie Mafia2 to raczej spokojnie możemy stwierdzić ze będziemy mieli kolejny hit. Jezeli miałbym wyróżnić coś czego nie mają inne gry pod względem technicznym... to chyba byłyby to kolizje i wgniecenia na karoseriach...

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-02-2008 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #199
 
Maciek napisał(a):Po przeczytaniu (herezji ) o wyższości Ojca Chrzestnego nad Mafią (najlepszą grą wszech czasów -

Teraz to Ty głosisz herezję. Mafia najlepsza grą wszechczasów? A w ilu sprzedała sie nakładach? A ile firma na niej zarobiła? Dla mnie pierwsza trójka ma sie tak: (kolejnosc przypadkowa) seria Diablo, seria Warcraft i seria Starcraft. Kazdy sobie ułozy. W ktoryś z tych tytułów trzeba zagrać. Ja straciłem nie jedną, nie dwie myszki na Diablo, a i w Warcrafta sie kiedys grało. Mafia... Pff...

amor patriae nostra lex
26-02-2008 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #200
 
Zashi napisał(a):W ktoryś z tych tytułów trzeba zagrać.

Rzeczywiście. Jakby nic innego do roboty nie było :lol:
26-02-2008 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #201
 
Pejter napisał(a):
Zashi napisał(a):W ktoryś z tych tytułów trzeba zagrać.

Rzeczywiście. Jakby nic innego do roboty nie było :lol:

Czepiasz się. Jak już ktoś zasiada do grania to któryś z tych tytułow musi obadać...

amor patriae nostra lex
26-02-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #202
 
Zashi w tej chwili Twoje wypowiedzi brzmia moim zdaniem przynajmniej dziecinnie przeciez nie każdy jest zainteresowany tym akurat wybranym gatunkiem - nie każdego musza interesowac RTS'y takie jak SC czy WC, albo RPG w stylu Diablo, Maciek wyrazil swoja opinie a Ty swoja, ale chyba nikt nie powinien tutaj nazywac kogos heretykiem bo po prostu o gustach sie nie dyskutuje

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-02-2008 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
Powiem ci Zashi że nie chodzi o ilośc nakładu jaką osiągnęła gra, bo ja poprostu do Diablo nie wracam mimo ze gierka kultowa i wogóle, to nie kręci mnie aż tak. Jeśeli ktoś nie czuje się dobrze w klimacie lat 20 i 30, garniaki, Tommy guny i bajeranckie bryki, to raczej nie zatrzyma się na dłużej przy Mafii. Gra napewno osiągnęła bardzo wysoki poziom sprzedaży i nie wiem czemu ktoś porównuje Diablo do Maffi bo to tak jak ja bym, porównywał symulator pociągu do PESa. A jak już mamy być w ścisłości to Diablo to pikuś w porównaniu z Tetrisem czy Pongiem. O Mario nie wspominając... tam to dopiero były pułapy nakładów...

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-02-2008 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #204
 
Zashi napisał(a):Mafia najlepsza grą wszechczasów? A w ilu sprzedała sie nakładach? A ile firma na niej zarobiła?
Firma zarobila dużo, bo może nie wiesz może wiesz że to jest gra (gierka właściwie) zrobiona przez skromnych Czechów z jakiejś tam małej firemki.
Co to ma za znaczenie w ilu egzemplarzach się sprzedała? Pogadamy o tym, jak do sklepów wejdzie druga część.
To chyba o czymś świadczy, że skoro grę zrobiła mała czeska firma, a po kilku latach przed premierą drugiej częśći, jest ona najbardziej wyczekiwaną grą z najdlużej wyczekiwanych na świecie :roll: Także argument a propos sprzedaży o ile w ogóle jest do przyjęcia to jest do przedyskutowania po premierze drugiej części, ktora będzie wg mnie niesamowitym wręcz sukcesem, także pod tym względem finansowym

A idąc twoim tokiem rozumowania, to najlepszą grą, nie licząc sportowych, jest The Sims i jego wszystkie następne mutacje :roll: Przecież tej gry sprzedało się od cholery, na pewno jest w piątce wszech czasów po zsumowaniu
27-02-2008 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #205
 
Macie może jakies spolszczenie lub Polski komentarz do fify 08 ????? Albo moze wiecie gdzie moge zciagnac?
02-03-2008 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #206
 
Niestety Rapid, moze dla Ciebie lepiej, nie wiem.
Part 1

Part 2

Part 3

amor patriae nostra lex
02-03-2008 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Gra ktoś tutaj w gry Online?

Ja od jakiegos czasu gram w Cabal Online, jest to gra typu Silkroad, WoW, Perfect World itp

Zdecydowanie Polecam gierke bo znacznie bardziej mi sie podoba niz wyzej wymienione, jest duze urozmaicenie map, postaci, zadan Wink

Obecnie posiadam 131 lvl i full range w Swordzie i Magii - Transcender 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-03-2008 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #208
 
Ja jedynie w Arma gram online. Nie mam poprostu czasu grac w cokolwiek wiecej. Trzaskanie leveli jakoś nigdy mnie nie kręciło zbytnio.

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-03-2008 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #209
 
Ja gram na giełdzie :mrgreen:

<!-- w -->http://www.gazeta.pl/zkdk<!-- w -->

capo di tutti capi

MUSC PL
10-03-2008 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #210
 
W gre typu którą podales Seki to grałem troche w Lineage, ale jakos nie wchodziło. Poza tym to robiłem nocki przy Diablo II, a juz od 3 (moze wiecej) lat mecze Soldier of Fortune II. Mówie o fullu version, bo ile na demie grałem to nawet nie pamiętam...

amor patriae nostra lex
10-03-2008 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości