Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
ja też chcę:
oto pozycje:
1.FIFA 06
2.Gothic 1
3.Tekken


1.FIFA 06 Jest po prostu najlepszą grą piłkarską na świecie
2.Gothic najlepsza gra RPG w jaką grałem
tylko w to.
3.Tekken to po prostu super bijatyka jak miałem Eddiego to wygrałem raz chyba 100 walk pod rząd nieżle co :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
05-03-2007 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
men utd fan napisał(a):3.Forum Man Utd

Co to za gierka jest, bo o niej nie słyszałem ? Musi na pewno być suuper...


men utd fan napisał(a):1.FIFA 06 Jest po prostu najlepszą grą piłkarską na świecie

No i oczywiście muszę tutaj zainterweniować. Na jakiej podstawie twierdzisz, że FIFA to najlepszy symulator piłki nożnej ? Moim zdaniem ta gra jest za łatwa, nawet na najtrudniejszym poziomie, odrazu grają możesz pokonać przeciwnika na najwyższym stopniu trudności bez wcześniejszego treningu. Zresztą FIFA ma wiele innych wad: piłki lecące z 1000 km/h i wiele innych... A PES to już inna sprawa 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-03-2007 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Cytat:No i oczywiście muszę tutaj zainterweniować. Na jakiej podstawie twierdzisz, że FIFA to najlepszy symulator piłki nożnej ? Moim zdaniem ta gra jest za łatwa, nawet na najtrudniejszym poziomie, odrazu grają możesz pokonać przeciwnika na najwyższym stopniu trudności bez wcześniejszego treningu. Zresztą FIFA ma wiele innych wad: piłki lecące z 1000 km/h i wiele innych... A PES to już inna sprawa

No i w sumie sam chciałem na taki tor tę rozmowę sprowadzić :twisted: :twisted: :twisted:

Mianowicie swoisty deadmatch PES (seria) vs FIFA (seria)

Może zaczne od pesa i podam argumenty, a wy mam nadzieję, że pomożecie mi skorygować wszelkie słowa, jeśli będę w błedzie.

PRO EVOLUTION SOCCER (ISS PRO)
- ANIMACJA!!!!!
- Engine gry i megamiodne zagrania
- bardzo bogaty edytor w opcje
- bardzo dobra grafika
- realizm
- bardzo grywalna pozycja

FIFA

- Wszystkie licencje na kluby i zawodników
- dobry komantarz
- bardzo dobra grafika
- rozbudowany system transferowy
- tricki

Podsumowując
(w mojej subiektywnej ocenie!!!) PES mimo iż długo ustępował Fifie pod względem licencji (Ralando, Batistita, Szevczevko itp ) tak pod względem grywalności i animacje chyba zawsze był lepszy od Fify. W fifie zawsze ceniłem muzykę w menu i submenu, bo PES poprostu w tym temacie miał słabiutkie noty. Komentator PESowy tez był poprostu żałosny. PES jest trudniejszy i to bez 2 zdań...
Wiadomo wybrać musi sam każdy i napewno jest bardzo wiele aspektów o których zapomniałem.

Jak dla mnie PES 1:0 FIFA

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-03-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #49
 
Na pewno Fifa przegra ten mecz, ale ja zmieniam wynik na 1:1.
Zagralem niedawno w PESA 6 i powiem ze odstraszylo mnie menu, jakas dziwna muzyka i w ogole jakby niezbyt dobre wykowanie. Moim zdaniem PES wygrywa tylko w jednyk:
MECHANIKA GRY
Reszte to przewaga Fify.
Jakis magazyn liczyl, ze jak PES bedzie w takim tempie zdobyl licencje to okolo roku 2070 bedzie mial tyle co Fifa, jesli Fifa nie zwiekszy ilosci druzyn i zawodnikow, a przeciez w ostatniej edycji doszla cala liga Turecka, a do Pro Evolution Soccer tylko kilka(nascie) druzyn...

amor patriae nostra lex
05-03-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Zashi, bo wszystko rozchodzi się o pieniązki. EA to światowy potentat i co najważniejsze ma największe wpływy w USA i Europie. Konami kiedy wchodziło do Europy nie miało żadnej gwarancji, że ktokolwiek kupi ich produkt.
Teraz każdy zna obie marki, ale Konami ma 100 krotnie mniejszy budżet niż EA. Za to moim zdaniem bardziej dopracowane produkty ma Konami.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-03-2007 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Na pewno pod względem realizmu zdecydowanie lepszy jest PES, ale ja bardziej cenię jednak to, że w FIFIE mogę zagrać np. prawdziwą Ligę Mistrzów, prawdziwymi klubami, a nie jak w PESIE - jakimis zmienionymi nazwami. Owszem, nie to jest najważniejsze, ale FIFA ma wiele atutów, a wskazanie faworyta między tymi grami jest niezwykle trudne. Ja jednak wolę FIFE, ale rozumiem fanów PESA. Po prostu w FIFE gram od dawna i to może to przywiązanie do tej pozycji.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-03-2007 07:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Jeśli wynik jest 1-1, to mi nie pozostaje nic innego jak zmienić na 2-1 dla PESa Wink

Pro Evolution Soccer już od wersji ISS 2 był bardzo dobry. Myślę, że gdyby nie te licencje już wtedy pokonałby FIFÊ 2001. FIFA to gra dla ludzi leniwych, czemu? PESa trzeba odpowiednio dopieścić, a FIFA jest już "gotowa" - z pozoru, bo jeśli chodzi o grywalność PES jest o niebo lepszy. FIFA w roku 1999 była zdecydowanie najlepsza, ale teraz widać, jak wielki postęp zrobiło Konami, a EA Games co pół roku (CL, UEFA, MŚ, normalna) wypuszcza to samo z nową grafiką i kilkoma ulepszeniami. Fakt, fifa 2007 jest bardzo zmieniona, ale przy tym jest mnóstwo błędów. PES poza tą "otoczką" jest grą zdecydowanie lepszę, choć o gustach nie powinno się dyskutować Wink

Pozdrawiam.
07-03-2007 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
A grał ktoś z was może (nie wiem czy nie za młodzi jestescie) w taką legendarną pozycję jak Sensible world of soccer na Amigę jeszcze?

Wszystkie ligi i kluby świata na Licencji!!!!!!!!!!

Miliony zawodników!!!!!!!!!!!!

Edytor i rozbudowany manager. Wszystkie znaczące puchary i ligi.

Gra legenda.

Dodaje screena dla przypomnienia:

http://www.lubin.pl/newsphoto/dIcG7K7OVIODhpp5KERr.png

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-03-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #54
 
Producenci Football Managera szykuja ciekawą gre z pod tego znaku. Mianowicie bylby podtytuł "Live" Cała gra odbywala by sie w necie. Wybieramy team lub tworzymy go od podstaw ograniczeni funduszami. Zapowiada sie ciekawe...poszukam kolo 100zł w portfelu...

amor patriae nostra lex
21-04-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Myślę, że jakakolwiek byłaby to produkcja... cięzko będzie im przebić hattricka. Czas pokaże, ale warto się interesować nowymi rozwiązaniami...

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2007 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ja pożyczyłem od kolegi najnowszą część Medal of Honor: Vanguard na PlayStation 2. Grafika w tej gierce moim zdaniem mogłaby być zdecydowanie lepsza... Są nowości takie jak sprint, czy też lądowanie na spadochronie. Oczywiście jak to tego typu gry bardzo krótko, przeszedłem ją w dobre 4, może 5 godzin. Ale ogólnie ciekawa i polecam.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-04-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Cytat:Myślę, że jakakolwiek byłaby to produkcja... cięzko będzie im przebić hattricka. Czas pokaże, ale warto się interesować nowymi rozwiązaniami...

Hattrick to obecnie jeden z najgroszych managerów on-line w sieci. Czemu? Otóż ta gra jest pozbawiona jakiegokolwiek - najmniejszego nawet - sensu, wyniki są losowane, a admini, tudzież Mistrzowie Gry, póki co nic w tej sprawie nie robią. Ceny na rynku spadły na łeb na szyje, przyrost userów w ostatnich 3 latach wyniósł jakieś 400-600%, a jedyny problem, który do tej pory został rozwiązany przez HTków, to kłopot ze zbytnimi obciążeniami serwera. Zresztą ta relacja tekstowa (co prawda mi się podoba) jest nieco starodawna, wszyscy idą do przodu, a HT stoi w miejscu.

Stojko, szanuje Twoje zdanie, ale gdybyś całkiem obiektywnie spojrzał na sprawę, zmieniłbyś swój sąd. Może na poziomie 8 lig ta monotonność nie jest jeszcze tak zauważalna, ale wyżej jak najbardziej. Ze sprzedaży dostajesz wielkie G, a pensje rosną i tak się kręci błędne koło.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-04-2007 08:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Tutaj pewnie masz rację. Też zwróciłem uwagę na ilość graczy i muszę stwierdzić, że to jedynie z powodu ilości użytkowników Hattrick jest najpopularniejszy. Co do innych gier, to ostatnio odświeżyłem Fallouta i naprawdę jest niewiele tak rajcownych gier jak ta turówko-przygodówka.

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-04-2007 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #59
 
Sa najrozniejsze gry, ale nadchodz produkcja stdia Crytek, ktora przebije wszystko. Zwie sie Crysis. Zwroccie uwage na fizyka i grafike. W filmikach moga byc drobne potkniecia w grafice ale tylko trailery...

http://youtube.com/watch?v=3nzMdPwO2Qw

http://youtube.com/watch?v=QdPrB_lcpBc

Brak słow - genialne ... tylko szkoda ze nie ruszy Smile :lol:

amor patriae nostra lex
24-04-2007 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ja właśnie założyłem konto w Hattricku.Drużyny jeszcze nie mam ale jak będe mial to napisze.Pozdro dla "Hattricowców"

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-04-2007 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości