Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cytat:Gdybym mógł chętnie bym sobie pograł w gierki na Pegazusa

A ja Commodore C64 Smile
Castlevania, Power Drift, Duet, Frankenstein, Maniac Mansion. Brało się dżoja i na parę godzin zapominało o świecie...
17-12-2006 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja na mojej "komodzie" trzaskałem w takiej hiciory jak "Who Dare Wins", "Piwiarza" serię "Ninja" oraz "Rambo". No i "Ikari Soccer" masakra Big Grin
19-12-2006 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Może porozmawiamy o MoH Wojna na Pacyfiku?
Dobra, dostałem tą grę na Gwiazdkę, po prostu CUDO wzywasz medyka,Japończyk leci na ciebie z bagnetem a ty 300 metrów przed nim,Japońscy oficerzy lecą na ciebie z szablą a ty masz BARa. super grafika super pod każdym względem!!
Więcej informacji później.
We Ar The Champions My Fiiends!! :twisted: :evil:
23-01-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Niedawno po raz kolejny przechodziłem po raz n-ty dziewiątą część mojej ulubionej Final Fantasy. Nie wiem, czy wielu z was miało do czynienia z tą grą, ale mi bardzo przypadła do gustu, nawet mam o niej wspomniane w podpisie. Jeśli ktoś miał okazję zagrać lub jest w jakimś stopniu fanem tej serii, to bardzo by mnie to ucieszyło.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-01-2007 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ja grałem we wszystkie odsłony finala od cześci pierwszej )poprzez emulator na pc) po FF7, FF8, FF9 na psx i FFX, FFX-2 na PS2, nadal jestem fanatykiem tej gry. Dla mnie najlepsza pozycja wszechczasów w konsolowej historii. Godziny spedzone z produkcją squaresoftu to poprostu miodzik 8)

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-01-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
No to chociaż jedna osoba oprócz mnie. :wink:
Ja nie zagrałem co prawda we wszystkie dotychczasowe części, ale to przez to, że nie mam konsoli, a emulatory wystarczały tylko do "dziewiątki". :?
W części X i X-2, które ponoć są warte zagrania jak dotąd nie grałem, może kiedyś będę miał okazję.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Polecam X i X-2 bo to bardzo fajne kontynuacje serii. Świetna grafika, fabuła cudowna jak zwykle no i system walk, kombinacje. Możliwość zbierania bardzo cennych przedmiiotów. Bohaterem jest w X Tidus (nie to co Zinedine Zidane w 9 :lol: ). Chociaż moją ulubioną postacią w serii jest niewątpliwie Cloud Striffe, poprostu wymiatacz!

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Gra tu ktoś w ogóle w FM-a lub CM-a ?

Ja gram już dość spory czas, zaczęłem grac w FM-a 2007 Tottenhamem, zdąrzyłem zagrać 4 sezony i zaczynałem V, lecz bardzo słabo mi szło. Byłem bliski odejścia z klubu, a kilka dni wcześniej odrzuciłem kuszącą ofertę z Realu Madryt, który proponował mi na transfery 120 mln euro! Jednak odrzuciłem, bo szkoda mi było opuszczać zespół. Jednak stało, miałem bardzo niepewną posadę no i musiałem odejść. Obecnie na tym samym profilu gram Leicester City, The Chapionship, jedno miejsce za strefą spadkową. Narazie zagrałem 4 mecze, 2 wygrane, remis i przegrana. Jednak chyba odejde, bo nie lubię grać zespołem, który broni się przed spadkiem. Myślę nad rozpoczęciem od nowa.

Talenty jakie mogę polecić: Dawid Janczyk, Pablo Vitti, Carlos Javier Acuńa, Anthony Vanden Borre, Tom Huddlestone, Rosina (nie pamiętam imienia, ale chyba Alessandro), Kristoffer Haestad. Jeśli ktoś gra to się chwalić :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Właśnie coś mnie dzisiaj wzięło na zagranie w FM-a, no i... mnie wciągnęło Tongue
Gram w wersję 2006, bo nie mam 2007. Gram ligę polską, ponieważ mam zamiar walczyć o najwyższe trofea wybrałem Wisłę Kraków i pykam. Jak na razie całkiem nieźle mi idzie. Jak ktoś gra w lidze polskiej to polecam takich zawodników jak: Sebastian Nowak (niezły bramkarz), Adrian Napierała (młody, solidny obrońca, może grać również jako defensywny pomocnik).

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
No brawo chłopaki, już myślałem, że nikt tutaj nie gra w jedyną słuszną grę na kompa Tongue

Gram w wersję 07, bez patchów(patchy?), jednak gra nie ma co się równać z 2006. No ale, grałem United przez 3 sezony, zdobyłem wszystko, co się da. Teraz ciupam Gimnasticem, będę bronić się przed spadkiem z Primera. Potem chciałbym pograć kimś słabszym, tj. z 5 ligi angielskiej czy z 2 ligi bułgarskiej. Chyba, że wrócę do 2006, jeszcze się zobaczy...
26-01-2007 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja teraz gram 3 sezon wloskim Torino i po 11 kolejkach zajmuje 1 miejsce :!: To wszytko dzieki genialnej taksie( nie mojej).W popszednich sezonach zajmowalem odpowiednio 11 i 7 miejsce, ale ta extra taksa gram dopiero od tego sezonu i juz widac efekty.Mialem rowniez troszke szczescia bo przejal mnie bogaty potentat finansowy i w tym sezonie dostalem 20mln funtow na transfery :shock: Jezeli ktos nie wierzy to pokarze screeny.


PS. Gdybyscie chcieli wiecej talentow do tej gierki to dajcie znac to podam wam troszke...
26-01-2007 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
A miał ktoś w rękach coś takiego jak Total Club Manager? Może ma ktoś edycję chociażby 2005? To moim zdaniem najlepszy manager w historii, ale w FM jeszcze nie grałem. Załatwię sobie i porównam. Pozdro.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ja gralem kiedys w TCM'a , ale w starszy rocznik(chyba 02')W sumie fajna gierka, nie mam do niej zastrzezen, ale nie ma tekiego klimatu i tradycji jak FM.
27-01-2007 01:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Co do managerów - czasem i pograłem w CMa czy LPM, ale nigdy w przesadnych ilościach, jakoś wolę budować sobie ekipę on-line - np. w Hattricku. Ostatnio przysiadłem do Project IGI, w którą gram od lat i rzadko mi się nudzi - może nie jest nadzwyczajna pod względem grywalności, grafiki, ale fabuła moim zdaniem świetna Wink Kojarzy ktoś? Choć ogólnie na gierki już powoli brakuje czasu - jeśli mam wolną chwilę, to wchodzę na neta, a jakieś "rozerwanie się" w świecie choćby Simsów czy Fify odstawiam zwykle na później.

capo di tutti capi

MUSC PL
27-01-2007 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Jasne, ze kojarze Project IGI. Gralem w obie czesci.Jak juz napisales, jest to bardzo wciagajaca gra, z dobra grywalnoscia.Mozesz grac ta sama misje kilka razy i wogule ci sie nie znudzi.Teraz nie mam na kompie tej gry, ale jak jestem u kumpla to ciupiemy w 2.
27-01-2007 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości