Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezy
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Imprezy
Wczoraj przyjechał do mnie Wojtek3, spotkalismy sie juz kolejny raz i bawilismy sie bardzo dobrze. Wink W sobote pierw udalismy sie na browarki na miasto, a wieczorem razem i z paroma kumplami na 18-tke mojej laski i jej trzech kumpel Big Grin Na imprezce było ok. 120 osób z czego chyba 70-80% to moi znajomi :lol: Skulismy sie wszyscy ostro, ciezko było utzrymac pion jednego mojego kumpla policja odwiozła na izbe wytrzeźwień, drugiego matka odebrała z imprezy i nieźle go obrzuciła plaskaczami :lol: Doszło do kilku mało znaczących bójek Wink Pare telefonów sie pogubiło Tongue na chate wrócilismy po 04:00 ale chyba z godizne mielismy polew z wszystkiego Wink A dziś z Wojtkiem pilismy browarki w Cieszynie na rynku i u mnie podczas meczu UNITED - Newcastle 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-10-2006 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja mam już za sobą spotkania na szczycie (narady służbowe i konferencje) z Pnzerem w tegoroczne Ferie. Najpierw jakieś żarcie na miescie potem chla.. degustacja lokalnego browaru na budowie. Wszystko w mrozie i śniegu. Big Grin Był wypas Big GrinBig GrinBig Grin. To było w Szczecinie.

Niedawno bo z tydzień temu, byłem u mATT'a na jego hausie. Debartowaliśmy długo nad bieżącymi problemami z jakimi boryka się nasza strona i redakcje, znaleźlismy klucz do sukcesu i miałem okazję dac do degustacji mATTowi Spirytus Rektyfikowany (96%) ze śląska!!!
kolejny dzień to wizytacja i zwiedzanie centrum Wrocka (browary). Wieczorek to spokojne kończenie spirolku z dnia poprzedzajacego ten. Kolejny dzień był najważniejszy, gdyż miało się odbyć spotkanie z Arsenalem. Zaczęliśmy od rozgrzania się browarem a na drogę do tramwaju wzieliśmy drinka (pół na pół) w butelce po wodzie mineralnej. Po meczu drąc paszcze uroczystą 2 osobową paradą okazaliśmy naszą wierność naszemu ukochanemu klubowi. Po powrocie postanowiliśmy zakonczyc popi... bankietem nad odrą. Poszła flaszka + browary.

Ogólnie wypas z plandeką Big Grin Kto następny?
01-10-2006 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: imprezy itp
Manchesterowiec napisał(a):Wczoraj przyjechał do mnie Wojtek3, spotkalismy sie juz kolejny raz i bawilismy sie bardzo dobrze. Wink W sobote pierw udalismy sie na browarki na miasto, a wieczorem razem i z paroma kumplami na 18-tke mojej laski i jej trzech kumpel Big Grin Na imprezce było ok. 120 osób z czego chyba 70-80% to moi znajomi :lol: Skulismy sie wszyscy ostro, ciezko było utzrymac pion jednego mojego kumpla policja odwiozła na izbe wytrzeźwień, drugiego matka odebrała z imprezy i nieźle go obrzuciła plaskaczami :lol: Doszło do kilku mało znaczących bójek Wink Pare telefonów sie pogubiło Tongue na chate wrócilismy po 04:00 ale chyba z godizne mielismy polew z wszystkiego Wink A dziś z Wojtkiem pilismy browarki w Cieszynie na rynku i u mnie podczas meczu UNITED - Newcastle 8)

To nie był nasz pierwszy i ostatni melanż z Sekim, zazwyczaj obfitowały one w duze ilości Absolwenta bananowego ktore umiemy pochłaniać w dużej ilości, tak było m.in w maju przed moim wyjazdem do Irlandii. Teraz było podobnie choć od soboty od 14 do niedzieli do 18:30 wypilismy chyba kazdy po 10 browarów i po sporym kawałku wódki ( ja wypiłem tez troche Cin Cin w strażnicy ). Imprezka na ktorą sie wybralismy obfitowała w bardzo ciekawe sytuacje i taki sobie alkohol, bo nasz, markowy szybko sie skonczył, a ludzie co organizowali impreze kupili wódke brydżową ( na przyszłość, nie pijcie tego Big Grin ). Jak Seki pisał wyżej, jedengo ziomka zabrała matka. Ja to widziałem na żywo, podjechała taxą i z miejsca zaczęła go obkładać plaskaczami :lol: Ubaw po pachy Big Grin Imprezka sie udała, każdy zaliczył niezła banię, ja nawet chciałem taksówkarzowi zapłacic 20 zł wiecej :lol: Na drugi dzien rano toaleta i na miasto na bro i na ...czeskie lody hehe, z jahodą 8) Prawie sie porzygalismy, ale to szczegół, za niedługo next melanż i next opowiadanie Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
02-10-2006 07:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
hehehe ja w sumie tez mam niedaleko do cieszyna Big Grin Tongue
06-10-2006 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Stojkovic napisał(a):hehehe ja w sumie tez mam niedaleko do cieszyna Big Grin Tongue

Malenże z ziomkami z United są bardzo fajne Wink Więc mam nadzieje że jak będzie następna okazja spotkania sie z Wojtkiem w Cieszynie to może i Ty Stojko wpadniesz Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-10-2006 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Manchesterowiec napisał(a):
Stojkovic napisał(a):hehehe ja w sumie tez mam niedaleko do cieszyna Big Grin Tongue

Malenże z ziomkami z United są bardzo fajne Wink Więc mam nadzieje że jak będzie następna okazja spotkania sie z Wojtkiem w Cieszynie to może i Ty Stojko wpadniesz Tongue

No ! Najebiemy sie jak szpaki w 3 Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
07-10-2006 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wojtek3 napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):
Stojkovic napisał(a):hehehe ja w sumie tez mam niedaleko do cieszyna Big Grin Tongue

Malenże z ziomkami z United są bardzo fajne Wink Więc mam nadzieje że jak będzie następna okazja spotkania sie z Wojtkiem w Cieszynie to może i Ty Stojko wpadniesz Tongue

No ! Najebiemy sie jak szpaki w 3 Wink

A jak chcemy zeby było Nas wiećej moge znowu ziąśc jakiś ziomków Tongue Albo kibiców MU Menola ( :lol: ) i Maślane Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-10-2006 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ja jestem na tak! Posmakowalibyście kilku naszych "Ślunskich" specyjałów (czarna wódka, "kret", ) i może udałoby się nieźle zabawić Smile
07-10-2006 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Stojkovic napisał(a):Ja jestem na tak! Posmakowalibyście kilku naszych "Ślunskich" specyjałów (czarna wódka, "kret", ) i może udałoby się nieźle zabawić Smile

Mnie raczej niczym nie zaskoczysz Wink Ja juz piłem i używałem praktcyznie wszystkiego, takie zycie na osiedlu a jeszcze jak człowiek jest wystarczająco wyluzowany to juz dopiero Tongue A do tego granica z Czechami ma tez pewien wpływ 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-10-2006 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Manchesterowiec napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Ja jestem na tak! Posmakowalibyście kilku naszych "Ślunskich" specyjałów (czarna wódka, "kret", ) i może udałoby się nieźle zabawić Smile

Mnie raczej niczym nie zaskoczysz Wink Ja juz piłem i używałem praktcyznie wszystkiego, takie zycie na osiedlu a jeszcze jak człowiek jest wystarczająco wyluzowany to juz dopiero Tongue A do tego granica z Czechami ma tez pewien wpływ 8)

Ja mogę przywieść drodzy koledzy wódke od ziomka Cymana, ktora nazywa sie " Cymanówka " Big Grin Nie jedną głowę juz pokonała Smile

Mnie również 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
07-10-2006 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Kreta nie piłeś jeszcze Big GrinBig GrinBig Grin No ale wypijem co będzie Big Grin Moim zdaniem w pobliży powinna jakas dyskoteka być...
07-10-2006 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja wczoraj bawiłem sie ze znajomymi w klubie Grant w Jaknowicach - Pszczyna. Impreza przednia, pełby parkiet do 4:15 dopiero ok. 4:30 zaczęli sie ludzie zbierac. Grali całkiem spoko muze, bo czasami juz po 2 grają ' cięzkie techno ' a tu fajne kawałki taneczne, wiec jesli dodamy do tego wypite litry browarów to imprezka udana Wink

PS. Seki spotkałem koleżanki Freda LOL 8) :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
08-10-2006 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Te trzy dni były bardzo cięzkie... w piątek z ziomkami na osiedlu wypiłem dwa winka (:lolSmile do tego przypalilismy pare razy, bomba ostra 8) W sobote pilismy ze znajomymi u mnie na chacie a potem poszlismy na dyskotece na ktrej doszło do kilka małych dymów, pierw jak siedzielismy w boxie jacys kolesie wbiegli do nas zaczeli lac mojego kumpla, jeden mój kumpel do jendego z nich wyskoczył potem my, wpadła ochrona itp 1 h później pięcu pleyasów mnie zaczepiło bo stwierdzili ze wszystkich zaczepiam jak mnie odepchneli odrazu za mną staneło sporo kumpli i kolesie mnie przepraszali Wink na zewnątrz doszło do małej bójki, dzisiaj blant z rana potem piwko i znowu blant... i tak weekend ucieka. PS dodam że w czwartek miałem kontrole osobista na komendzie...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
08-10-2006 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Sterowice co robisz w ten weekend ? A Ty Stojko ? Może spotkanie ? Seki wpadasz na weekend ? Napiszcie coś konkretniej.

Ja tydzien temu w piątek miałem półmetek od kumpeli. 15 zł zapłaciłem, wchodze na sale a tam browarów łohoho. Do domu jeszcze przynosiłem Wink Impreza przednia, dobra muza, spoko DJ, alkohol, dziewczyny, wszystko co potrzebne, poznało sie pare osób wiec i nastepne imprezki bedą bardziej okazalsze Wink Szkoda tylko ze sie troche przez to rozchorowałem, ale next weekend przed nami.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-10-2006 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ten weekend niestety musze przeznaczyć na kucie przez zaliczeniem Sad ale może następny? Kto ma blisko do Katowic i chciałby na imprę iść?
19-10-2006 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości