Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.10.06 Crewe Alexandra - Manchester United
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
25.10.06 Crewe Alexandra - Manchester United
W środe gramy pierwszy mecz w tym sezonie w CC, jak wiemy jestesmy obroncami tego trofeum i bardzo miło by było wygrac go znowu. W ostatnich latach kazda druzyna chce wygrac to trofeum choć jest ono mało prestiżowe, przykładem jest np. Chelsea. SAF pewnie dam szanse rezerwowym zawodnikom, ale mam nadzieje, że znajdzie sie i miejsce dla kilku doświadczonych zawodnikow, bo szkoda by było odpaść, a jest szans wygrac nastepny puchar. Come On United !

Zapraszam do dyskusji.

Under The Boardwalk - United Warriors
23-10-2006 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
To tutaj powinien grac Kooshchuck!! Przed meczem powinnismy zadac pytanie: Ile bramek wpuka United? Jednak to pilka nozna i....ale lepiej bez niespodziank! Moze wreszcie Rooney sie przebudzi...jeśli zagra. Licze takze ze SAF wystawi Smitha.

4-0 dla United

amor patriae nostra lex
23-10-2006 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Fergie najprawdopodobniej ta pograć tym z głebi ławki, tak jak wspomniano, Kuszczak, Smith, myślę, że Heinze, Brown (ostatnio mało gra) czy też Richardson. Ludzi do grania jest i to nie byle jakich, dlatego myślę, że powinniśmy stuknąć minimum 3:0 i taki wynik mam nadzieję zdobędziemy.
23-10-2006 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
2 sezony temu wpadlismy w Carling Cup na Crewe i pojechalismy z nimi na wyjeździe 0-3 ( Silvestre, Hargreaves - OG i Forlan ). Kuszczak powinien dostać szanse, ale nie zdziwie sie jak Fergie postawi na v.d.Sara. Crewe gra w Championship i to wcale nie oznacza, że bedzie łatwy mecz. Tomek w sumie zagrał z Arsenalem wiec i teraz pewnie dostanie szanse, choć ja bym był ostrożniejszy Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
23-10-2006 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wojtek3 napisał(a):pojechalismy z nimi na wyjeździe 0-3 ( Silvestre, Hargreaves - OG i Forlan )

Yyyy? Tongue

Mecze w CC to spotkania, w których szanse na grę mają głebokie rezerwy tudzież juniorzy. Kuszczak pewnie pobroni, w obronie Silvestre ma zagrać, w pomocy Ritchie i David Jones, z przodu Smithy Wink Chciałbym, aby zagrał Ronaldo, ponieważ nie grał w ostatnich dwóch spotkaniach - przyda mu się taki mecz. Oczekuję zwycięstwa - po zespole takim jak Crewe niewiele można się spodziewać, nawet przeciwko naszym rezerwom/juniorom. Nie żebym lekceważył Crewe, po prostu nie widzę innej możliwości niż gładkie zwycięstwo.
23-10-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Valverde napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):pojechalismy z nimi na wyjeździe 0-3 ( Silvestre, Hargreaves - OG i Forlan )

Yyyy? Tongue

Nie, to nieten Hargreaves 8) Po prostu zawodnik o takim samym nazwisku, który grał w ty meczu w barwach Crewe.

Również spodziewam się bezproblemowego zwycięstwa, żaden inny wynik nie wchodzi w rachubę. Pograją pewnie piłkarze powracający po kontuzjach, jak Silvestre i Heinze. Dałbym pograć też Gary'emu, bo on po niegroźnym urazie rozegrał dopiero niecałe spotkanie z Liverpoolem i przyda mu się dodatkowe ogranie. Czwartym obrońą Brown, którego ze składu wygryzł ostatnio Vidic. Oczywiście w bramce Kuszczak. W pomocy, tak jak napisaliście, Richardson, Ronaldo (również, żeby wrócił do rytmu meczowego). Chciałbym, żeby zagrali również Carrick i Rooney, bo ich forma nie jest najlepsza, a w takim spotkaniu, szczególnie Wayne może się odblokować. Pomoc uzupełnić jeszcze którymś z Jonesów (wolałbym zobaczyć w akcji Davida), a drugim napastnikiem oczywiście powinien być Smithy.

Więc moja podstawowa jedenastka na to spotkanie wyglądałaby tak:
Kuszczak - Neville, Brown, Heinze, Silvestre - Ronaldo, Carrick, D. Jones, Richardson - Rooney, Smith

Jak widać, bardzo silny skład i Ferguson raczej takiego zestawienia nam nie zaprezentuje, ale myślę, że dobrze by było gdyby większość z tych piłkarzy zagrała w środowym meczu (niekoniecznie pełne 90 minut).
23-10-2006 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Mam nadzieję, że Fergie trochę pomiesza skład. Mam tu na myśli uzdolnioną młodzież i doświadczonych zawodników. Powinien dostać szansę Kuszczak, oczywiście wszyscy z pewnością na to czekaj. Liczę na pewne, efektowne zwycięstwo Diabłów, no i dobry występ Tomka, o ile oczywiście wystąpi w tym spotkaniu Wink
24-10-2006 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):Nie, to nieten Hargreaves Po prostu zawodnik o takim samym nazwisku, który grał w ty meczu w barwach Crewe.

A ja na początku nie zajarzyłem o co chodzi Valverde, a tu Pejter ładnie wyjaśnił hehe. Myślałem, że pomyliłem mecze, ale pamietam ze Hargreaves strzelił samobója dla nas Wink

Ja myśle, ze Ronaldo i Rooney jednak od początku grac nie bedą. Wejdą z ławki, Ferguson ma taką manie ze na słabe zespoły w FA czy CC trzyma mocnych zawodnikow na ławce, np. w meczu z Burton jak wpuścil CR7 and Roo Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
24-10-2006 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ja bym moi szanowni koledzy proponowal wystawic rooneya w pierwszym skladzie :wink: Chlopak by sie przelamal. Obok niego dac smitha, w pomocy ronaldo,jones(wypozyczony????) O'shea, richardson a w obronie wes,pique(wypozyczony????)sylvek,heinze

moj typ

2-0 4United :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-10-2006 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ostatni mecz z Crewe wspominamy bardzo miło, łatwe i wysokie zwycięstwo 0:3 Wink Miejmy nadzieje ze teraz będzie podobnie i przejdziemy dalej a warto byłoby obrunic w tym roku Carling Cup. Licze na to, że szanse gry otrzyma Smithy, Heinze, Kuszczak, Richardson, David Jones Wink

Mój typ 0:2 dla nas Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-10-2006 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
@Kant
Obaj Jones`owie są w klubie, natomiast Pique jest "on loan" w Saragossie.
A z Wayne`m to też wcale nie byoby pewne, że coś strzeli ;] Mam jednak nadzieję, że zagra chociaż w drugiej połowie.
24-10-2006 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Jestem wlasnie w trakcie meczu... I gol dla United po bardzo ladnej akcji strzela Solskjaer. Ale mam pytanie jedno. Zna ktos tych dwoch Gray'a i Marsha ??????

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-10-2006 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
KanT napisał(a):Jestem wlasnie w trakcie meczu... I gol dla United po bardzo ladnej akcji strzela Solskjaer. Ale mam pytanie jedno. Zna ktos tych dwoch Gray'a i Marsha ??????
Ja nie, ale przypuszczam, iż są to gracze z młodzieżowej drużyny, bo inaczej raczej powinienem o nich słyszeć...

Na razie 1:1, hmmm, mam nadzieję, że to nie będzie się źle kończyło... :roll:
25-10-2006 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Crewe - Man UNITED 1-2!
Alexandra niesamowicie cisnęła cały mecz, ale świetnie grał Kuszczak. Parę akcji United, jednak spodziewałem się czegoś więcej. Przede wszstkim oczekiwałem zwycięstwa, a nie męczarni w dogrywce. Piękna bramka Kierana Lee w 119 minucie dała zwycięstwo United, można cieszyć się tylko lub aż z awansu Wink
25-10-2006 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Cieszy wygrana, ale nie styl.

Nasz sklad:
Kuszczak, Gray, Brown, Silvestre, Heinze, Marsh, Jones, Jones, Richardson, Smith, Solskjaer

O ile obrona byla w miare to pomoc zupelnie experymentalna. Rozumiem, ze SAF chce dac szanse mlodym, ale nie az tylu. Powinien grac w pomocy ktos z lepszych.

amor patriae nostra lex
26-10-2006 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości