Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.11.06 Manchester United - Portsmouth FC ( OT - 16:00 )
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Valverde napisał(a):Scholes - 9


Z ta nota dla Paula to chyba troche przesadziles :wink: Owszem gral dobrze ale chyba nie az tak znakomicie.Mysle ze "8" w zupelnosci by mu wystarczyla.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-11-2006 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cytat:Ronaldo zagra na 100 % nie martwcie się, i jeszcze strzeli gola i Wam pokaże

I Ronaldo strzelił bramkę w dodatku bardzo ładną. W 10 minucie pokonał James'a strzałem z rzutu wolnego. Był to już gol na 2-0 gdyż wcześniej po faulu na Rooney'u karnego wykorzystał Saha. Na 3-0 podwyższył w drugiej połowie Vidić. W tym spotkaniu Diabły mogły spokojnie wygrać dużo wyżej. Nawet Gary Neville znalazł się kilka razy w dogodnej pozycji, by zdobyć gola. Forma z EPL może cieszyć i spotkanie z Kopenhagi poszło w niepamięć. MNa krajowym podwórku narazie lejemy wszystkich jak idzie :wink:

UNITED :!:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-11-2006 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Cristiano Ronaldo vs. Pompey 10' - What A Rocket ^^

[Obrazek: 42277420ronaldo416xi9.jpg]

To by było tyle w tym temacie ..

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2006 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Grzeho napisał(a):Z ta nota dla Paula to chyba troche przesadziles :wink: Owszem gral dobrze ale chyba nie az tak znakomicie.Mysle ze "8" w zupelnosci by mu wystarczyla.
Nie sądzę, naprawdę Paul rządził i dzielił w środku pomocy, był poza zasięgiem rywali. Znakomicie rozdzielał piłki, dlatego też w moich oczach 9 odzwierciedla jego grę. Podsumowując, Scholesiu był najbardziej wyróżniającym się kopaczem United, dzięki czemu zarobił najwyższą notę.

EDIT:
Wojtuś moderator, a nie wie, że zamiast zdjęć się linki wkleja Tongue
04-11-2006 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Valverde napisał(a):Wojtuś moderator, a nie wie, że zamiast zdjęć się linki wkleja Tongue

Ale to zdjęcie nie rozwala strony i ładnie się komponuje z resztą, więc myślę, że można mu wybaczyć Tongue

Jeśli chodzi o twoje noty Valverde, to ja bym dał wyższą Ronaldo, bo był jednym z tych bardziej wyróżniających się graczy. Myślę, że w cieniu innych (nie mówię, że grali źle, ale byli mniej widoczni) byli Evra i Giggs, czyli nasza lewa flanka. Za to prawa z Nevillem i Ronaldo zagrała dziś fenomenalnie, głównie nasz kapitan. Rooney mógł znowu coś strzelić, jednak zmarnował kilka dogodnych sytuacji, ale ogólnie dobry mecz. Oczywiście, trzeba jeszcze pochwalić Vidica. Jak dla mnie, obecnie pewniak na środek. Od początku jego przejścia do MU wierzyłem w niego (zresztą, zauważyłem, że wielu kibiców United darzy go wielką sympatią) i teraz pokazuje swoją prawdziwą wartość, a myślę, że stać go na jeszcze więcej.

W ciągu tygodnia zdecydowanie pokonaliśmy Portsmouth i Bolton, czyli dwa goniące nas i Chelsea kluby. Czyżby to oznaczało, że ta dwójka jest poza zasięgiem innych i między nią rozegra się walka o mistrzostwo? Nie sądzę. Myślę, że na pewno MU i Chelsea będą się liczyć, ale inni jeszcze nie odpuścili i na pewno ktoś jeszcze włączy się w tę walkę (chociażby Arsenal, który ma zaległy mecz). A więc: COME ON UNITED! Czekamy na kolejne wygrane!
04-11-2006 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Kolejny świetny mecz w wykonaniu Diabłów. Co tu dużo pisać: świetna bramka Ronaldo, bardzo dobra postawa Vidica i Neville'a, waleczność Rooney'a. Tak chyba można krótko podsumować wygrane przez nas spotkanie. Oby tak dalej, a jutro Chelsea traci punkty Tongue

UNITEEED :!:
04-11-2006 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości