Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owen Hargreaves
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #286
Re: Owen Hargreaves
Gdy był w formie, to rozpierdalał czasoprzestrzeń. Z nim w składzie finał z Barceloną wydawałby się o wiele łatwiejszy. Kolejny przykład rewelacyjnego piłkarza, którego zniszczyły kontuzje. Ech...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
22-05-2011 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #287
Re: Owen Hargreaves
Dziwnie się czuję jak pomyślę, że zagrał dla nas tylko 27 meczów. Dwa lata rozbudzanych i gaszonych nadziei. A teraz koniec. Ale śpiewać będziemy o nim nadal

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-05-2011 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #288
Re: Owen Hargreaves
Z racjonalnego punktu widzenia dobra decyzja dla United i Owena. Ja go będę bardzo dobrze wspominał, bo gdy był na boisku to dawał z siebie wszystko. Walczył do końca z przeciwnościami losu w postaci kontuzji. Gdyby nie one to nasza druga linia była absolutnie najlepsza na świecie, bez dwóch zdań. Szkoda chłopaka, ale może jeszcze się podniesie. Nie wiem czy to wiąże się jednoznacznie z końcem kariery czy ktoś jeszcze zaryzykuje sięgnięcie po wolnego zawodnika jakim stanie się z końcem września. Miło by było go gdzieś jeszcze zobaczyć.
22-05-2011 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #289
Re: Owen Hargreaves
Cytat:United have confirmed Owen Hargreaves will not be offered a new contract in the summer and will leave Old Trafford.
Nie wiem co napisać... jest mi cholernie smutno :cry:



Mój Blog: Pod presją czasu
22-05-2011 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #290
Re: Owen Hargreaves
Szok i niedowierzanie, to pierwsze odczucia, bo przeczytaniu takiej wiadomości.

Naprawdę wielka szkoda, że tak to wyszło. Cały czas liczyłem, że uda mu się wrócić do pełnej sprawności i jeszcze nie raz będziemy cieszyć oko występami Owena, ale niestety nie udało się :cry: Zdrowy Hargreave był nieocenionym, wspaniałym i uniwersalnym zawodnikiem, który zawsze odwalał kawał porządnej roboty. Ehh smutna wiadomość w tak pięknym dniu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-05-2011 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #291
Re: Owen Hargreaves
Szok O_O

Nie wiem ile razy czytałem, że Owen wraca, ale za każdym razem liczyłem że to już ostatni raz bo nie będzie więcej urazów.Po ostatnich nowinkach liczyłem chociażby na kontrakt pay as you play no ale nie wyszło, szkoda bardzo. I to jeszcze dzisiaj takie info.

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
22-05-2011 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #292
Re: Owen Hargreaves
No szkoda...
Bardzo go lubiłem jak grał. Zawsze jak miał wrócić to miałem wielkie nadzieje, a później smutek jak opuszczał boisko... Wyczekiwanie na newsy o nim, skończyły się dzisiejszym newsem...
Zawsze miałem nadzieję, że wróci do gry, bo to zawodnik z teamu do którego mam największy sentyment, no cóż wielka szkoda.

LOVE UNITED!
22-05-2011 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #293
Re: Owen Hargreaves
Cytat:Owen Hargreaves, z którego usług w niedzielę oficjalnie zrezygnował Manchester United, natychmiast znalazł się na celowniku innych drużyn z angielskiej Premier League. Pomocnik, mogący latem podpisać nowy kontrakt na zasadzie "wolnego transferu", najprawdopodobniej będzie miał do wyboru oferty m.in. z takich klubów jak Arsenal, Everton czy Liverpool.
Będzie jak z Saha. Pójdzie do Evertonu i będzie grał, a my będziemy żałować...



Mój Blog: Pod presją czasu
24-05-2011 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #294
Re: Owen Hargreaves
Foster napisał(a):
Cytat:Owen Hargreaves, z którego usług w niedzielę oficjalnie zrezygnował Manchester United, natychmiast znalazł się na celowniku innych drużyn z angielskiej Premier League. Pomocnik, mogący latem podpisać nowy kontrakt na zasadzie "wolnego transferu", najprawdopodobniej będzie miał do wyboru oferty m.in. z takich klubów jak Arsenal, Everton czy Liverpool.
Będzie jak z Saha. Pójdzie do Evertonu i będzie grał, a my będziemy żałować...

Z tym, że jeśli on zacznie grać, to jestem pewien, że na poziomie niebagatelnie wyższym od Sahy, więc...będziemy żałować sto razy bardziej, no ale cóż...Niech tam chłopak sobie gra, ja mu tego życzę, dosyć już się wycierpiał w trakcie kariery Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-05-2011 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #295
Re: Owen Hargreaves
Jednak ja dalej nie rozumiem dlaczego nie oferujemy mu kontraktu "grasz-zarabiasz". Co nas to kosztuje?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-05-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #296
Re: Owen Hargreaves
Za Sahą jakoś specjalnie nie tęskniliśmy chyba- przynajmniej ja Wink Tak jak już się wypowiadałem lubię Owena i myślę, że gdyby Ferguson widział dla niego jakąś szansę tak łatwo by nie zrezygnował.
24-05-2011 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #297
Re: Owen Hargreaves
No to co mamy z tym zrobić, że u nas się często łamał, a w Evertonie rzadziej, nikt nie mógł tego przewidzieć, aczkolwiek opuścił w tym sezonie aż 18 spotkań, a to mała liczba nie jest.

Uwielbiam Owena nie od dziś, podobnie jak Foster bardzo chciałem jego transferu jakiś czas przed ostatecznym przyjściem w 2007 roku. On i Ballack mi się marzyli.

Niestety to już koniec. Powodzenia.
24-05-2011 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Owen Hargreaves
Cytat:Jednak ja dalej nie rozumiem dlaczego nie oferujemy mu kontraktu "grasz-zarabiasz"

Dobre pytanie. Myślę jednak, że Owenowi wyjdzie na dobre zmiana otoczenia, gdzie zacznie z czystą kartą, bez wielkiego oczekiwania na powrót i bez gdybania. W United zbyt wielkie były nadzieje i oczekiwania, Owen absolutnie nie zawiódł sportowo, ale w United cały czas patrzyłoby się na niego przez pryzmat kontuzji i zgrzytalibyśmy zębami przy każdym jego upadku na boisku.

Potrzeba mu świeżości, wejścia w grę na nowo, a wtedy być może uda mu się wrócić na swój świetny poziom, czego bardzo mu życzę.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
24-05-2011 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości