Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owen Hargreaves
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: Owen Hargreaves
Plotka- nic więcej. Nie wierzę, że SAF chciałby się pozbyć Owena po tak krótkim czasie, zwłaszcza po tym jak długo się o niego starał. Oczywiście jego kontuzje są denerwujące ale nie popadajmy w skrajności.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-10-2008 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Owen Hargreaves
Cytat:Manchester United and England star Owen Hargreaves faces up to six months on the sidelines after agreeing to have an operation to cure a long-standing knee condition.

United have decided to put their £18million midfielder under the knife after a course of injections to manage the tendinitis in his knee failed to resolve the problem.

Besides missing the vast majority of United's Premier League and Champions League games, it means the 27-year-old is also almost certainly out of England's key World Cup qualifier against Ukraine at Wembley on April 1.

Under the knife: Owen Hargreaves will miss England's World Cup qualifier.

A source said: 'The doctors hoped the injections would help the problem but everyone has accepted now it needs another approach.

'Owen has been very down but is hopeful this will help the problem in the long term.

'United paid a lot of money for Owen so there is pressure for him to do well. But his injury has stopped him showing what he can do.'

Canadian-born Hargreaves, who last played on September 21, against Chelsea, has endured a stop-start career at United since arriving from Bayern Munich in the summer of 2007.

He missed most of the first half of last season with his troublesome knee but returned to play a major part in United eventually winning the Premier League and Champions League double.

He was arguably United's man of the match in the famous Champions League final victory against Chelsea in Moscow.

However, this season has been a disaster with the tigerish midfield player appearing only three times for United and failing to play for England after Fabio Capello publicly declared him a central part of his plans.

Having chased Hargreaves for more than a year, manager Sir Alex Ferguson had hoped Hargreaves could avoid a long lay-off from an operation.

But the player has continued to be bothered by discomfort in his knee and all sides have now accepted it was the best long-term option.

Newcastle and England legend Alan Shearer missed several months of the 2000-01 season to have two operations for his knee tendinitis and returned to play at the top level until he was 36.

With Hargreaves now out for a substantial period, Sir Alex Ferguson has pencilled in the FIFA Club World Cup for Paul Scholes' return from a knee injury. It takes place in Japan in December.

Porobione. Chuja, nie wierzę, że operacja przywróci go do pełni zdrowia.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-11-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #48
Re: Owen Hargreaves
Na to zapowiadało się już od jakiegoś czasu. Lekkie kontuzje, gra nie będąc w pełni sprawnym. Ronaldo grał z kontuzją kostki cały poprzedni sezon, w wakacje przeszedł operację i jest luz. Mam nadzieję, że podobnie będzie z Hargreavesem. Jeśli operacja to konieczność to niech to zrobią. Jeszcze nie jest taki stary, więc szanse na powrót ma. Trochę szkoda, że tyle o niego walczyliśmy, zapłaciliśmy sporo kasy, a teraz tak to wygląda. Choć jakąś cegiełkę do zeszłorocznych sukcesów dołożył. Choćby gol z Arsenalem na 2-1 z wolnego czy dobre występy w Champions League. Nie ma co się załamywać. Wierzę, że po operacji skonczą się problemy z kolanem i Owen wróci na najwyższy poziom.

Cieszmy się, że ma go kto zastąpić, a nie musimy grać środkiem pola Giggs-O'Shea jak przed kilkoma laty.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-11-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diabełki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Owen Hargreaves
Owen Hargreaves uda się w tym tygodniu na konsultację w sprawie przewlekłej kontuzji ścięgna podkolanowego.

W niedzielę angielskie gazety sporo pisały na temat możliwej operacji Hargreavesa. Póki co sztab medyczny Manchesteru United nie zdecydował jednak o dalszej formie leczenia angielskiego pomocnika.

Hargreaves boryka się z kontuzją kolana od początku swojej kariery na Old Trafford. Zawodnika na operację nie chce wysyłać zwłaszcza sir Alex Ferguson. Jeśli jednak lekarze zarekomendują Owenowi zabieg chirurgiczny, to Szkot prawdopodobnie przystanie na ich diagnozę.

W tym sezonie Hargreaves zagrał w zaledwie trzech meczach „Czerwonych Diabłów”.
Bardzo lubię tego piłkarza i szkoda mi go mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia
03-11-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Owen Hargreaves
A może zamiast wklejając news z devilpage skomentowałbyś tę informację w kilku zdaniach? O ile dobrze widzę info o konsultacji z lekarzem wkleił już matys...

Wracając do sprawy Owena jestem optymistą. Wierzę, że po tej całej operacji w końcu uda mu się w pełni powrócić do zdrowia i nie będzie się już tak często borykał z pechowymi kontuzjami.

Gdzieś czytałem, że ma jakąś wrodzoną dolegliwość, ale to chyba plotka. Było to bodajże w komentarzach na mufc.pl.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-11-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #51
Re: Owen Hargreaves
Cytat:Wracając do sprawy Owena jestem optymistą. Wierzę, że po tej całej operacji w końcu uda mu się w pełni powrócić do zdrowia i nie będzie się już tak często borykał z pechowymi kontuzjami.
Jakiś czas temu sztab United mówili, że pozostawią tą sprawę samemu Owenowi tzn. że ten uraz sam zniknie- jak widać to nie przyniosło oczekiwanego efektu :roll: Dlatego ja również mam nadzieję, że po tym zabiegu z Owenem będzie już wszystko ok. Lepiej niech przejdzie tą operację i nie gra przez pół roku, niż zagra jeden mecz raz na 2 miesiące. Taki gracz jak Hargreaves pod koniec sezonu może być kluczową postacią dla drużyny.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-11-2008 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rane Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Owen Hargreaves
Lukas napisał(a):Lepiej niech przejdzie tą operację i nie gra przez pół roku, niż zagra jeden mecz raz na 2 miesiące. Taki gracz jak Hargreaves pod koniec sezonu może być kluczową postacią dla drużyny.

Święta racja. Owen nie tylko ma świetne umiejętności gry w destrukcji i jest niesamowitym walczakiem (największym w drużynie, no oprócz Roo) ale dzięki jego dobrej formie wytwarza się ogromna rywalizacja pomiędzy Scholesem, Carrickiem, Anderson i właśnie Hargreavesem, której skutki mogą być tylko dobre.

Nie można nic zrobić poza życzeniem mu szybkiego powrotu do zdrowia i formy.
03-11-2008 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #53
Re: Owen Hargreaves
No i Owen wypadł nam z gry na 6 miesięcy! Jednak moim zdaniem lepsze to, że nie zagra przez ten czas, niż miałby grać bardzo rzadko. Miejmy nadzieję, że gdy wróci do gry po tej operacji to wówczas będzie grał już regularnie i będzie bardzo przydatny drużynie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-11-2008 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #54
Re: Owen Hargreaves
paolo napisał(a):Wracając do sprawy Owena jestem optymistą. Wierzę, że po tej całej operacji w końcu uda mu się w pełni powrócić do zdrowia i nie będzie się już tak często borykał z pechowymi kontuzjami.

Naprawdę jeśli operacja wiele nie zmieni to ja nie widzę miejsca dla niego w United , nie jest potrzebny nam gracz który co tydzień dostaje sporo kasy ,a pożytku z niego nie ma żadnego. Chwilowo wygląda to identycznie jak w przypadku ostatnich chwil Louisa Sahy na Old Trafford. Gdy Owen gra robi to fenomenalnie . Przegląd pola , robicie akcji rywali , rzuty wolne etc . Ale chodzi o to ,że gra strasznie mało . Identyczna sytuacja miała z Sahą , jak grał to był nie do zatrzymania .

Hargo jest nam potrzebny ale zdrowy Hargo .

Dlatego też liczę ,że po tej operacji wreszcie szczęście zacznie mu sprzyjać i co dwa mecze nie będzie kontuzjowany bo cierpliwość może się każdemu skończyć.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-11-2008 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Owen Hargreaves
Mata napisał(a):Identyczna sytuacja miała z Sahą , jak grał to był nie do zatrzymania .

Uśmiałem się.

Owen niech się spokojnie leczy. Wyłączając jakieś niespodziewane kontuzje to na wiosne i tak będzie z niego więcej pożytku niez teraz.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
04-11-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #56
Re: Owen Hargreaves
Rafcio napisał(a):Mata napisał(a):Identyczna sytuacja miała z Sahą , jak grał to był nie do zatrzymania .



Uśmiałem się.

Tylko nie wiem z czego się tu śmiać o_O Saha przez pół sezonu był siłą napędową United . Zdobywał gola za golem ale potem zniknął ... Raczej powędrował do coraz to nowych gabinetów lekarskich.
Hargreaves ... nie powiesz mi ,że grał kaszanę bo nie grał . Jak na razie to ja mogę napisać że "uśmiałem się" bo chyba nie ciężką wytknąć jest komuś błąd i poprzeć go jakąś argumentacją <świr>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-11-2008 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #57
Re: Owen Hargreaves
Mata

Wydaje mi się że Rafcio napisał "uśmiałem się", do tego Twojego porównania Owena z Louisem, które wg mnie jest troszkę nie na miejscu. Owszem Hargreaves'a nękają kontuzje, jednak nie jest to tak jak w przypadku Sahy. Zauważ że OH w poprzednim sezonie tylko na początku miał problemy, resztę sezonu, tzn. przez II część sezonu był naszym czołowym pomocnikiem. Teraz znów pojawił się ten problem co rok temu, jednak tym razem SAF i sztab medyczny zdecydowali (?) się na operację. Saha zaś co chwile miał problem z czym innym. Raz kolano, raz kostka, a innym razem jeszcze coś innego... a do tego zagrał dwa trzy mecze i znów kontuzja i tak było przez cały sezon.

Ta operacja powinna pomóc. OH ma te problemy od momentu gdy po raz drugi złamał nogę, także mogło się tak zdarzyć że coś tam się zrosło nie tak jak powinno czy utworzyło się tam jakieś drobne paskudztwo ( nie wiem jak to się nazywa, jestem słaby z biologii Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
04-11-2008 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Owen Hargreaves
Mata napisał(a):Jak na razie to ja mogę napisać że "uśmiałem się" bo chyba nie ciężką wytknąć jest komuś błąd i poprzeć go jakąś argumentacją

Czasem sie nie chce argumentować. No i nabije sobie posta.

W wielkim skrócie:

Nazwałeś grę Sahy FENOMENALNĄ. Wiesz co wogóle znaczy to słowo? Feonomenalnie to grał dla mnie Ronaldinho za swych najlepszych czasów. Nigdy Saha. Te pół sezonu przez niego rozegrane było co najwyżej baardzo dobre. Nigdy fenomenalne.

To raz

Saha ujął nas swą grą tą rozegrana połówką sezonu. W pojedynczych meczach przeważnie grał słabo (czemu swoja droga nie można się dziwić).
Owen potrafi świerzo po kontuzji rozegrac niesamowite spotkanie.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
04-11-2008 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Psiuwa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Owen Hargreaves
No i jako nowy wejdę w sam środek dyskusji na temat Owena Smile
Jak dla mnie Owen jest bez wątpienia dobrym zawodnikiem, ale nie szalejmy odrazu że jest czołowym pomocnikiem. Nie chcę i nie mam zamiaru tutaj wytykać błędów Owena, wręcz przeciwnie, chcę pokazać jak bardzo przydatny jest ten zawodnik. Choć teraz ma kontuzje, to każdy z pewnością pamięta jak Manchester United zostało bez prawego obrońcy co się stało? Na tę pozycję wszedł Hagro! Gdy był remis z Arsenalem, kto wykonał rzut wolny? Hagro oczywiście! No takich przykładów i przykładzików mógłbym jeszcze kilka wymienić ale to nie zmieni niczego. Dla mnie Hagro jest solidnym pomocnikiem, który zasługuje na regularną grę w pierwszym składzie... ale gdy jest zdrowy.
05-11-2008 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #60
Re: Owen Hargreaves
Rafcio napisał(a):Nazwałeś grę Sahy FENOMENALNĄ. Wiesz co wogóle znaczy to słowo? Feonomenalnie to grał dla mnie Ronaldinho za swych najlepszych czasów. Nigdy Saha. Te pół sezonu przez niego rozegrane było co najwyżej baardzo dobre. Nigdy fenomenalne.
I masz zamiar się spierać o tak subiektywne odczucia? Dla mnie jest gra była świetna, dla innych fantastyczna, a jeszcze dla innych galaktyczna. Nie zmienia to jednak faktu, że był przez cały rok 2006 (a nie jak mówisz przez pół sezonu) jedną z wiodących postaci.

Cytat:Saha ujął nas swą grą tą rozegrana połówką sezonu. W pojedynczych meczach przeważnie grał słabo (czemu swoja droga nie można się dziwić).
Tylko ja nie rozumiem tego fragmentu? Jak to - ujął nas swoją gra, w pojedynczych meczach grał słabo? :|

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-11-2008 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości