Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Superpuchary Alex ma 2
1 z Aberdeen i 1 za nami w 1991 roku

Intercontinental cup ma 1 wiadomo w 99 roku.
Potem w 2000 raz gralismy w pierwszych klubowych MS gdzie poleglismy z kretesem. Nawet nie ma co przypominac ze specjalnie
dla tego pucharu zrezygnowalismy w ogole z gry w FA CUP jako obroncy trofeum po wygranej w 99. Potem ktos sie ogarnal ze te klubowe MS to niewypal bo koliduje i kazdy je olewa i dopiero po 5 latach w 2005 zrobili z nich rozgrywki zamiast Intercontinental CUP a europejska druzyna gra tylko 2 mecze tj polfinal z jakims cieciem i final z wygranym Copa Libertadores czyli pewnie w tym roku z Boca.
Tzn nie jest tak w regulaminie ale logika nakazuje sadzic ze najpierw slabi z azji itp graja miedzy soba zeby w polfinale jeden z nich gral z wygranym LM a drugi z Copa i to wlasnie te lepsze druzyny widza sie w finale. W sumie jest to wiec nadal "stary" puchar interkontynentalny tylko trzeba zagrac 2 mecze a wczesniej graja szaraki zeby wylonic z siebie sparingpartnerow na polfinal.
Tak wiec w doslownym sensie Fergie KLubowych MS nie wygral bo mial tylko 1 szanse jak dotad i to w bardzo niekorzystnym ukladzie
( gra w styczniu kilka meczy jak na prawdziwym mundialu, nic dziwnego ze w finale zagraly 2 zespoly z Brazylii )

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
26-05-2008 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Ciekawy artykuł o Sir Alex`ie
http://www.sport.pl/sport/1,65028,5243763.html

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-05-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
http://pl.youtube.com/watch?v=3sni_3pWtoM

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-07-2008 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Querioz oficjalnie trenerem reprezentacji Portugalii,
Podpisal 4 letni kontrakt,ja tam sie cieszę i życze mu jak najlepiej,jakos nigdy go nie widzialem w roli nastepcy Alexa,ale asystentem byl dobrym niewątpliwie :roll:

Na chwile obecną tylko jedno nazwisko! CANTONA !
12-07-2008 01:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Skull napisał(a):Na chwile obecną tylko jedno nazwisko! CANTONA !

Nie powiem, że marzy mi się Cantona na stanowisku asystenta, mówi się jednak ponoć także o takim nazwisku jak Brian McClair, na pewno jeszcze wiele nazwisk się przetoczy przed media.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-07-2008 01:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Cytat:Podpisal 4 letni kontrakt,ja tam sie cieszę i życze mu jak najlepiej,jakos nigdy go nie widzialem w roli nastepcy Alexa,ale asystentem byl dobrym niewątpliwie Rolling Eyes

Mam podobne zdanie na temat Querioza,trochę go szkoda bo był bez wątpienia jednym z najlepszych asystentów jakich przez ostatnie niespełna 22 lata miał Ferguson,jednak nigdy nie wyobrażałem sobie Portugalczyka w roli następcy legendarnego już Szkota,brak mu trochę charyzmy i czasem ma dziwne pomysły taktyczne,które nie zawsze wypalają.Chciałbym jeszcze dodać że nie mam pretensji do Querioza o to że po raz drugi odchodzi z Old Trafford,ma już swoje lata, chciał wreszcie wyjść z cienia Sir Alexa i sam osiągnąć z jakąś drużyną sukces,czego życzę mu z całego serca.


Skull napisał(a):Na chwile obecną tylko jedno nazwisko! CANTONA !

Mi serce mówi jednoznacznie-Eric"The King"Cantona,ale rozum już niekoniecznie.

CONCILIO ET LABORE
12-07-2008 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Z tego co pamietam to Cantona powiedzial, ze dopoki ten smiec Glazer bedzie zyl i rzadzil UNITED to on na Old Trafford trenerem nie bedzie.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-07-2008 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
Wojtek3 napisał(a):Z tego co pamietam to Cantona powiedzial, ze dopoki ten smiec Glazer bedzie zyl i rzadzil UNITED to on na Old Trafford trenerem nie bedzie.

Ostatnio widzialem na Eurosporcie jakis wywiad i pytano go wlasnie o zastapienie Querioza, mowil ze nic o tym nie wie,ale bardzo chetnie sprobowal by swoich sił, zawsze powtarza ze chce wrocic do Manchesteru!
12-07-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Danny93 napisał(a):jednak nigdy nie wyobrażałem sobie Portugalczyka w roli następcy legendarnego już Szkota,brak mu trochę charyzmy i czasem ma dziwne pomysły taktyczne,które nie zawsze wypalają

Zawsze można zobaczyć jak się spisze w Portugalii i najwyżej go później sprowadzić, jednak jakby nie patrząc w Realu zbytnio sobie nie poradził, tak więc na temat tego, że Queiroz będzie kiedyś następcą Fergiego można dyskutować. Ja jednak też jakoś go nie widzę, szanuje go, bo przyczynił się do sukcesów UNITED, ale z trenerką mógłby sobie zbytnio nie poradzić.
12-07-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Wielki szacunek dla Carlosa za ostatnie słowa skierowane do byłego już klubu, ciepło o Fergusonie, piłkarzach, kibicach i całym sztabie szkoleniowym.

Cytat:"Zawszę pozostanę fanem i wielbicielem klubu"

Odszedł jak trzeba :!:

A teraz dawac Cantone :twisted:
12-07-2008 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Asystentem zostanie ktoś z trójki - Meulensteen, Phelan, McClair (kolejność nieprzypadkowa).

Zobaczycie :wink:
13-07-2008 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Według mnie na stanowisko asystenta Fergiego najlepiej pasuje Cantona. W końcu w latach 90 spędził w Manchesterze aż 5 lat. :wink:
14-07-2008 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Tak jakby wymieniona przeze mnie trójka w ogóle wcześniej z United związana nie była... Więc na pewno nie z tego powodu Cantona jest najlepszym kandydatem.
14-07-2008 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #89
 
Pejter napisał(a):Tak jakby wymieniona przeze mnie trójka w ogóle wcześniej z United związana nie była... Więc na pewno nie z tego powodu Cantona jest najlepszym kandydatem.

Nie tylko z tego powodu że Cantona grał jakiś czas temu w Manchester United uważam że jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. Myślę że na piłce się bardzo dobrze zna i jest osobą z ostrym charakterem. Nie twierdzę że pozostali kandydaci nie znają się na futbolu lub są nieodpowiedni. Po prostu mam swój typ i cieszyłbym się gdyby to Cantona został asystentem Fergusona. I tak władze klubu będą najlepiej wiedziały kto będzie odpowiednim pomocnikiem Fergiego.
15-07-2008 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #90
 
Cos nie wierze w tego Cantone. Eric GRAŁ w United, a faceci wymienieni przez Jego Szanowną Eminencję Pejter Wielkiego Kudłatego robią w Diabłach w sztabie szkoleniowym i jakos uwazam, ze oni maja wieksze doswiadczenie. Niby Cantona jest teraz trenerem ... ale reprezentacji Francji w Beach Soccerze...

amor patriae nostra lex
19-07-2008 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości