Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
A ja tak się właśnie zastanawiam,kto będzie następcą SAF-a kiedy odejdzie na emeryturę.Nie żebym chciał,żeby Sir odszedł na emeryturę,tylko to jest ciekawe.A co wy sądzicie?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-11-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ja obecnie jakoś nie wyobrażam sobie UNITED bez Fergusona. Niestety trzeba będzie się kiedyś z tym pogodzić, jednak jak na razie trudno mi sobie kogoś innego wyobrazić na ławce trenerskiej prócz naszego wielkie SAF'a. Najlepszego i żeby ta kadencja trwała jeszcze dłuuuuuuuuuuuugo Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-11-2007 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Myślę, że rządy na Old Trfford po Fergusonie obejmie Carlos Queroz, przecież jest to najbliższy współpracownik Fergusona i zna jego myśl szkoleniową, więc zapwewne najszybciej poukładał zespół na nowo. Natomiast jeśli nie Qeroz to nie sądze aby ktoś z wybitnych aktualnie trenerów, prędzej bym się spodziewał kogoś z nowego napływu trenerów.
06-11-2007 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja tak jak Jabol,uważam,że to Queiroz.On,zaraz po SAF-ie wie najwięcej o UNITED i jego kadrze.Myślę,ze to on powinien być następcą Alexa Fergusona.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
07-11-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
ziomo napisał(a):Ja tak jak Jabol,uważam,że to Queiroz.On,zaraz po SAF-ie wie najwięcej o UNITED i jego kadrze.Myślę,ze to on powinien być następcą Alexa Fergusona.

Querioz? hmm potrafi dostrzec w kims potencjal,ma swietny kontakt z pilkarzami z poza wysp,to glownie dzieki niemu tacy pilkarze jak Ronaldo,Nani czy Anderson są u nas, jest fachowcem,ale tylko u boku Fergusona... takie jest moje zdanie,moze sie myle,pamietam jak nie dał rady w Madrycie.
Tutaj co prawda jest już bardzo długo,sporo wiedzy wytargał od Fergusona,ale jakos nie widze go w roli nastepcy Alexa.

p.s - czytalem cos że Los Angeles Galaxy gdzie wystepuje Becks,szuka trenera i Carlos jest brany pod uwage.

Został nim Ruud Gullit już // Pejter
07-11-2007 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Kopę lat... Nie wyobrażam sobie UNITED bez osoby Fergusona. Może to dlatego, że jego staż w klubie przewyższa moją liczbę wiosen i nie oglądałem jeszcze Manchesteru pod wodzą innego szkoleniowca. Tym niemniej w roli potencjalnego następcy nie widziałbym Queiroza. W Realu mu zupełnie nie wyszło, natomiast idealnie nadaje się na asystenta, w żadnym wypadku na pierwszego trenera. Może Keano? :twisted: Myślę, że jeszcze kolejną dekadę może poświęcić na kształcenie swojego rzemiosła jako "coach", potem nadejdzie jego czas...

capo di tutti capi

MUSC PL
07-11-2007 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Podejrzewam, że staż SAF-a przekracza liczbe wiosen wiekszosci forumowiczów tutaj wiec po prostu trzeba chyba poczekac na to, co bedzie, ja osobiscie nie wyobrazam sobie na chwile obecna United bez Sir Alexa, Legenda...

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
19-11-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ciampel napisał(a):Może Keano? :twisted:

Na pewno byłoby super. Roy to człowiek legenda United, dlatego gdyby dał sobie radę na stanowisku menedżera Czerwonych Diabłów, w co nie wątpię, byłby chyba najlepszym zastępcą naszego staruszka :wink:
20-11-2007 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Dajcie spokoj jakims spekulacjom.Narazie nic nie wskazuje na to zeby SAF mial konczyc karieire.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Red napisał(a):Podejrzewam, że staż SAF-a przekracza liczbe wiosen wiekszosci forumowiczów tutaj wiec po prostu trzeba chyba poczekac na to, co bedzie, ja osobiscie nie wyobrazam sobie na chwile obecna United bez Sir Alexa, Legenda...

Dokładnie, dlatego większości z nas mimo wszystko ciężko wyobrazić sobie UNITED bez Alexa, bo towarzyszy nam jak gdyby od początku przygody z klubem. Podobnie miały poprzednie pokolenia w kwestii dawniejszych menedżerów, choć nie ukrywajmy - poza Mattem Busbym nikt tak długo na stołku trenerskim nie siedział Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-11-2007 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #41
 
To sobie SAF nagrzebał :wink: Został ukarany karą 2 meczów banicji. Na szczescie Szkot będzie na Anfield Road podczas meczu z Liverpoor`em. Kara obejmie mecze z Birmingham City i West Ham United.

amor patriae nostra lex
14-12-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Kara jak kara, jednak ważne, że taki autorytet jak Alex będzie obecny na Anfield. Okazję do wykazania się będzie miał w końcu Queiroz, choć szkoda, że w tak dziwnch okolicznościach. NA ustawienie zespołu to tak SAF będzie miał wpływ,bo to jest siłą rzeczy, ale mam nadzieje, że nie będzie dochodziło do takich sytuacji, że będzie trzeba dzwonić do Alexa w trakcie meczu co miało kiedyś miejsce jak Mourinhio był odsunięty od prowadzenia Chelsea.
14-12-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Jabol napisał(a):ale mam nadzieje, że nie będzie dochodziło do takich sytuacji, że będzie trzeba dzwonić do Alexa w trakcie meczu co miało kiedyś miejsce jak Mourinhio był odsunięty od prowadzenia Chelsea.

A dlaczego nie? Ostatnio Allardyce siedział na trybunach i miał nawet taki specjalny mikrofonik do porozumiewania się co by nie musiał się męczyć z telefonem.

A Ferguson wtedy jak został wywalony na trybuny w przerwie to też dzwonił co chwilę.
15-12-2007 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Pejter napisał(a):A dlaczego nie? Ostatnio

Nie mam nic przeciwko porozumiewaniu, tylko w takiej sytuacji władze piłkarskie, które nakłdają taką karę niech się zastanowią po co ją nakładać, skoro trener normalnie prowadzi drużynę tylko, że przez telefon, albo tak jak pisałeś specjalny mikrofonik.
15-12-2007 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Słowa wypowiedziane przez samego Fergiego robią swoje, akurat jest to tak wielki autorytet, że ciężko go zastąpić. Mimo to nie powinniśmy mieć w tych spotkaniach górnolotnych problemów tylko ze względu na absencję Alexa. Queiroz przecież matołem nie jest, a z drugiej strony i przeciwnicy nie należą do brytyjskich potęg.

capo di tutti capi

MUSC PL
15-12-2007 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości