Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United - Everton Liverpool | Old Trafford 29.11
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United - Everton Liverpool | Old Trafford 29.11
Takie spotkania jak te sa bardzo wazne bo everton to druzyna ktora moze nam sprawic klopoty. Ja sobie mysle ze w tym sezonie old trafford to prawdziwa twierdza. Dobudowanie nowych miejsc to byl strzal w 10tke bo teraz u siebie gramy najlepsze mecze. Duzo bedzie zalezalo od poczatku mecz, jesli pierwsi strzelimy to powinno sie skonczyc na jakims 2-0 no ale jakby to pilkarze z liverpoolu zyskali przewage na boisku to moze byc roznie

jak to mowi manchesterowiec - wystarczy dodac : GO GO UNITED :twisted:
29-11-2006 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Najwiekszym oslabieniem Evertonu bedzie brak Howarda, ktory nie moze bronic z dobrze znanych nam przyczyn. Miedzy slupkami spisuje sie on bardzo dobrze i jestem zadowolony ze nie bedzie grał z nami. Ponadto Everton nie ma zbyt duzej sily ataku.
A wiec wszyscy zrobmy:

GO GO UNITED :twisted:

amor patriae nostra lex
29-11-2006 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mecz nie będzie łatwy bo Everton z dobrymi ekipami gra przewaznie dobra piłke, fantastycznie zagrali w derbach Liverpoolu z the Reds. Obecnie he Toffies zajmują bodajże 8 miejsce w lidze a w osatniej kolejce zremisowali 1:1 ze słabiutkim w tym sezonie Charltonem. Z Chelsea zagralismy dobry mecz byslimy bliscy zwycięstwa więc mysle z enie bedzie problemów ze zgranięciem trzech punktów w meczu z Evertonem Tongue Skład zapewne bedzie podobny do tego w meczu z CFC, ale niewiadomo czy zagra Saha i Ronaldo. Mój typ 2:0 dla MUFC Smile

Mecz na Canal+Sport Tongue

COME ON UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-11-2006 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Mecz może być cięzki, bo everton wcale do słabych drużyn nie należy, a 3punkty na Old Trafford ich raczej obchodzić nie będą, więc z góry nastawią się na korzystny dla nich remis. W tamtym sezonie właśnie urwali nam punkty. Nie będzie jednak Howard'a więc tutaj nalezy upatrywac szans, bronić będzie drugi "goalie" napewno nie tak dobry jak Tim. Uważać nalezy przede wszystkim na Johnson'a (nie wiadomo czy zagra), Beattie'go i McFadden'a, którzy są głowną siłą napedową The Toffees. Ostatnio grałem z Evertonem w PES'ie i wygrałem 3:1 wiec dziś typuję taki sam wynik :wink:

Rooney x2, Scholes :!:

Come on UNITED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
29-11-2006 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiadomo, Everton to dobry zespół, ale w tym sezonie gra trochę w kratkę. Gdy się wydaje, że już złapał dobrą formę to znowu remisuje z outsiderem Charltonem. Było kilka takich meczów, w których zawodzili, ale też udało im się odebrać kilka punktów drużynom faworyzowanym. Dlatego też należy w pełni się skoncentrować na dzisiejszym pojedynku i wygrać go.
Przydałoby się też żeby Chelsea straciła punkty :twisted: Bolton do boju!
29-11-2006 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Przed momentem na Old Trafford zakończył sie mecz Manchester United - Everton, Czerwone Diabły spokojnie pokonały Everton 3:0 Smile Mecz moze nie był jakiś super ciekawy, ale z minuty na minute nasi zawodnicy grali coraz lepiej Smile Poczatek meczu wyrównany z leką przewagą the Toffies ale po golu Ronaldo w 40 minucie United doslzi do głosu, wczesniej blisko pokonania Wright'a był Richardson trafiając w poprzeczke z rzutu wolnego Wink W drugiej połowie zagralismy znacznie lepiej i praltycznie tlyko my atakowalismy bramke bardzo ąłdnego gola zdobył Evra i w 89 minucie po asyscie właśce Francuza wynik meczu ustalił sprytnym stzrałem praktycznie w okienko John O'Shea Tongue

Ocenki na szybko:
Edwin van der Sar - 7
Gary Neville - 7
Rio Ferdinand - 7
Mikael Silvestre - 6
Patrice Evra - 8
Darren Fletcher - 6
Michael Carrick - -7
John O'Shea - 7
Kieran Richardson - 7
Cristiano Ronaldo - 7
Wayne Rooney - 8

GLORY GLORY MAN UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-11-2006 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Oglądałem to spotkanie w internetowym TV, choć z drobnymi problemami, ale to nieważne :wink: Przede wszystkim trzeba przyznać, że dość mocno Ferguson zmienił skład w stosunku do ostatnich spotkań, w których non stop graliśmy prawie takim samym zestawieniem. Trochę się obawiałem, ale na szczęście Diabły sobie poradziły. Na pewno ten mecz przerwy przyda się Ryanowi i Paulowi, a koledzy zrobili Giggsowi wspaniały prezent na urodziny. Bohaterem meczu Evra (bramka, asysta, grał na obronie, a w akcjach ofensywnych prezentował się lepiej od wszystkich dzisiejszych pomocników). Brawo United!

P.S. Szkoda, że Chelsea też trzy punkty, choć jak zwykle 1-0...
30-11-2006 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pomimo tego, że zagraliśmy nieco innym składem niż w meczu Chelsea z Evertonem poradziliśmy sobie bez większych problemów. Na początku goście stworzyli kilka groźnych sytuacji, lecz po pierwszej bramce, którą strzelił Ronaldo praktycznie nie istnieli. Gra przez United była kontrolowana, Fergie dał szanse m.in. Richardsonowi, co było dobrą decyzją, dał odpocząć Giggsowi, Scholesowi, na ławce rezerwowych usiadł także Saha. Cały czas jednak dręczy mnie jedno pytanie, dlaczego Smith nie jest brany nawet na tą ławkę rezerwowych, a zwłaszcza kiedy Saha i Roo grają w składzie, a Smith został jedynym napastnikiem, zdorwym, bo Ole powoli dochodzi do pełnej dyspozycji ? :roll:

UNITED
:!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-11-2006 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mecz nie toczył się w jakimś zawrotnym tempie i pare razy naprawdę zdarzylo mi się ziewnąć. Troszkę rezerwowy skład United dał sobie jednak radę z Evertonem, mimo, że to The Toffees sprawiali wrażenie lepszej drużynie w pierwszych 30 minutach gry. Wychodzili z groźnymi kontrami, a w posiadaniu piłki wcale nie byli dużo słabsi niż Man Utd. Gol w 40 minucie Ronaldo trochę złagodził sytuację, bo gdyby goście dowiezli 0-0 do przerwy to w drugiej odsłonie mogliby nam napsuć sporo krwi. Ładnie przy drugiej bramce podłączył się Evra, który zdobył swojągo pierwszego gola dla Manchesteru. W 89' wynik ustalił O'Shea i tym samym United nadal przewodzą stawce z wysokim dorobkiem punktowym i imponującą różncą bramek (+26) :wink: Słabiutko spiali się w tym meczu Richardson i Fletcher.

UNITED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-11-2006 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Kuba_^^ napisał(a):Cały czas jednak dręczy mnie jedno pytanie, dlaczego Smith nie jest brany nawet na tą ławkę rezerwowych, a zwłaszcza kiedy Saha i Roo grają w składzie, a Smith został jedynym napastnikiem, zdorwym, bo Ole powoli dochodzi do pełnej dyspozycji ? :roll:

Był ostatnio jakiś news o tym, że ma indywidualny trening kondycyjny. Ferguson po prostu chce, aby powrócił do dobrej formy, a po co go wystawiać, gdy jej nie ma? Taka długa przerwa jednak robi swoje. Zagrał już w tym sezonie i wszyscy wiemy, że oszałamiające te występy nie były. Dlatego też lepiej poczekać trochę i dać mu się odbudować. A atak, mimo że mocno osłabiony, mamy póki co dobry. A jak nie strzelają napastnicy to robią to obrońcy, co pokazali w meczu z Evertonem (pod koniec było chyba 7 nominalnych obrońców na boisku :shock: ) Big Grin
30-11-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
C.Ronaldo 7 vs. The Toffies 39 ' ^^

[Obrazek: 42326379ronaldopals7.jpg]

C.Ronaldo Till I Die ...

Piłkarz meczu : Patrice Evra Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
01-12-2006 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Panowie, ten mecz pokazał, że każdy z graczy United ma potencjał strzelecki (nawet O'Shea Tongue ). Podobała mi się postawa Ronaldo i formacji obronnej w tym spotkaniu. Solidna gra z tyłu i kontry które poprostu zapewniły w dość bezwzględny sposób 3 pkt na naszym koncie. Dobrze pokazał się Evra, bo szczerze mówiąc to mało co gra i jakoś tak nie jestem w stanie okreslić jego umiejętności poprzez pryzmat gry w United.
01-12-2006 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Stojkovic napisał(a):Panowie, ten mecz pokazał, że każdy z graczy United ma potencjał strzelecki (nawet O'Shea Tongue ). Podobała mi się postawa Ronaldo i formacji obronnej w tym spotkaniu. Solidna gra z tyłu i kontry które poprostu zapewniły w dość bezwzględny sposób 3 pkt na naszym koncie. Dobrze pokazał się Evra, bo szczerze mówiąc to mało co gra i jakoś tak nie jestem w stanie okreslić jego umiejętności poprzez pryzmat gry w United.

Jeśli chodzi o Ronaldo to pokazuje, że jest jednym z najlepszych zawodników w tym sezonie United, ma coraz większy wpływ na nasze wygrane ...

Evra ? Nie możesz określic ? No trzeba oglądac mecze Stojko, Evra na obecną chwilę bije na łeb na głowe Heinze, Browna, Silvestra i O'Shea. Jego aktywna gra z lewej flanki dała ostatnio własnie gola i ładną asyste Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
02-12-2006 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Oglądam mecze dość często. Ale nie potrafię ocenić jednoznacznie postawy Carricka i Evry właśnie. Ja wolę oceniać z perspektywy całego sezonu lub conajmniej jednej rundy. Zresztą, czy to ważne kto strzela... ważne by strzelał ktoś Tongue no i by były 3 pkt.
02-12-2006 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości