Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #76
Re: Michael Carrick
Dlatego póki robi maxa w przodzie trzeba się cieszyć i korzystać.
18-12-2011 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #77
Re: Michael Carrick
No, ale on ma takie zadanie, że siedzi w środku pola i rozdaje piłki. Ten gol to taka wisienka.

Cytat:'He's supposed to sit in the middle of the pitch,' joked Ferguson. 'I maybe have to fine him.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-12-2011 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #78
Re: Michael Carrick
[Obrazek: rvvki0.gif]

Poprawiłem link / Foster

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-01-2012 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #79
Re: Michael Carrick
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ons-league
02-03-2012 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
Re: Michael Carrick
Michael Carrick w statystykach



Mój Blog: Pod presją czasu
16-04-2012 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #81
Odp: Michael Carrick
Niezbyt optymistyczne wieści docierają z Anglii, Telegraph pisze, że Michael może opuścić najbliższe mecze z powodu kontuzji. Na dzień dzisiejszy jest to zawodnik dla nas niezastąpiony i pozostaje mieć nadzieję ze jest to nadinterpretacja dziennikarzy, a Carrick zszedł z boiska tylko po to by mu dać trochę odpoczynku, ewentualnie doznał jakiegoś lekkiego urazu i Fergie nie chciał ryzykować pogłębienia. Jeśli to jednak coś poważniejszego, to obok Cleva będzie musiał grać chyba Jones bo lepszej opcji wobec absencji Andersona nie widzę.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-12-2012 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #82
RE: Michael Carrick
Mam nadzieję, że ten brak jakichkolwiek informacji na temat rzekomej kontuzji Carricka, to dobry sygnał. Bowiem jego absencja w kolejnych spotkaniach mogłaby być dla nas katastrofalna w skutkach.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-12-2012 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #83
RE: Michael Carrick
Ja mam w tej sprawie złe przeczucie. Ferguson zwykle nie ściąga zawodników w przerwie, dziwne że po meczu nikt (żaden dziennikarz) nie zapytał go o Carricka. Od początku śmierdziało mi to jakimś urazem. Zaraz po meczu szukałem wiadomości o kontuzji, ale wszyscy nabrali wody w usta. Wydaje mi się, że w dwóch kolejnych meczach trzeba będzie sobie radzić bez Carricka... United sami są sobie winni, najpierw nie zapewnili solidnej alternatywy dla mistrza czarnej roboty, a potem Ferguson orał nim tak jak w poprzednich sezonach Evrą. Fletchera brakowało ostatnio nawet na ławce rezerwowych, ciekawe czy da radę asekurować obrońców przeciwko Swansea i Newcastle, czy Ferguson wystawi Scholesa...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
18-12-2012 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #84
RE: Michael Carrick
Daily Star podaje, że Carrick ma problemy z łydką, a Ferguson dał Anglikowi wolne by ten jak najszybciej doszedł do siebie. Co ciekawe to kolejny po Nanim, Andersonie i Evansie zawodnik, który ma taki sam problem. Jest to co najmniej niepokojące.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-12-2012 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #85
RE: Michael Carrick



W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-01-2013 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #86
RE: Michael Carrick
"I think he's been magnificent. It's his best-ever season at the club and he's commanding that position. He's doing absolutely brilliantly." - Sir Alex

200% racji!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
19-01-2013 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #87
RE: Michael Carrick
Widzę, że niektórzy przejrzeli na oczy. W końcu Carrick wydaje się być doceniany. Szkoda, że tak późno, no ale lepiej niż wcale. Pochwały sypią się teraz z każdej strony, co na pewno będzie miłe dla samego zawodnika, że w końcu prócz trenerów i zawodników, reszta zaczęła doceniać jego grę.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-01-2013 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #88
RE: Michael Carrick
Oczywiście, że doceniamy. Carrick zawsze był ważnym elementem układanki w zespole. Różnica jest taka, że w tym sezonie jest elementem kluczowym, najważniejszym - i w pełni do tej roli dorósł. Dwa sezony temu zdarzały mu się co jakiś czas głupie błędy, zdarzały mu się okresy (początek któregoś sezonu, nie pamiętam dokładnie), kiedy SAF nie wystawiał go do składu, bo był zupełnie bez formy. Teraz stabilizacja Carricka jest godna największego szacunku, czapki z głów - i oby tak dalej. A że on jest zawodnikiem nie bazującym na szybkości, a na boiskowej inteligencji i przewidywaniu, to wróżę mu jeszcze z 6 lat zajebistej gry.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-01-2013 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #89
RE: Michael Carrick
Cytat:Różnica jest taka, że w tym sezonie jest elementem kluczowym, najważniejszym - i w pełni do tej roli dorósł.
W tamtym również takowym był. Jak dochodziliśmy do finału na Wembley to również było to przy dużym udziale Carricka. Można by tak wymieniać i wymieniać.

A to że ostatnio więcej jest pochwał zewsząd pod jego kierunkiem. Fajnie, zawsze lepiej późno niż wcale, ale hejterzy i tak przy najbliższym słabszym meczu po nim pojadą i będą narzekać jaki to słaby środek mamy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-01-2013 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #90
RE: Michael Carrick
Ale Michał nie zaprzeczysz, idąc za SAFem, że ten sezon jest najlepszym w jego karierze? Do tego tylko zmierzam. Zawsze jestem zdania, że trzeba dążyć do doskonałości, która jest celem samym w sobie niemożliwym. Ale im dalej, tym lepiej.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-01-2013 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości