Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Henrik Larsson
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ciampel napisał(a):a może jeszcze dłużej?

Nie sadze, zeby Henka pozostalo dluzej niz do konca sezonu.Bede zadowolony, gdy Larsson zostanie do konca sezonu, to nam w zupelnosci wystarczy.Po tym sezonie powinnismy zaczac sie pozadnie rozgladac za jakims napastnikiem, albo wprowadzic do pierwszego zaspolu Rossiego.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-02-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
fajnie by było aby Henrik został tu dłużej pamiętam jego dwie piękne akcje w finale ligi mistrzów były po prostu cudowne.henrik jest jednym z lepszych zawodników szwecji i manchesteru. DOBRY JEST :wink: Big Grin

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
20-02-2007 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Według Eurosportu sam Larsson zdementował plotki o jego rzekomym pobycie na OT do końca sezonu. Teraz już nic nie wiadomo. W końcu to poważny serwis i raczej nie rzuca słów na wiatr, ale jednak przymykam oko. Nie wydaje mi się, żeby nostalgia wzięła górę nad chęcią gry Larssona na wysokim poziomie. Jak widać wszystko się wyjaśni na dniach. Choć jeśli Smithy ma zamiar znów zacząć siać postrach w szykach obronnych rywali, to Larsson ma jak dla mnie wolną rękę Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-02-2007 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Larsson był raczej tylko taką małą atrakcją MU niż jakimś specjalnie szukanym w nagłej potrzebie napatnikiem. Larsson chciał skończyć kariere w Helsinborgu i skończy zapewne właśnie tam.

GLORY GLORY MAN UNITED
20-02-2007 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Larsson to chyba gracz kojarzony przedewszystkim z Celticem.
Jest znanym fachowcem ograniczonym przez wiek... myślę, że Henka miał poprostu być czymś na wzór mentora dla młodych wschodzących gwiazd.
Jestem pewien, że Larsson odejdzie po wyznaczonym w kontrakcie terminie. On jeśli coś mówi, to już mówi i tak będzie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-02-2007 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #36
 
Sam Larsson sam potwierdzil za 3 dni graca do macierzystego klubu oraz do rodziny. Zagra jeszcze na 99% w meczu FA Cup. Oby cos postrzelam na pozegnanie. Ja, jak wiekszosc, pragnalbym aby zostal w klubie jeszcze troche - chociaz do powrotu Ole i Sahy do pelni sił. Ale cóz. Dziekujemy Henka!

amor patriae nostra lex
09-03-2007 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Larsson ładnie pożegnał się z Old Trafford zdobywając gola w rewanżu z Lille. co prawda czeka go jeszcze wyjazdowe spotkanie FA CUP z M'brough, ale to już jest wyjazd. W spotkaniu LM dostał owację na stojąco, podobnie będzie we wtroek podczas meczu MUFC v XI Europy. Myślę, że właśnie w tym spotkaniu wszyscy oficjalnie podziękują Hence za te 3 miechy spędzone w Manchesterze Tongue

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
09-03-2007 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Henrik ładnie zaczął, nie gorzej skończył - pełen profesjonalizm. Mamy w napadzie czystki ze względu na kontuzje, ale obaj panowie - Ole i Louis - powinni się wykurować do końca marca, a to właśnie dopiero w następnym miesiącu zaczyna się prawdziwy wyścig. Kolejne starcia w LM i ważne konfrontacje na angielskich boiskach. Grunt to awansować jutro do 1/2 finału FA Cup, dalej pójdzie z górki. Zresztą duet Roo-Smithy też powinien sobie ładnie radzić, a taka sytuacja daje Alanowi możliwość większego wykazania się - kto wie, może znów zacznie sporo strzelać i za trzy tygodnie będziemy mieli w ataku "do wyboru, do koloru" Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
09-03-2007 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Gracek_11 napisał(a):go jeszcze wyjazdowe spotkanie FA CUP z M'brough, ale to już jest wyjazd. W spotkaniu LM dostał owację na stojąco, podobnie będzie we wtroek podczas meczu MUFC v XI Europy. Myślę, że właśnie w tym spotkaniu wszyscy oficjalnie podziękują Hence za te 3 miechy spędzone w Manchesterze

Z tego co czytałem ot został on podobno powołany na ten mecz do XI Europy... Są to jednak niepotwierdzone informacje. Mam nadzieję, że jeżeli nie zagra w naszych barwach, nie zagra też przeciwko nam. Trochę głupio by to wyszło Tongue
09-03-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Szkoda, że Henka jednak żegna się z United. Po cichu liczyłam na to, że pogra u nas dłużej niż te 3 miesiące. Jednak trzeba się cieszyć z tego, ile zrobił dla naszego zespołu. Może nie jest to żadna oszałamiająca liczba bramek, czy wielkich akcji, ale niewątpliwie Larsson spełnił swoje zadanie...

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
10-03-2007 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Okres gry w UNITED może uznać za udany, ratował nas w meczach z Villą oraz Lille, słabo w meczu z Arsenalem. Teraz szukamy kogoś innego na jego miejsce. Dzięki HENKA :!:

CLOSED.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-03-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości