Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Henrik Larsson
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Zashi napisał(a):To nie ja powiedzialem - to powiedzial SAF Smile Tzn. tak pisze w necie.

Wiem, ale logicznie myśląc, przy wysokiej formie zawodnika Ferguson miałby się go pozbywać ot tak? Niemożliwe. Teraz tak mówi, ale tak jak napisałem, jeśli Larsson będzie grał dobrze w MU, na pewno zmieni zdanie. Tak więc moim zdaniem wszystko zależy od Henrika.
12-01-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zashi napisał(a):* SSA - Super Skandynawski Atak

PS. Ciekawe czy Henka zna juz Bazooke...

Typek ty wszystko bierzesz ode mnie :roll:

Powinnienem patentować wszystko co wymyśle, bo później taki Zashi mi zabierze 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-01-2007 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Według mnie, sprowadzenie Larssona było bardzo dobrym posunięciem. W momencie, kiedy bez formy jest Rooney przyda się dodatkowy napastnik, zwłaszcza kiedy jest w dobrej dyspozycji.

Młodym wilkom przyda się ktoś taki z dużym doświadczeniem, a tego na pewno Larssonowi nie brakuje. Henka jest autorytetem dla młodych zawodników i sądze, że nie tylko jego gra ale także ogromna piłkarska wiedza przyda się na pewno.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-01-2007 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Teraz tylko czekam na jakieś konkretne kroki ze strony Fergusona w sprawie zatrzymania Henrika, ale on sam pewnie jeszcze poczeka na przełom lutego i marca. Piłkę Szwed nadal kopać umie i jeżeli wydanie niskiej sumy 1,2 mln Ł ma dać nam tak wspaniały komfort w ataku, to jestem za. Zobaczcie, moglibyśmy mieć co mecz inną kombinację z przodu, nikt nie byłby niewypoczęty, no i takiej bazooki (Fozire Wink) też nikt by nie powstrzymał. A zawsze to też zabezpieczenie w razie kontuzji czy innych przeciwności losu (odpukać). Henrik od zarania dziejów strzelał wiele bramek i ciekawi mnie, co upoluje dla Diabłów.

Zresztą niedługo sonda na ten temat! Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
15-01-2007 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ciampel napisał(a):Teraz tylko czekam na jakieś konkretne kroki ze strony Fergusona w sprawie zatrzymania Henrika, ale on sam pewnie jeszcze poczeka na przełom lutego i marca. Piłkę Szwed nadal kopać umie i jeżeli wydanie niskiej sumy 1,2 mln Ł ma dać nam tak wspaniały komfort w ataku, to jestem za. Zobaczcie, moglibyśmy mieć co mecz inną kombinację z przodu, nikt nie byłby niewypoczęty, no i takiej bazooki (Fozire Wink) też nikt by nie powstrzymał. A zawsze to też zabezpieczenie w razie kontuzji czy innych przeciwności losu (odpukać). Henrik od zarania dziejów strzelał wiele bramek i ciekawi mnie, co upoluje dla Diabłów.

Zresztą niedługo sonda na ten temat! Smile

Ja tam mam nadzieje, że on nie zostanie w UNITED, bardzo chciałbym żeby trafił do nas Darren Bent z Charltonu Athletic, młody, szybki a zarazem bramkostrzelny ANGLIK, który podpisał by kontrakt na wiele lat i mielibysmy kolejnego młodziaka w druzynie, a tak to upadający Charlton moze sprzedac Anglika gdzies indziej, jeśli Henka zostanie na OT, zreszta w co nie wierze, sam SAF mówi, że nie wchodzi to w grę, chce byc lojalny wobec działaczy Helsingborg.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-01-2007 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Konfrontacja młodego zawodnika z rutynowanym Larssonem. I tu naprawdę pojawia sie problem, bo Henka jest może dobry, to znaczy na pewno jest, ale już długo nie pogra, a jeśliby patrzeć w perspektywie następnych lat to rzeczywiście Bent mógłby być trafniejszym celem. Mogliby tu być obaj, ale mielibyśmy przesyt napastników i jakaś znana osobistość musiałaby się zadowolić miejscem w rezerwach. Natomiast jeśli Bent nie zechciałby przejść, a United nie miałoby jakiś innych alternatyw transferowych to chętnie widziałbym Larssona w składzie Czerwonych Diabłow.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-01-2007 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wczoraj nie było innej opcji jak wystawienie obok Larssona albo Rooney'a albo Sahy. W ogole nie brałem opcji, że od początku zagra 20 LEGEND, na pewno nie w takim meczu, gdzie potrzebny jest szybszy i przede wszystkim młodszy napastnik. Spodziewałem sie ataku - Larsson - Saha, ale Fergie strasznie przemajsterkował i stąd chyba słaby występ Henki, który 2 ostatnie mecze z Villą miał kapitalne.

Wystep słaby, oddał jeden dobry strzał i nic wiecej, na pewno zagra w nastepnym meczu w wyjściowym składzie i było by dobrze gdyby strzelił kolejnego gola i podniósł sie po słabym występie na Emirates Stadium....

Under The Boardwalk - United Warriors
22-01-2007 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
No, ale cały nasz zespół nie zagrał najlepiej, więc trudno, żeby jeden zawodnik zachwycał na boisku, kiedy drużyna gra źle. Fakt, może nic nie pokazał, ale myślę, że jak United bedzie grało swoje w przyszłych meczach to i Henka się dostosuje. :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-01-2007 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Henrik Larsson zdobył wczoraj swojegopremierowego gola, nie dla United, ale w spotkaniu premiership. Jak wszyscy dobrze wiemy, zdobył już wcześniej jednego gola dla MUFC, a było to w meczu FA CUP przeciwko Aston Villi. Teraz dołożył kolejną cegiełke do dłuuugiej listy strzelców bramek w tym sezonie dla United w EPL Tongue

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
01-02-2007 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
larson strzeli gdzieś minimum 10 goli dla MU Tongue

Ciampel -> następnym razem proponuję nieco bardziej wytężyć szare komórki Wink
01-02-2007 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja tam mówię że Larsson(pis.)jest i potrzebny i niepotrzebny.Bo jeśli zostałby to duże doświadczenie dla innych młodzików w składzie MU.Jeśli odejdzie a np.Rooney złapie kontuzje a Solskjaer będzie pauzował np.za czerwoną kartkę(w co wątpie)to Larsson się przyda.
United Forever. :twisted:

LARSSON i SOLSKJAER! Nie używaj tak czesto tego (pis.) tylko sprawdz...Valverde
17-02-2007 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Sam już nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.

Po pierwsze pragnę zauważyć, że Larsson wiecznie coś gada - jeśli ktoś chwali zawodników, oczywiście jest to Henrik, wszelkie wypowiedzi na temat kolegów, meczów etc. też płyną z jego ust. Ostatnio powiedział, że wraca do Szwecji, a klub macierzysty zdementował te pogłoski. Komu wierzyć? Wink

Na pewno się przyda. Wszystkie rozgrywki wkraczają w decydujące fazy i niebawem możemy grać duże ilości meczów, dlatego zmiennicy na wysokim poziomie będą niezmiernie potrzebni. Zresztą ciężko mi sobie wyobrazić, że taka gwiazda strzela bramki w lidze szwedzkiej - on się tam zmarnuje - zasługuje jeszcze na grę na wysokim poziomie Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
17-02-2007 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Mamy Rooney'a, Sahe, Ole i wracającego ( jesli wierzyc SAFOWI ) do formy Smith'a.

Larsson na każdym kroku zapowiada, że wraca do Szwecji i chce być lojalny wobec klubu ktory dał mu szanse takiego wyjazdu Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
17-02-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Larsson z pewnością by się przydał, dobrze mu się gra w United, ale obecnie nie wiadomo kto ma rację, gdzie mamy doczynienia z plotami, a gdzie z prawdziwymi wiadomościami. Ja jednak ucieszyłbym się gdyby Henka został w Manchesterze. Ale gdyby odszedł to liczę na to, że słowa, które (niby) wypowiedział Ferguson się potwierdzą i szanse będzie dostawać Alan Smith.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-02-2007 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wczoraj Szwed niestety zbytnio się nie popisał. Miał dwie setki przy stanie 1-1 i co najmniej jedną mógł spokojnie wbić. Cóż, zdarza się najlepszym, ale niech popracuje nad skutecznością, bo w rewanżu takie "gafy" zupełnie nie mogą mieć miejsca. Zostały trzy tygodnie do końca pierwotnego terminu jego wypożyczenia, ale miejmy nadzieję, że w ciągu tych kilkanastu dni coś konkretnego w jego sprawie się wydarzy i zostanie u nas do końca sezonu, a może jeszcze dłużej?

capo di tutti capi

MUSC PL
18-02-2007 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości